Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23032304230523062307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    120 150 civarı olması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar note 5 telefonumda ses kasma takılma sorunu yaşıyorum. Son sürüm nougat yüklü telefonumda youtube veya feysbuk videolarını oynatırken görüntüde sıkıntı yok fakat seste takılma atlama problemi oluyor. Sorun ne olabilir lütfen yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulamaları silip eski sürümü yada suanki sürümü tekrar yükleyip bir daha deneyin. İnternet hızınızdan ötürüde böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Rica ederim

Bu arada son güncelleme sonrasında, telefonu kullandığım 1.5 yıl içinde hiç olmayan bir şey oldu. %10'dayken telefon aniden kapandı. Bunu forumda çoğu kişiden şikayet olarak görmüştüm ama hiç başıma gelmemişti, sinirimi bozdu açıkçası.

Lakin son güncelleme ile telefon neredeyse ilk zamanlardaki performansına geri döndü. Umarım %10'da kapanma mevzusunu tekrar yaşamam.

Telefon tasarruf modundayken mi 6 saat ekran süresi veriyor? Tasarruf modu olmadan kaç saat ekran süresi var?

• Shadowylord kullanıcısına yanıt
    Evet tasarruf modu sonuçları bu. Güncelleme öncesinde 3 saat civarını zor görüyordum. Normal modda hiç denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanrupid -- 22 Mayıs 2018; 12:12:45 >
  • Arkadaşlar son güncellemelerden sonra telefon görüşmelerinde ses gitmeme ve ses gelmeme problemi oluşmaya başladı sizde de oluyor mu ?
  • ozas kullanıcısına yanıt
    Operatörünüz?

• Güvenli klasördeki uygulama üzerinden NFC kullanabilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Soyle bir hata aliyorum.
    Izin vermiyor.
    Bilginiz var midir?

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• Batarya çabuk bitiyor diye bişeyler yapıyorduk hatırlatacak varmı. Bu aralar şarj çabuk bitmeye başladı da

• quote:

Orijinalden alıntı: totalizerU

Selamlar, çerçevedeki soyulmalardan ötürü çerçeveyi garanti kapsamında değiştirtebilen oldu mu? pil ömrü de çok azaldı, garantinin bitmesine bir kaç ay kaldı, değiştirirler mi pili de?
    Pil Ömrü, Donma, Kasa Soyulması ve Jack Girişi şikayetleriyle dün garantiye verdim, hayırlısı. Servis tamir süresi aşağı yukarı nedir, bilen var mı?

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Ekrandaki linkten uygulamayı indirip kurunca bu adımı geçiyordu diye hatırlıyorum, uzun zaman oldu ben yükleyeli. Yeni kurulum yapan arkadaş da yardımcı olabilir farklı bir durum varsa.
  • totalizerU kullanıcısına yanıt
    Duruma göre değişiyor. Ellerinde batarya yoksa 1 haftadan önce çıkmaz. Bazı yerler 1 günde teslim ederken bazı firmalarda elimizde batarya yok ayağına birkaç hafta içersinde anca teslim ediyorlar.

• Merhaba dostlar. Telefonu alalı 2,5 sene olacak, henüz format bile atmadım geldiği gibi kullanıyorum. Ancak temiz ve yüksek performanslı bir custom rom varsa kurmak istiyorum. 3-4 yıldır bu işlerden biraz uzakta olduğum için ingilizce ya da türkçe açık anlatımlı bir rehber varsa linklerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

• Doughnut kullanıcısına yanıt
    Hocam custom romlar genel olarak batarya kısmında stock romdan kötü bir sure sonra stock roma dönmek isteyebilirsiniz. Stock roma döndüğünüzde shealth, güvenli klasör,samsung pass,(ülkemizde aktif degil fakat)samsung pay, tarayıcıda gizli sekme gibi özellikleri kullanmıyorsunuz. Yine de kurmak istiyorsanız khongloi final s8+ port edilme bir çok yeni özellik barındırıyor. Xda da bulabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba hayirli ramazanlar.

Son zamanlarda bendede şöyle birkaç sorun olmaya başladi

Telefon hareket halindeyken 4g de çekmiyor hiçbirşekilde internette gezip sayfa yüklmesi olmuyor

Açik alanda çekiyor ama kapali alanlara girsiğimde sadece 3g ile cekiyor oda çok ağır şekilde işliyor

4.5g ye bağlanıp cekmiyor 3gye atiyor bu seferde o şekilde daha agır oluyor sayfalar cok cok gec yükleniyor birde bazen sanki veri geliş gidişi bir anda duruyor 10 15 20 saniye sonra devak ediyo4 gibi oluyor sorunu yaşayan yardimci olabilecek varsa çok makbule geçer. Şimdiden tesekkurler.

Turkcell

2 yillik cihaz

• 25.55mb'lık bi güncelleme gelmiş arkadaşlar bilginiz olsun..

• İlk defa bu güncellemede bootloop oldu telefon açılmadı hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

İlk defa bu güncellemede bootloop oldu telefon açılmadı hocam.
    cihazı download moduna alıp odinle güncelleme öncesi sürüme flashlamıştım ben bootloop olduğunda, güncelleme öncesindeki haliyle açılmıştı cihaz. ama işe yarar mı yine bilmiyorum.
  • blocktrade B kullanıcısına yanıt
    cihazı download moduna alıp wipe yapmadan son sürümü odin ile yükleyin açılacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 23032304230523062307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.