Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16411642164316441645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talihligen

Hemen hemen ürünlerin hepsi aynı. Hızlı şarj yazmasına rağmen kablolu şarja göre hızlı şarj etmiyor. Gene de 2-2,5 saatlik sürede dolduruyor. Yalnız telefon baya ısınıyor bilgilerinize... Artı yönü ise kablo derdi yok. Kabloya takılıp telefonu devirme derdi yok :-) .. Şarj soketini bozma derdi yok. Ben işyerimde masama kodum. Şık duruyor. Zamanım varsa üstüne koyuyorum kendi kendine doluyor. Acelem varsa kablolu hızlı şarjı takıyorum.

Ben de işyerimde masaya koyup gün içinde kullanmayı düşünüyorum. Sahte olma durumları sıkıntılı. Orijinal olanı bulmak gerek. Yoksa aliexpress'te çok var ürün alır geçerim birini.
  • RocKSceN R kullanıcısına yanıt
    Hocam çekmemezlik değil attığınız fotoğrafta sinyal barınız sadece 2 çubuk bu yüzden telefon sinyal gücünü arttırıyor full sinyal almadığı için. Ben de vodafone kullanıyorum 4.5G full sinyal almadığı için 3G kullanıyorum ve bir eksikliğini hissetmedim şu ana kadar. Size tavsiyem package disabler pro ile kullanmadığınız şeyleri devre dışı bırakın ve bazı uygulamalarınızın arka planda internet kullanımını kapatın. Ben bu şekilde şu an wi-fi da 7 saat bekleme 1 saat ekran süresi almışım şarjım %85. Telefonu alalı 1 yıldan fazla oldu pil durumum böyle.
  • Stock rom a geri dönmek istedim merak ettim nasıl yaparım diye hata alıyorum odin den enteresan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Yakında yeni Grace UX gelecek zaten onu kurmak isteyeceksiniz.

Bir gelemedi zat-ı muhterem

Kimler gelmedi hocam o da gelir bir gün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Yakında yeni Grace UX gelecek zaten onu kurmak isteyeceksiniz.

İlk android telefonumdan yani yaklaşık 3-4 yıldan beri Smart launcher kullanıcısıyım. Markaların kendi arayüzleri beni bağlamıyor.

Belki fikrinizi ve alışkanlıklarınızı değiştirir belli mi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• emrahhh34 E kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen gün stock roma döneyim derken hata aldım ve imei anabant vs telefondan uçtu. Smart swich i pc nize kurun acil yazılım kurtarma bölümünden cihaz başlatma kısmından modeli ve seri no yu girerek en kolay şekilde dönüş yapabilirsiniz. Indirip kendi yüklüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'da satılan wireless charger Sahte. Arkadaşım beni dinlemedi aldı, kutuda yazan ve ürünün üzerinde yazan seri no'lar bile farklıydı. Rengi de siyaha yakın bir mavi (fake olanlar hep bu renk oluyor). Ha çakma şarj kullanmışsınız ha bunu. Sırf pratik diye kullanıp telefonun pilini perişan etmeyin. Orijinal olanlarda ekrana hızlı şarj yazısı geliyor (eğer telefon ayarınızda açıksa)
    Hafta sonu mediamarkt'ta orj buldum 200 liraydı hızlı şarj olan. Dıgerinden stok kalmadı dediler.
    Forum olarak uygun fiyata wireless charger bulursak haberleşelim, kesinlikle almayı düşünüyorum. Fast charge özelliği olmasa da olur benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanrupid -- 24 Kasım 2016; 16:44:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Hepsiburada'da satılan wireless charger Sahte. Arkadaşım beni dinlemedi aldı, kutuda yazan ve ürünün üzerinde yazan seri no'lar bile farklıydı. Rengi de siyaha yakın bir mavi (fake olanlar hep bu renk oluyor). Ha çakma şarj kullanmışsınız ha bunu. Sırf pratik diye kullanıp telefonun pilini perişan etmeyin. Orijinal olanlarda ekrana hızlı şarj yazısı geliyor (eğer telefon ayarınızda açıksa)
    Hafta sonu mediamarkt'ta orj buldum 200 liraydı hızlı şarj olan. Dıgerinden stok kalmadı dediler.
    Forum olarak uygun fiyata wireless charger bulursak haberleşelim, kesinlikle almayı düşünüyorum. Fast charge özelliği olmasa da olur benim için.

