Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emperor1907

Arkadaşlar şu an cihazı Bakırköy - Capacity Samsung mağazasından almış bulunuyorum.

Ellerinde Siyah ve Gold renkler vardı.

Bilginize.

hayırlı olsun hocam herhangi bir hediyesi vb. bir şey mevcut mu?. Bir de samsung magazalarına telefonun harici note 5 kılıf aksesuar vb şeyler de geldi mi?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

Arkadaşlar şu an cihazı Bakırköy - Capacity Samsung mağazasından almış bulunuyorum.

Bilginize.

hayırlı olsun hocam herhangi bir hediyesi vb. bir şey mevcut mu?. Bir de samsung magazalarına telefonun harici note 5 kılıf aksesuar vb şeyler de geldi mi?.

Hocam teşekkürler.

Herhangi bir hediye yok şu anda. Direk cihazı çıkardılar verdiler.

Aksesuar da şu an için yok. Cihazlar da henüz bugün gelmiş.

Zamanla gelecek dediler :)
  • quote:

Kesinlikle hocam. Ben de aynı sizin gibiyim. Teknoloji dışında doğru dürüst harcamam yoktur.

Telefon, tablet, konsol vs bunlar beni mutlu eden şeyler. Bütçemin el verdiği ölçüde elimden geldiği kadarıyla deneyebildiğim kadar çok şeyi deniyorum.

Kimse tüketim çılgınlığı falan demesin.

Millet günde 2 paket sigaraya para harcıyor. Onlar harcama olmuyor da bizimki oluyor. Bıraksınlar yani. :)

Bu arada Note serisi android dünyası içinde gerçekten ayrıcalıklı bir durumda.

Büyük ekranın ve S - Pen'in getirdiği güzelliklerle karşılaştıktan sonra diğer tüm telefonlar yavan geliyor insana.

Benim gibi insanlar da varmis demekki. Psikolojik bozukluk degil yani bu :)

İhtiyacim olmayan bir seyi satin akmiyorum. Ama satin aldiktan sonra bekledigim gibi cikmazsa, baska model arastiriyorum. Genelde 2.de istedigim gibi bir model buluyorum.

Windows phone sirf merakimdan satin aldim 525 model isimli cihazi. Gayet guzel ama marketi kotu. Sonra hic sony kullanmadigim icin gittim sony z ultra aldim uzerine. Ondan da memnundum ama tasimasi dert oldu. En son 4s alarak seriyi tamamladim.

İhtiyacimi karsilamiyorsa, asla kullanmam. Yeni aldim,biraz sabredeyim yok bende. Simdi z ultra ile 4si birlikte kullaniyorum. Tablete ihtiyacim olursa zyi aliyorum,diger islerimi 4sten hallediyorum.

Bizimkisi pahali bir hobi. Ama soyle bir kafamdan gecirdiginde, hic kullanmadigim alet yok. Demekki fuzuli harcama yapmamisim. Evet liks harcamalar yaptim, ucuzu varken butceme gore en iyisini aldim ama uzun yillar da kullandim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 5 dk once note 4 ile note 5 in karşılaştırmasını izledim.
    evet ozellik olarak (ram vs hariç ) cok bir fark yok.
    Ancak tasarım kesinlikle note 4 den cok cok daha iyi.
    ekran ile kenar arasi uzaklık cok az buda note 5 e cok ayri bir artı saglamis.
    note 5 e geçmek isteyenler icin gerçekten güzel bir tasarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobreakuaro -- 15 Ağustos 2015; 19:01:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Kesinlikle hocam. Ben de aynı sizin gibiyim. Teknoloji dışında doğru dürüst harcamam yoktur.

Telefon, tablet, konsol vs bunlar beni mutlu eden şeyler. Bütçemin el verdiği ölçüde elimden geldiği kadarıyla deneyebildiğim kadar çok şeyi deniyorum.

Kimse tüketim çılgınlığı falan demesin.

Millet günde 2 paket sigaraya para harcıyor. Onlar harcama olmuyor da bizimki oluyor. Bıraksınlar yani. :)

Bu arada Note serisi android dünyası içinde gerçekten ayrıcalıklı bir durumda.

