Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22662267226822692270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thelordof

Güncellemeyi yükleyen oldu mu?

Ben yükledim, 1 ocak güvenlik güncellemesi, başka değişiklik yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo gelecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanetta

Oreo gelecek mi?

Patlayan note 7 den dolayi gelecek diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Sammobile'a göre kesin almayacak cihazlar arasında gösteriliyor. Sebebi de halihazırda iki büyük güncelleme almış olması

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Sammobile'a göre kesin almayacak cihazlar arasında gösteriliyor. Sebebi de halihazırda iki büyük güncelleme almış olması

Gel de çıldırma, hadi eskiden androidin üst versiyonu için telefonların donanımları yetmiyordu. Şimdi note5 gayet yeterli donanıma sahip, 2 güncelleme aldı diye makinamız çöp mü olacak.

Bu resmen dolandırıcılıktır. Microsoft bile win7 yi eski mmx pclerde bile çalışacak şartlarda geliştirdi.

Bu işe devletin hatta devletlerin dur demesi lazım. çıkan her android uyumlu olmalı cihazlara.

• quote:

S6'nın aldığı kesinleşmişti. s6 alıp note 5 almazsa için bi sebep yok cidden komedi olur. hem ram olarak hem de işlemci olarak her bakımdan daha iyi telefon note 5 şuan.
  • ozas kullanıcısına yanıt
    Ben de Note5 kullanıyorum ben de alır diye bekliyorum. Ben sadece Sammobile sitesinin yalancısıyım. Umarım yanılır...

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Yine aynı site S6 alabilir diyor sizin söylediğiniz gibi. Aslında 2 telefonun donanımı aynı diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. Yani S6 alacaksa ki o da 2 büyük güncelleme almış o zaman mantıken Note5'in de alması gerekir. Bakıp göreceğiz.

• acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    s6 alırsa s6 dan note 5 e port ederler xda da sıkıntı yok yani
  • şu anda bile Note5 piyasada 2 bin liraya satılan telefonlardan çok daha iyi bir telefon. bir batarya değişimiyle 2 yıl daha sorunsuz kullanılır.
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Tamam sağolun hocam

• quote:

Yine aynı site S6 alabilir diyor sizin söylediğiniz gibi. Aslında 2 telefonun donanımı aynı diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. Yani S6 alacaksa ki o da 2 büyük güncelleme almış o zaman mantıken Note5'in de alması gerekir. Bakıp göreceğiz.

Donanım olarak note 5 daha üstün. En başta rami daha fazla. Yazılım vermeden önce telefonlarının ramini bahane ederlerdi önceden. şimdi de 2 büyük güncelleme aldıysa eğer diye bahaneye başlıyorlar :)
  • Tface T kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Soc (Exynos 7420) ve grafik işlemci (Mali-T760MP8) aynı bir tek ram farklı sizin dediğiniz gibi. Belki ufak tefek bir şeyler daha farklıdır ama genel itibariyle benzer cihazlardan bahsediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

şu anda bile Note5 piyasada 2 bin liraya satılan telefonlardan çok daha iyi bir telefon. bir batarya değişimiyle 2 yıl daha sorunsuz kullanılır.

Aynen öyle. 2,5 senedir kullandığım note 5 imi geçn gün pilini değiştirerek kullanmaya devam ediyorum. Allah kaza bela vermesse dahada 2 yıl rahat gider.
    ben çok memnunum. benki her sene telefon değiştiren birisi olarak yaklaşık 3 senedir aynı telefonu kullanıyorum bundan sonraki 2 senede inşallah note5 kullanmaya devam edeceğim. gerçekten şık ve kullanışlı bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Arkadaşlar cihazım yaklaşık 1.5 yıllık ve batarya performansında bir düşüş hissettim, accu battery yüklediğimde program tahmini kapasiteyi 2300 olarak gösteriyor, sizde bu kadar düşmesi normal mi? Batarya değişsem iyi bir performans yakalar mıyım? Sonuçta 2300 den 3000e yaklaşık yüzde 30 var.

O programı LG G6 sıfır cihazda denedik sonuç olarak düşük mah değeri göstermişti ve hadi len diyip silmiştim . Çok da güvenmeyin

• nightbringer kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle tahmin etmiştim ama 1.5 yılda illa ki batarya performansında düşüş olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Arkadaşlar cihazım yaklaşık 1.5 yıllık ve batarya performansında bir düşüş hissettim, accu battery yüklediğimde program tahmini kapasiteyi 2300 olarak gösteriyor, sizde bu kadar düşmesi normal mi? Batarya değişsem iyi bir performans yakalar mıyım? Sonuçta 2300 den 3000e yaklaşık yüzde 30 var.

O programı LG G6 sıfır cihazda denedik sonuç olarak düşük mah değeri göstermişti ve hadi len diyip silmiştim . Çok da güvenmeyin

ilgili program gayet güzel çalışıyor fakat kullanmayı bilmek lağzım.
    öyle ilk şarjda hiçbirşeyi anlayamassınız. program detay istatistik tutarak çalışıyor. bu nedenle en az 2 haftalık kullanımda gerçek değerleri yakalayabilirsiniz.

• Benim cihazimda 1.5 yillikl yaklasik 1 aylik accu battery kullanimi sonucu batarya yuzde 73 cikti

• Telefonda çift tıklama ile uyandırma özelliği var mı?

• 
Sayfa: önceki 22662267226822692270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.