Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben form doldurduktan 1 hafta sonra kargoya verildi diye mesaj gelmişti. Öncesinde bilgilendirme onay vs mesaj gelmemişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf_ogrtmn

Ben form doldurduktan 1 hafta sonra kargoya verildi diye mesaj gelmişti. Öncesinde bilgilendirme onay vs mesaj gelmemişti.

Ben de 3 gün önce doldurdum formu. Henüz bir bilgilendirme maili yahut smsi gelmedi.
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SamMobile'da paylaşılan Note 5'in Güney Kore'deki versiyonuna ait yeni güncelleme.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bize ne zaman gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: PoroIsmylife

Bize ne zaman gelecek

Bilemem ki

• PHI kullanıcısına yanıt
    Ürün birebir bu hocam.

Sahte olmak için çok kaliteli bir ürün, haddinden fazla kaliteli ama.

http://www.samsung.com/us/mobile/mobile-accessories/phones/fast-charge-wireless-charging-pad-white-ep-pn920twegus/

http://www.samsung.com/us/mobile/mobile-accessories/phones/fast-charge-wireless-charging-pad-black-sapphire-ep-pn920tbegus/

Kutu içinden, normal bir samsung telefon aldığınızda çıkan güvenlik ve tanıtım belgeleri dahi çıkıyor. Şarj aleti ve kablosu yok yalnız, sadece stand var.

Telefonu üzerine ilk koyduğum anda Note 5 te gizli ve kullanıcı kontrolüne kapalı olan hızlı wireless şarj özelliğini kendi kendine aktif etti. Şuan telefonu ilk aldığımda aktif olmayan hızlı wireless şarj - normal wireless şarj seçeneklerinden istediğimle şarj edebiliyorum.

HB bu ürünü Samsung markasıyla satıyor, samsunga uyumlu diye değil. Yani ürünün başka bir ureticisi yok. Aksi olsaydı şimdiye kadar elli kere samsung mudahale ederdi bence. Orjinal olmadığını samsung bayilerinden falan teyit ettiyseniz bu teyitin dogrulugununda şüpheli olduğunu soyleyebilirim. Zira 64 luk Note5 var mi diye Samsung Turkiye müşteri hizmetlerine sordugumda kesinlikle yok Türkiye'ye gelmeyecek demişlerdi ama suan bu mesaji yazdığım 64luk Note 5i Samsung magazasindan aldım ve Samsung Turkiye garantili. Bu Note5 i aldığım magazanin da size tavsiye ettiğim wireless standindan haberi yok.

:)))

Suan evde değilim eve gidince tekrar kontrol ederim cihazi. Seri no dan sorgulama falan yapilabiliyorsa oradan da deneyip haber veririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bende ondan aldim hb den ama sahte cikri 59 liraya almistim. Hb de baska saticilarda satiyo onlardanda aldim hepsi sahte cikti. Size orjinal cikmasi ilginc. Irunun linkini ginderebilirmisiniz.Hatta hb sitede yorum yaptim kac kez ama yayinlamadilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: akdum

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Wireless hızlı şarj için şu iyi midir arkadaşlar?http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-fast-charger-kablosuz-hizli-sarj-cihazi-ep-pn920twegus-p-TELSARJKSPTFSTSSYH?magaza=Bumubu

Yeni çıkan dikey konumda duran fiyat olarak yüksek. Bu işime yarar diye düşünüyorum.

Ben linkteki ürünü aldım. note 5 sview kılıfla hızlı şarj sorunsuz sanırım fanlı çünkü kulağımı dayadığımda hafif üfleme sesi var. 50 küsürlü fiyatlılar orginal değil bende alıp iade ettim.http://urun.n11.com/sarj-cihazi/samsung-s7-s7-edge-kablosuz-hizli-sarj-standi-ep-ng930-P109672107

Mediamarkt'ta da 140-150 lira civarıydı bu ama ben yatay olan aradığım için bunu almamıştım. Fiyatı da yüksek gelmişti doğrusu. Yatay olup üzerine koyabileceğim bir ürün lazım bana.

@Sanrupid
    Bulursam haberleşelim.

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-fast-charger-kablosuz-hizli-sarj-cihazi-ep-pn920twegus-p-TELSARJKSPTFSTSSYH

Bu ürün orjinal hocam. Ben aldım kullanıyorum ve oldukça memnunum. Note 5 te kullanıyorum, telefonu üzerine ilk koyduğunuzda telefonun hızlı kablosuz şarj özelliğini aktif hale getiriyor ve sonrasında hızlı ya da normal şarj seçeneklerini ayarlayabiliyorsunuz.

Ürün orjinal Samsung, ürün ve seri numaralarından bunu teyit edebilirsiniz. İçerisinde herhangi bir fan yok, ancak ne telefon ısınıyor ne de şarj aleti. Ben gece yatarken üzerine koyup sabah alıyorum bir aydır. Hiçbir sıkıntı yaşamadın çok şükür.

