Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22422243224422452246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam telefonla birlikte alıyorlar. Benim 4 gün sonra yebi kalemle vermiştiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Arladaslar ortalama kac saat ekran suresi aliyorsunuz?

5 saat

Iyiymis cihaz yenimi. Yoksa eski note 5 kerin ekran suresi 3 saat civari. Bende ortalama 4 saat aliyorum 8 aylik cihaz

Cihaz daha 4 aylik. Yani yeni sayilir. 4 aylik telefon icin batarya suresi normal bence.

Aynen üstad bu günlerin kıymetini bil

• Sa arkadaslar aranizda telefoncuya vermeden ön cam degistiren varmi

• Not 5 imi 1400 tl ye satıp note 8 aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: tatargs

Not 5 imi 1400 tl ye satıp note 8 aldım

hayırlı olsun. peki fazladan ne yapabiliyorsun? batarya dışında bir artısı var mı?
  • Uzaya çıkarmıyor meselâ çok şikayetçiyim

Beklentilerle alakali bir durum.

Ekranın çerçevesiz ve büyük olmasi note 5 e göre daha farklı bir deneyim sunuyor.

Kamerasi muazzam.not 5 dede iyidi ama bu başka.

2k ekran çözünürlüğünde 6 saat ekran süresi alıyorum.

Not 5 e göre daha hızlı akıyor telefon.

Wifi ve lte daha hızlı.

Iris tarayıcı çok pratik

Note 5 e göre daha hassas sensörler. Işığı daha iyi algılıyor.

Uzun lafın kısası not 5 den daha iyi bir deneyim sunuyor.

Kılıf ekran koruyucu cam dahil bana 3100 liraya maal oldu. 2 sene o telefon bu telefon düşünmem.

Ama sunuda söyliyeyim not 5 da hala bana göre çoğu telefona gore kral telefondur.

• Sanırım Samsung yıl sonu için bir kampanya yapmış. Eski telefonu getirene 2400 TL'ye kadar indirim fırsatı yazıyor. Kampanya Samsung'un satışını yapan Teknopoint ve Fixpack tarafından düzenleniyormuş. Gidip telefonuna fiyat biçtiren oldu mu?

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• Note 8 i 1 ay kullanip note 5 e geri dondum. Note 5 ekran suresi 4.5 saat aliyorum cihaz 8 aylik. Sifir note 5 te bu sure 6-6.5 saatti. Note 8 de note 5 te yeterince hizli telefonlar. Kamerasi note 8 in daha iyi. Note 8 in ekrani cok sacma. Tv de fotolara bakarken en boy oranı kotu oluyor. Birde note 8 cok narin duruyor ekrana kirilmaz cam bulunmuyor. Cam takildiktan sonra 1 haftaya cikiyor. Teli korumak icin saglam bir kilif gerekiyor ozamanda boyutlar katlanilacak gibi degil. Note 8 cok guzel bir telefon ama note 5 te guzel bir telefon. Sonuc olarak ekran kasa orani %90 in uzerine cikinca ki muhtemeleln note 9 da oyle olacak ozaman note 9 alacagim.

Note 5 i satip note 8 almak bence aradaki fiyat farkina degmez.

• Arkadaşlar merhaba,

Note 8 almayı düşünüyorum gelip bir note 5 ekibine sorayım danışayım istedim.Genel olarak kullanıma devam ediliyor mu?Halen gündelik tüm işlerinizi sorun yaşamadan gerçekleştirebilecek performans sunabiliyor mu?(Mail whatsapp, kamera, instagram...gibi uygulamaları baz alarak)Yoksa değiştirme isteği oluşturan sorunlar yaşatıyor mu?

Benim izlenimim note 5 sahipleri halen kullanmaya devam ediyor-edecek yönünde sizce de böyle midir?

