Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 N5105 Tablet 785 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ama bu fiyata birde tab s t700 alinabilir.arasinda t700 daha ustun gozukuyor.tek eksigi 3g olmamasi....kafami karistiran oooo...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama bu fiyata birde tab s t700 alinabilir.arasinda t700 daha ustun gozukuyor.tek eksigi 3g olmamasi....kafami karistiran oooo...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recepagam R kullanıcısına yanıt
    Aynen o ürünü incelemiştim oda güzel bir ürün benim için eksik tarafları S-Pen yok gerçekten eğlenceli ve bazen çok işime yarayan bir ekipman. + 3G Benim için olmazsa olmaz Tableti almadan önce 1 hafta arkadaşımın iPAD Airini kullanmıştım Wi-Fi Özellikli Telefonumdan yayarak interneti kullandım. Hem Şarjım çok çabuk bitti hemde Telefona ek alınan internet paketlerinde 15 GB vb rakamlar olmadığı için Tabletle yüksek internet gereksinimi olan işleri halledememiştim.
  • arkadaşlar, alternatif verirken kalem özelliğini es geçmeyin derim,
    ASUS VivoTab Note 8 dışında kalemli rakibi yok bildiğim kadarıyla.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz ürün güzel ama Ne Kalem Özelliği var nede 3G Özelliği var. Pek Aynı Kriterlerde değiller gibi
  • Bu fiyata bu özelliklerde bu kalitede bir ürün daha yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

buna alacağınıza galaxy tab4 10.1'' alın.
    http://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-samsung-galaxy-tab4-sm-t530-fiyati,2962031.html

yazılı model de 3g veye 4g galiba yok...;
  • durrsun kullanıcısına yanıt
    Aynen o ürün sadece Wi-Fi Özelliğine sahip o yüzden açıkçası pek aynı kriterlerde sayılmazlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.