Note 5 ler ilk çıktığında hediye olarak verilen kablosuz şarj cihazları bu modeller diye biliyorum. Sanırım fiyati ondan makul seviyede.

Hocam o urun sahte bende aldim indan ama hizli sarj etmedi. Hatta you tubede birsuru sahte ile karsilastirma videolari var iblara bakabilirsin. Bende onun yerine pda teknolojide ve n 11 de yine pda teknolojinin sattigi 25 tl ye s4 zamaninda cikan ped var ondan aldim ikisinide denedim hb de satilan ile ayni surede sarj ediyor. Pda daki en azindan orjinal.dunde n11 de mobimi heralde adli saticidan siyah aldim bir tane 99 tl ye vakalim orjinal cikarsa linkini paylasirim. Adamlara sordum hatta 179 a da ayni urunu satiyolar neden boyle diye urunler orjinal dedi bende siparisi gectim gelince yazarim.

• Allah Allah çok ilginç yahu.

Ben bu zimbirtiyi aldim sonra telefonu üzerine koydum. Özellikle belirtiyorum bak ben hiçbir şey yapmamışken koyduğum anda telefon Note 5 te kullanıcı kontrolüne kapalı ve aktif olmayan hızlı wireless şarj özelliğini kendi kendine aktif etti. Sahte bir ürün ve telefon bu kadar kusursuz eşleşemez. Eşimde de Note 5 var onda da aynısı oldu.

Telefonu wireless hızlı şarjda %0 dan %100 e yaklasik 85-90 dakikada şarj ediyor. Telefonu standa koyunca tum standı çevreleyen mavi bir ışık yanıyor, %100 şarj olunca da ışık yeşil yanıyor. Birde kırmızı renk yanıyor standı elektriğe ilk bağladığında.

İyice şüphe ettim şimdi.

:)))

Eve gidince bakacağım tekrar.

• Beyler cihaz bu ve evet içinde hakikaten fan varmış.

:)

Siz fan konusunu bu kadar dile getirmeseydiniz hayatta cihazın yanına eğilip fan var mı diye kontrol etmezdim. Telefonu şarja bırakınca fan çalışmaya başlıyormuş. Cihaza yaklaşınca fan sesi rahatlıkla duyuluyor.

Bundan önce Asusun wireless şarj aletini kullanıyordum. Onda hızlı şarj özelliği yoktu, fan da yoktu. Bunun içinde de fan olacağını hiç düşünmemiştim açıkçası.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• HB'de bir ara HB dışı satıcıların satışları vardı ve o dönemde çok fazla sahte ürün şikayeti olmuştu forumda. Ama bu sefer satıcı HB, yorumlardan da bakılırsa sanıyorum ürün orijinal.
  • quote:

Beyler cihaz bu ve evet içinde hakikaten fan varmış.

Siz fan konusunu bu kadar dile getirmeseydiniz hayatta cihazın yanına eğilip fan var mı diye kontrol etmezdim. Telefonu şarja bırakınca fan çalışmaya başlıyormuş. Cihaza yaklaşınca fan sesi rahatlıkla duyuluyor.

Bundan önce Asusun wireless şarj aletini kullanıyordum. Onda hızlı şarj özelliği yoktu, fan da yoktu. Bunun içinde de fan olacağını hiç düşünmemiştim açıkçası.

Ne kadar hocam bu cihaz ?

• quote:

Beyler cihaz bu ve evet içinde hakikaten fan varmış.

Kılıfla çalışıyor mu? Çalışıyorsa kullandığınız kılıf nedir?

• HB linkini verdim bir önceki sayfada, oradan bilgilerine ulaşabilirsin.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Evet çalışıyor, kılıfı çıkarmadan koyuyorum stand üzerine. Kullandığım kılıfın linki aşağıda.

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-5-kilif-liquid-crystal-sgp11708-p-TELKILSGP11708

• ZSARA kullanıcısına yanıt
    Bundan bende de vardı da verus kullanıyorum şuanda. Bundan daha kalın, aslında ürün çok pahalı değil, alıp denemeye değebilir.
  • standlımı mantıklı bılemedım bi türlü
  • Sert-aç kullanıcısına yanıt
    Merhaba Bence standlı al fotolarını atıyorum teknosadan aldım 90tl ye antalya terracity teknosa kapanırken
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• rifatcan77 R kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/samsung-kablosuz-hizli-sarj-pad-siyah-ep-ng930-p-TELSARJKSPS7EHSB
    sunu alayım dıorum bende ancak kafama takılan soru dık konumdayken cagrı gelırse telefon dusermı titreşimden?
  • Sert-aç kullanıcısına yanıt
    şimdi denedim düşme olmuyor yan ve dik konumda zaten koyulan yer yumusak silikon gibi kaymaz
  • 
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.