Yorum yapıp yardımcı olan çıkarsa sevinirim teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

Arkadaşlar merhaba,

Note 8 almayı düşünüyorum gelip bir note 5 ekibine sorayım danışayım istedim.Genel olarak kullanıma devam ediliyor mu?Halen gündelik tüm işlerinizi sorun yaşamadan gerçekleştirebilecek performans sunabiliyor mu?(Mail whatsapp, kamera, instagram...gibi uygulamaları baz alarak)Yoksa değiştirme isteği oluşturan sorunlar yaşatıyor mu?

Benim izlenimim note 5 sahipleri halen kullanmaya devam ediyor-edecek yönünde sizce de böyle midir?

Note 5 gunluk isler icin cok rahat is gorecek bir telefon.

Simdiye kadar herhangi bir sorunla karsilasmadim. Simdiye kadar keske su telefonu alsaydim da dedirtmedi. Yani ben memnunum. Belki daha 4 aylik kullanici oldugum icin boyle diyorum ama sikayetci olanlarda var.

Kamerasi gayet iyi onu rahatlikla soyliyebilirim. Tabiki de note 8 in kamerasi daha iyi ama arasinda da daglar kadar fark yok( cift kamera haric).

Gunluk kullanimda da herhangi bir sorunla karsilasmadim. face kapatildi twotter durduruldu gibi sacma hatalarda almadim. 2 yil da cok rahat goturur gunluk kullanim icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakirdepocu -- 13 Aralık 2017; 18:26:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

Arkadaşlar merhaba,

Hocam halen canavar gibi note 3 kullananlar var nekaldi ki note5 veya note 8 tartışılmaz bence

• Hocam kılıf filan nasıl malettiniz 3100 e yurtdışından filanmı getirttiniz. Yoksa ikinci elmi aldınız.

• Note 5 imi 1400 liraya saydi üstüne 3100 lira verdim. Kılıf ve ekran koruyucu cam dahil. Samsung türkiye garantili.

• onr4249 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam aralık 2015 den beri note 5 kullanıcısıyım. Halen gündelik tüm işlerimi yapabiliyorum. Telefondan memnunum.

• Cevaplarınız için teşekkür ederim.Karar vermemde yardımcı oldunuz.
  • onr4249 kullanıcısına yanıt
    gündelik işten fazlasını da yapar rahatlıkla. kamerası bile hâlâ iyi.
    note-5'in en kötü yanı hafıza kartı desteği olmayışı ve usb type-c ile gelmemiş olması bana göre. isterdim şöyle 128GB SD kart takıp aylarca boşaltmadan kullanayım hafızayı.
    note-8'in ekranını uzatmak yerine note-5'teki ekranı daha kısa bir kasaya sığdırsalardı daha güzel olurdu bence ve o zaman geçmeyi bile düşünebilirdim ama sırf yeniliklerinden ve tasarımından dolayı yoksa dediğiniz gündelik işleri yapma konusunda fazla bile note-5. bir de batarya konusunda yeni modellerin daha üstün olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 14 Aralık 2017; 16:4:29 >
  • Hocam nasıl yaptınız işlemi ben de s7 edge ya da a7 2017 düşünüyorum sadece şarj için

• Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz diye soran arkadaşlara cevap olsun. Forumda ilk note 5 kullananlardan biriyim insan gibi kullanırsanız 2.5 saat ekran süresi alırsınız. Ruh hastası gibi kullanırsaniz 6 saat hatta 7 saat. Şaka yapmıyorum...

• arkadaşlar samsungun orjinal mağazası samsungwa da 1. yıl dolayısıyla hediye çekleri veriyolar sayfaya girip alabilirsiniz ben spen aradım bulamadım orjinal şarj alaeti alacam 125 tl ve üzerine 50 tl hediye çeki aldım 250 tl ye kadar çekler var bakun derim

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz diye soran arkadaşlara cevap olsun. Forumda ilk note 5 kullananlardan biriyim insan gibi kullanırsanız 2.5 saat ekran süresi alırsınız. Ruh hastası gibi kullanırsaniz 6 saat hatta 7 saat. Şaka yapmıyorum...

Şu ruh hastası olayını biraz açıklar mısın? 7 saat ilgi mi çekti

• 
Sayfa: önceki 22422243224422452246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.