Büyük ekranın ve S - Pen'in getirdiği güzelliklerle karşılaştıktan sonra diğer tüm telefonlar yavan geliyor insana.

Benim gibi insanlar da varmis demekki. Psikolojik bozukluk degil yani bu :)

İhtiyacim olmayan bir seyi satin akmiyorum. Ama satin aldiktan sonra bekledigim gibi cikmazsa, baska model arastiriyorum. Genelde 2.de istedigim gibi bir model buluyorum.

Windows phone sirf merakimdan satin aldim 525 model isimli cihazi. Gayet guzel ama marketi kotu. Sonra hic sony kullanmadigim icin gittim sony z ultra aldim uzerine. Ondan da memnundum ama tasimasi dert oldu. En son 4s alarak seriyi tamamladim.

İhtiyacimi karsilamiyorsa, asla kullanmam. Yeni aldim,biraz sabredeyim yok bende. Simdi z ultra ile 4si birlikte kullaniyorum. Tablete ihtiyacim olursa zyi aliyorum,diger islerimi 4sten hallediyorum.

Bizimkisi pahali bir hobi. Ama soyle bir kafamdan gecirdiginde, hic kullanmadigim alet yok. Demekki fuzuli harcama yapmamisim. Evet liks harcamalar yaptim, ucuzu varken butceme gore en iyisini aldim ama uzun yillar da kullandim.

Aynen hocam. Birçoğuna göre gereksiz harcama olarak gözüküyor bu tip şeyler ama biz de bütçemize göre ayarlamaya çalışıyoruz her şeyi.

Teknoloji bir nevi tutku oluyor bir yerden sonra. Evet yorganına göre ayağımızı uzatmak şart ama kullandığımız şey zevk vermiyorsa ben de sizin gibi tutmuyorum değiştiriyorum.

Biz yalnız değiliz. İnanın bizden kötüleri de var :)

• quote:

quote:

quote:

Bilginize.

Hocam teşekkürler.

Teşekkürler cevabınız için iyi günlerde kullanın. :)

• quote:

Ben siyah aldım. Sadece 32 gb var.

İlk açılışta cihazda 24 gb boş alan var.

Kamera, arayüz, s pen gayet stabil çalışıyor ilk izlenimler.

Şarja takalı yarım saat oldu.

Yüzde 30'dan yüzde 70'e çıktı.

Hızlı şarj iyi çalışıyor. Kurcaladıkça yazacağım.

Merak ettiğiniz bir detay olursa lütfen yazınız. Elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

Bilginize.

Hocam sarj için inceleme bekliyoruz. Ekran süresi ve note 4 ile kıyas yaparsaniz cok memnun kalırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilginize.

Hocam teşekkürler.

Teşekkürler cevabınız için iyi günlerde kullanın. :)

Rica ederim hocam. Çok teşekkürler. :)

• Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam. Biraz kurcaladıktan sonra detaylıca yazacağım buraya. :)
  • quote:

Merak ettiğiniz bir detay olursa lütfen yazınız. Elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

Bilginize.

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

uzunca bir süre note 4 kullanıp sonra lg g4'e geçtim ama kalemsiz telefona bir türlü alışamadım. ilk fırsatta ben de note 5'e geçmeyi planlıyorum. cihazı kullandıkça edindiğiniz izlenimleri bizimle paylaşmaya devam ederseniz sevinirim.

tekrardan cihazınız hayırlı olsun diyorum.

• hece_he H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

Aynen ben de uzun süre Note 4 deneyiminden sonra G4 kullandım. ama Note telefonun verdiği keyfi hiçbir şey vermiyor.

O yüzden Note 5'e geçtik uzunca bir bekleyişten sonra.

Biraz kullanımdan sonra detaylıca tüm yorumlarımı yazacağım buraya :)

Darısı başınıza diyorum. :)
  • quote:

Teşekkür ederim hocam.

Aynen ben de uzun süre Note 4 deneyiminden sonra G4 kullandım. ama Note telefonun verdiği keyfi hiçbir şey vermiyor.

