Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet genelde sağlam iş yaparlar. Ama yine de en sağlamı kullanıcı deneyimidir ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

O telefonun değil kılıfın sorunu. Cam olanlarda siliyorsun geçiyor. Metal olanlar çıkmayabilir yada zor çıkar.

note 8 cam dimi sorun olmaz? baktım aldığım kılıfında içi böyleymiş değiştireyim mi kılıfı?
  • arkadaşlar note 8 almayı düşünen varsa media markta 4248 tl şu an taksitte var sanırım bilginize :)
  • Arkadaşlar kilit ekranıba istediğimiz Widget ı ekleyebiliyor muyuz?

• Arkadaslar tavsiye uzerine spigen liquid air ammor kilif aldim.

Az once telefon 30cm mesafeden dikkatsizligim sonucu dustu ve kalemin girip ciktigi yerden 1mm darbe aldi. Kalemin oldugu kosede aciklik cok birakilmis. Ayni kilifi kullanan arkadaslar diger koseyle kalemin oldugu koseye baksinlar bir simetri sorunu var. Telefon seramigin ustune dustu ve hangi acidan duserse dussun telefonun kasasina ulasmamasi gerekirdi. Spigenin kilifinda bir tasarim.hatasi var ve bunu spigen turkiyeye yazacagiz. Onca para veriyoru sonucta.

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Bende 3 tane spigen kılıf var. Dediğim gibi silince geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

Arkadaşlar diamond protect %600 daha fazla koruma nano sıvı koruyucu deneyen var mi varsa bilgilerini patlayabilir mi çok mantıklı görünüyor fiyatı 99 tl ama en azından jelatin derdi yok on arka korumada olur

Bende düşünüyordum sonra araştırdım yorumlarına filan baktım kullanan hiç kimse memnun değil. Sahtekarlıktan başka birşey olmadığını söylüyorlar. Adam gibi birşey çıkana kadarhttp://www.hepsiburada.com/microsonic-samsung-galaxy-note-8-kavisler-dahil-tam-ekran-kaplayici-seffaf-koruyucu-film-p-HBV000008F3AA ürününden aldım.

Yani videoda bana da baya şişirilmiş geldi ama yine de kararsız kalıyor insan acaba mi diye jelatinsiz kullanıyorum arayış içindeyim açıkçası

• serkan2623 S kullanıcısına yanıt
    Evet. Daha önce kullandığım Note 4 te çift hatlı idi ve ondada ikinci hat 2G idi.SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • arkadaslar bu yenı model kablosuz şarj ep-pg950 modeli abd de bile 80 dolar

hepsiburada da vs baya yuksek ama bu adamlar orj adı altınca baya uygun satıyor sızce orj mıdır:

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-s8-plus-kablosuz-hizli-sarj-aleti-cihazi-ep-pg950bbegww-312632003
  • 7 plus kullanıyorum ve itiraf ediyorum aklım note 8 de kaldı :) sırf şarj ömrünü aratır diye note 8 e geçemiyorum :)

Beyler ekranı full hd ye alınca ekrandaki keskinlik bariz şekilde azalıyor mu yoksa farketmiyor mu? Benim gözler biraz keskin hemen hissedebiliyorum farkı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasaport kayıtlı note8 var 3000 TL ye güvenilir midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Evet arkadaslar az once telefonun sarji bugun cok iyi gitti drdim ve ekran suresine bir baktim ve ne goreyim tam 9 saat 51 dk.

Telefonu sabah 7.30 da sarjdan cekmistim yaklasik 16 saattir kullaniyorum. Hicbir sekilde kisitlamiyorum. Surekli 3g acik wifi yok. Sureki yogun whatsup kullanimi internete girme konusma ve ekran fhd ve oto parlaklikta. Pdf formatiyla derste calistim. Aksama kadar elimden dusmedi diyebilirim.

Hocam bu ekran suresini hangi şartlar altında aldınız ? Exynos modelimi kullanıyorsunuz çünkü bende mesela full şarj yaptıktan sonra %100 - %88 arası çok çabuk düşüyor sonra düzeliyor anlamadım bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Ne şanssız adamım ya 2 3 gün önce vatan bilgisayardan note 8 aldım 4700 tl ye bugün 4250 tl ye inmiş fiyatı

Sen şanslısın yine. Ben daha dün öğlen aldım ya 24 saat bile geçmedi. 4699 a aldım. Fakat 1 yılkık kasko hediye ettiler. Acaba bu yeni fiyata kasko dahil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: valerio

arkadaslar bu yenı model kablosuz şarj ep-pg950 modeli abd de bile 80 dolar

hepsiburada da vs baya yuksek ama bu adamlar orj adı altınca baya uygun satıyor sızce orj mıdır:

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-s8-plus-kablosuz-hizli-sarj-aleti-cihazi-ep-pg950bbegww-312632003

hocam guvenılır ise bende almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

7 plus kullanıyorum ve itiraf ediyorum aklım note 8 de kaldı :) sırf şarj ömrünü aratır diye note 8 e geçemiyorum :)

Beyler ekranı full hd ye alınca ekrandaki keskinlik bariz şekilde azalıyor mu yoksa farketmiyor mu? Benim gözler biraz keskin hemen hissedebiliyorum farkı.

s8 kullanıyorum 2k dan full fd ye cekince yazılarda biraz fark olabiliyor, ama full hd ye gecince hissetirecek bir pil farkı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arastgeldi

quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Ne şanssız adamım ya 2 3 gün önce vatan bilgisayardan note 8 aldım 4700 tl ye bugün 4250 tl ye inmiş fiyatı

Sen şanslısın yine. Ben daha dün öğlen aldım ya 24 saat bile geçmedi. 4699 a aldım. Fakat 1 yılkık kasko hediye ettiler. Acaba bu yeni fiyata kasko dahil mi?

Kablosuz şarj dahil değil ama kaskoyu bilmiyorum aldığımda bu kasko için ilk yıl kaskolu ve toplamda 3 yıl garantili oluyormuş cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

Evet. Daha önce kullandığım Note 4 te çift hatlı idi ve ondada ikinci hat 2G idi.SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Moral bozukluğu olduğu doğrusu benim için. Her ikiside 4.5g destekleseydi çok daha güzel olurdu... Şuan kullandığım cihaz her ikisinide destekliyor...

• samsung ne yaparsa yapmaya devam:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 25 Kasım 2017; 13:19:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Arkadaşlar 3g ile normal kullanımda 1 günde kaç saat ekran süresi alıyorsunuz

3G 4.5G'ye göre daha fazla şarj harcar bilginiz olsun.

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

benim aldığımda satıcı hepsiburada gözüküyordu şimdi değişmiş Hepsiburadan çift hatlı note 8 alanlar sizde de durum böyle mi?
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.