Ah ah benım de basıma gelmişti geçen kış aynen sahte çıkmıştı ama o kadar profesyonel sahteydi ki samsung bayileri bile anlayamamıslardı. Hızlı şarj yazmıyordu. Satıcı adam bile hala sorsan orijinal der şaka gibi :) en sonunda kanıtlayıp ekran fotolarını satıcıyq yollamıstım beni engellemişti whatsapptan. Durumu hepaiburadaya bildirip para iadesi almıştım. Ben her zaman gidip bilindik mağazadan alma taraftarıyım elektronik ürünlerin. Varsın biraz daha pahalı olsun. Verecek param yoksa hiç almam daha iyi

• alcilpolple A kullanıcısına yanıt
    Milattan önce Nokia telefonum için aldığım orijinal batarya da sahte çıkmıştı İade edip kurtulmuştum. Telefon yan ürünlerinde bu mevzu çok oluyor, dediğiniz gibi gözle görüp almak en sağlamı
  • Hocam olmadı yapamadım benim cihaz bi enteresan galiba ne yaptımsa olmuyor parçalı rom bile denedim yemedi. Aslında şikayetim yok ama nasıl dönebilirim diye bakayım dedim dönemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KadirSipahi

Hocam çekmemezlik değil attığınız fotoğrafta sinyal barınız sadece 2 çubuk bu yüzden telefon sinyal gücünü arttırıyor full sinyal almadığı için. Ben de vodafone kullanıyorum 4.5G full sinyal almadığı için 3G kullanıyorum ve bir eksikliğini hissetmedim şu ana kadar. Size tavsiyem package disabler pro ile kullanmadığınız şeyleri devre dışı bırakın ve bazı uygulamalarınızın arka planda internet kullanımını kapatın. Ben bu şekilde şu an wi-fi da 7 saat bekleme 1 saat ekran süresi almışım şarjım %85. Telefonu alalı 1 yıldan fazla oldu pil durumum böyle.

package disabler pro ücretlimi edindiniz?
  • akdum kullanıcısına yanıt
    Evet hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSipahi

8-9 aylık cihazım. Bataryasında sorun olma ihtimali var mı peki ?
  • Samsungun sitesinde batarya kapasitesi %60 ın altına düşerse değişim yapılır yazıyor. Bunu biz test edebilir miyiz ?
    Aynısı geldi hocam başıma parçalı rom en guncel rom pit dosyaları vs. Ne yaptıysam dönemedim en son telefon tamamen kapandı mavi ekranda ünlem olan bi ekranda kaldı (download ekranı değil) pc ye bağladım smart swichi çalıştırıp daha fazla menüsü > acil durum yazılımı kurtarma ve başlatma > cihaz başlatma kısmından modeli ve seri no girerek orjinal hale döndüm

• Ya bende sıkıntı yok note 7 port rom kullanıyorum sanırım onun için geri dönmüyor note 5 rom yükleyip deneyeceğim bi de yoksa custom rom da sıkıntı yok canavar maşallah da ben bi deneyeyim dedim neyse sağol bende smart Switch te de sıkıntı var

• Geceden sabaha %26 şarj gitmeye başladı. Wifi çok şarj yiyor ne yapmam lazım arkadaşlar...SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden track -- 25 Kasım 2016; 9:28:40 >
    Arnie mi hocam bendede note 7 romda sıkıntı olmuştu

• Minotaurus hocam şimdi note 5 custom rom yükleyeceğim çünkü bu rom cihazı note 7 olarak gördüğü için Gear VR çalışmıyo telefonu kapatın diyor :)

• Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Kaliteli bi şey bulursam alacağım ben de.
    https://forum.donanimhaber.com/m_122034745//tm.htm#122034745
    Burada yazdığım Nillkin fena değil gibi araştırmalarım devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 16411642164316441645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.