Gule güle kullanin
    Cpu z yükleyici ekran görüntüsü atar misin uygulama içinden?
    4 gb ramin ne kadarı kullanılabilir?
    Boşta ne kadar ram kullaniyor?

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de almayı düşünüyorum. İphone 6 satmıştım 2 ay önce şuan nokia 6210 kullanıyorum ama nokia eskimesin diye kullanmaya kıyamıyorum artık =) Tavsiye eder misiniz? İphone 6 dan önce note 3 ve m8 kullanıcısıydım. Android'e dönmek istiyorum zaten artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Teşekkür ederim hocam.

Gule güle kullanin
    Cpu z yükleyici ekran görüntüsü atar misin uygulama içinden?
    4 gb ramin ne kadarı kullanılabilir?
    Boşta ne kadar ram kullaniyor?

Teşekkürler hocam.

Cihaz ilk açıldığında 1.8 gb ram boş geliyor.

Zamanla biraz daha yüklendikten sonra 1.5 gb'a kadar düşüyor.

Ekran görüntülerini de paylaşıyorum.

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• dupont81 kullanıcısına yanıt
    Hocam androidde şu an alabileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi.

Ben note serisinden başka hiçbir android cihazdan tat alamadım şu ana kadar.

Note 5'e de o yüzden geçtim.

Açıkçası tercihleriniz ve bütçenizle ilgili.

Cihazı henüz aldım 1-2 saat oluyor uzunca test etmeden net bir şey söyleyemem ama ilk izlenimlerim epey olumlu gözüküyor.

Ekran ve kasa kalitesi şahane. S-Pen ayrı güzel zaten. Yazılım optimizasyonu, oyun ve multimedia performansı için bir süre test ettikten sonra bu konuya tekrar yazacağım.

Eğer bu fiyat içinize sinecek bir fiyatsa tercih edilebilir bence. :)
  • Tesekkur ederim hocam, renktaşım. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Tesekkur ederim hocam, renktaşım. :)

Rica ederim renkdaşım :)

Arayüzde ufak tefek lag sorunları var ama güncellemeyle çözülecektir diye umuyorum.

Onu da ekliyim dedim :)
  • quote:

Bilginize.

Yeni tel hayirli olsun. Allah kazadiz belasiz uzun yillar kullanmayi nasip etsin.

İos tarafini hic aklinizdan gecirmediginiz belli. O yuzden gunumuz kosullarinda Android platformunda en iyi teli aldiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam androidde şu an alabileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi.

Ben note serisinden başka hiçbir android cihazdan tat alamadım şu ana kadar.

Note 5'e de o yüzden geçtim.

Açıkçası tercihleriniz ve bütçenizle ilgili.

Cihazı henüz aldım 1-2 saat oluyor uzunca test etmeden net bir şey söyleyemem ama ilk izlenimlerim epey olumlu gözüküyor.

Ekran ve kasa kalitesi şahane. S-Pen ayrı güzel zaten. Yazılım optimizasyonu, oyun ve multimedia performansı için bir süre test ettikten sonra bu konuya tekrar yazacağım.

Eğer bu fiyat içinize sinecek bir fiyatsa tercih edilebilir bence. :)

Aldınız demek telefonu :) tebrik ederim. İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Kutu açılış ve kullanım incelemesi yapıp videoya kaydederseniz süper olur :) kullandıkça buraya yazacağınızdan eminim.

Telefonun özellikle s pen ve parmak izi sensöründen bahseder misiniz? hızlılığı s6'daki olduğu gibi mi yoksa daha da hızlı mı açılıyor aynen iphone'deki gibi. bir de fotoğrafını google drive upload ederek resim kalitesini paylaşabilirseniz sevinirim :) özellikle gece çekimi, makro çekimi ve normal çekimi. Bir de slow motion bir video çekip onu da paylaşırsanız süper olur. Neyse ben burada zorla da olsa noktayı koyayım :) yoksa yazım uzadıkça uzayacak ve isteklerim bitmeyecek :)))))

• Teşekkür ederim hocam.

Aynen ios benim ihtiyaçlarıma cevap veren bir sistem değil. O yüzden hiç düşünmüyorum.

Bakalım umarım sıkıntı yaşamayız. :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.