Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar /Ekran otomatik parlaklık

Samsung bu güncelleme ile biraz pil dolum hızını düşürdü. Malum pil konusunda Samsung'un başı belada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: york34

Arkadaşlar selamlar , android N güncelledim 3 gün önce . Daha öncesinde şarj kablosunu taktıgımda zaman zaman hızlı şarj başlamıyor bı kar kez sök tak yapmam gerekiyordu , N güncelledıgımden berı her kabloyu taktıgımda hızlı şarj yazıyor ancak oldukça yavaş şarj edıyor. Eskıden şarj sırasında kullanırken dahi hızlı şarj gayet hızlı dolarken şimdi cıhaz şarj sırasında kullanılırsa daha da yavaş dolum oluyor . Acaba bunlar bır sorun mu yoksa ısınma sıkıntısı olmasın dıye mı anlayamadım ?Bır de ekran ısıgını otomatık secımını ben goremedım var mıdır ? Bir de klavye de kelime tanıması sıfırlandı sanırım 3 gündür kullanmama rağmen de sık kulladıgım kelımelerı hala tam hatırlayıp üst satırda göstermıyor ?

hızlı şarj da yeni güncelleme ile dolum süresi rahat 20 dakika arttı. Ancak önceden yavaş şarjda dahi olsa ciddi anlamda ısınıyordu benim telefonun ancak şuan öyle bi sıkıntı kalmadı güncellemeden sonra.

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Teşekkurler ;) Evet pil konusu sıkıntı maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

Ayarlar /Ekran otomatik parlaklık

Samsung bu güncelleme ile biraz pil dolum hızını düşürdü. Malum pil konusunda Samsung'un başı belada

:)

2 yıl olucak note5i kullanalı.. 1 kez bile pille sorun yaşamadım :) Samsungun başı pil konusunda belada note5 ile alakasız :)
  • Android O (8 sanırım) developer sürümleri incelenmeye başladı bir çok yerde. Daha bunu tam öğrenememiş elimiz alışmamışken 😁

• adil07 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorundan yılda 2, farklı sorunlardan 2 yılda 6 kez.

• arkadaşlar hafıza kartından silinen verileri nasıl geri getirebilirim bilen var mı rahmetli arkadaşımın fotoları vardı ya beraber çekildiğimiz 6 yıllık fotolar :(

recuva uygulamasını denedim 11 png dosyası bulundu sade, diskinstaller denedim 9gb buldu ama resimlerin hepsini 5 mb gösteriyor, açmıyor da zaten :((

• Bir arkadasimda note5 kullaniyor onda da bende de guncellemeden sonra belli bir sure sonra zil sesi ( sadece zil sesleri) kesiliyor teledon geldigini ancak titrerse anlayabiliyorum kapatip acinca duzeliyor sonra tekrar ayni

• matrix22 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var üstelik ses karşı tarafa iyi gitmiyor ne dediğimi anlamıyorlar

• matrix22 kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan kolayca sessize al diye arat. Onu pasif hale getir.

Bu şekilde düzelmese bir uygulama yapıyordur. O uygulamayı bulman gerekir maalesef. Bende düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden track -- 27 Mart 2017; 15:54:3 >
  • deNizZz 01 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bi program vardı adını hatırlayamadım. Geçen gün baya bi program denedim ama o program bulmuştu silinen fotolarımı. Akşama eve geçince adını atarım sana

• burhany43 B kullanıcısına yanıt
    tmm çok sagol beklicem

• Arkadaşlar merhaba. Sanırım çoğu kişi memnun değil. Benim telefonum hala MM'de. Sizce Nougat'a yükselteyim mi? yükseltmeyim mi ? Ben güncellemeyi düşünmüyorum. Hafif tırstım. Wifi kopup duruyor falan yazılmış. Ayar olurum ben böyle bir şey olursa .
  • quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Arkadaşlar merhaba. Sanırım çoğu kişi memnun değil. Benim telefonum hala MM'de. Sizce Nougat'a yükselteyim mi? yükseltmeyim mi ? Ben güncellemeyi düşünmüyorum. Hafif tırstım. Wifi kopup duruyor falan yazılmış. Ayar olurum ben böyle bir şey olursa .

Herkes farklı bir şeyler söylüyor hocam. Kimi mükemmel diyor kimi farklı bir sorundan bahsediyor. Güncelledikten sonra wipe yapmak şartıyla güncelleyin derim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoveSea

Android O (8 sanırım) developer sürümleri incelenmeye başladı bir çok yerde. Daha bunu tam öğrenememiş elimiz alışmamışken &#128513;

Note5'e yok Android 8.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Programın adı mintool power data recovery. Bende işe yaramıştı. Umarım senede işe yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Arkadaşlar merhaba. Sanırım çoğu kişi memnun değil. Benim telefonum hala MM'de. Sizce Nougat'a yükselteyim mi? yükseltmeyim mi ? Ben güncellemeyi düşünmüyorum. Hafif tırstım. Wifi kopup duruyor falan yazılmış. Ayar olurum ben böyle bir şey olursa .

Herkes farklı bir şeyler söylüyor hocam. Kimi mükemmel diyor kimi farklı bir sorundan bahsediyor. Güncelledikten sonra wipe yapmak şartıyla güncelleyin derim ben.

Dünyanın en üşengeç insanı olarak güncelleme işini erteliyorum öyleyse. Vallahi bir sürü uygulama ve müzik vs. var. Wipe yaparsam, bunlarla yeniden hayatta uğraşamam. :D
    Cevap için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 27 Mart 2017; 17:3:3 >

• Selam Millet
    Bu güncellemeden sonra konuşurken ses de parazit cızıltı olmaya başladı.
    Ayarlarda baktım parazit azaltma bulamadım. Yerini bilen ya da bu sorunu nasıl çözerim bilen var mı ?
  • Merhaba arkadaşlar 7000 e msj atacakken ucretli sms e iizn ver diyor ya onu hic bir zaman izin ver yaptik. Simdi yollamiyor bunu nasil halledecez . Marshmallow daki premium msjlara izin ver secenegi yok. Verileri de temizledik yine olmadi. Problemi nasl cozebilriz

• nyanaa N kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Uygulamalar - sağ üstteki üç nokta - özel erişim

• 
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.