Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37173718371937203721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilemedim valla
  • altunok kullanıcısına yanıt
    Otomatik ışık sorununu bu sabah bende yaşadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 6 Temmuz 2017; 12:37:55 >
  • Daha önce konusu geçtiyse özür dileyerek sormak istiyorum. S Pen ile bir metni akıllı seçim ile seçtikten sonra üst köşede T simgesi çıkıyordu ve seçimi görüntüden metne dönüştürüp kopyalama imkanı veriyordu. Güncellemelerden sonra T simgesini göremedim, sanırım farklı bi şekilde yapılıyor işlem artık. Nasıl etkinleştirmem gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacq!

Daha önce konusu geçtiyse özür dileyerek sormak istiyorum. S Pen ile bir metni akıllı seçim ile seçtikten sonra üst köşede T simgesi çıkıyordu ve seçimi görüntüden metne dönüştürüp kopyalama imkanı veriyordu. Güncellemelerden sonra T simgesini göremedim, sanırım farklı bi şekilde yapılıyor işlem artık. Nasıl etkinleştirmem gerek?

Ayarlar > spen> spen hizli giris aktif olsun.

• Arkadaşlar elimde olan 2 adet temiz note 4 lerimi satışa çıkardım. İlgilenenler için

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-garantili-ciziksiz-sifir-niyetine-458184920/detay

• Arkadaşlar model yükseltmek için cihazımı satmaya karar verdim. İlgilenen olursa ilan linkini bırakıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-ayarinda-tertemiz-garantili-galaxy-note-4-458363193/detay/
  • Note 4 alalı 2 yıl oldu batarya ömrü sanırım sona geliyor.

Aliexpress.com dan batarya baktım. Bendeki batarya 3220mAh kapasiteli

Note 4 için en çok satılanlara baktığımda

10.8 dolarla

6250mAh kapasiteli batarya var. Gerilim aynı 3.85 volt, kapasite neredeyse 2 kat.

Eşorfmanlı Şevket hocaya sorar gibi soruyorum.

Acaba bu yüksek kapasiteli yeni batarya telefonu bozar mı?

• Herkese merhaba arkadaşlar bende aranıza Samsung Galaxy S4'ten sonra katılmış bulunmaktayım :) cihazı ilk aldığımda birkaç sorundan bahsetmek isterim. telefonda şarj sabaha kadar %80 şarj oluyordu. %15ten sonra 2 dakika sonra kapanıyor o aralıkta şarja takarsam cihazı kapalı konuma alıyordu. şarj azaldıysa hat gidiyordu :D telefonu aldığım yere sordum bataryadan olabilir dedi orjinal batarya ile değiştirdik sağolsun ücret almadı ve sorunların hepsi ne yazılım ne de donanımdan kaynaklıymış. bütün herşey bir bataryanın değişmesiyle düzeldi :D bu cihaz S4'ten sonra bir canavar. piyasa da satılan yeni Samsung modellerinde ne bildirim ışığı var ne 3 gb ram ne arttırılabilir hafıza ne de batarya ne performans aksine fiyatına göre alınabilecek en mantıklı cihaz oldu herkese iyi forumlar dilerim :)
  • Note 4 2. elde çok iyi para ediyormuş ya. 3 ilanda 1200-1250TL 'de..
    Ben 16 ay önce sıfır 1538TL ye almıştım 1250TL desek 16 ayda 290TL fiyat kaybı.

Ayfon bu kadar prim yapamaz bence :)
  • ayhan515 A kullanıcısına yanıt
    İşin teorisini bilemem ama ama wonder için benzeri bir batarya görmüştüm, alacaktım, internette yorumları okudukça çok ısındığına ve bataryanın kendi ömrünün de çok kısa olduğunda dair bir sürü şey okudum, vazgeçtim. Belki o bataryaya yönelikti bu yorumlar, bilmiyorum.

hocam bende ılk telı aldıgımda dusunmustum ozaman alanlar hep sıkıntı yasamıstı ben olsam kesınlıkle almam...
    Eğer fiziksel boyut büyümüyorsa. Pil kapasitesi o kadar artmaz diye biliyorum.
    S2 için böyle yüksek amperli pil almıştım. En fazla orjinal pil kadar performans veriyordu..
  • altunok kullanıcısına yanıt
    Kamerada pro mod çalışıyor mu? Nememesis'te sürekli durduruldu hatası alıyorum.
  • Custom romlarda pro mod calismayabilir cunku note 4 de camera2api destegi vermiyor samsung

• Otomatik parlaklık sorunu ve daha belirtilen bazı ufak hatalar çözüldü v.1.1 ile tüm belirtilen hatalar çözülünce yayımlanacak. Geliştirici kardeşimiz gerçekten iyi uğraşıyor. Bahsettiğiniz takvim sorunu da çözülmüş v.1.1 de eklenmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozgel -- 7 Temmuz 2017; 14:58:54 >
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Pro mode çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozgel -- 7 Temmuz 2017; 15:5:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozgel

Otomatik parlaklık sorunu ve daha belirtilen bazı ufak hatalar çözüldü v.1.1 ile tüm belirtilen hatalar çözülünce yayımlanacak. Geliştirici kardeşimiz gerçekten iyi uğraşıyor. Bahsettiğiniz takvim sorunu da çözülmüş v.1.1 de eklenmiş olacak.

Ooo iyi olmuş :)

Bende ingilizce yok. XDA daki konuya Türkçe yazmıştım. Adminler uyarı yapmış. Sonra google'dan çeviri yapıp ekledim.

Aslında parlaklık sorununu google çeviri ile yazacaktım konuya. Ama google çeviriye güvenmediğim için yazmadım.

Daha başka sorunlar çıkarsa biz buraya yazsak. Zahmet olmazsa sen romu yapan arkadaşa iletebilir misin ?

Kendisine teşekkürlerimizi de iletirsin.

Ek:

Nemesis romda zil sesindeki patlamayı fixlemişlerdi. Acaba Air romda da fixlenebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 7 Temmuz 2017; 17:27:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

Orijinalden alıntı: kozgel

Otomatik parlaklık sorunu ve daha belirtilen bazı ufak hatalar çözüldü v.1.1 ile tüm belirtilen hatalar çözülünce yayımlanacak. Geliştirici kardeşimiz gerçekten iyi uğraşıyor. Bahsettiğiniz takvim sorunu da çözülmüş v.1.1 de eklenmiş olacak.

Ooo iyi olmuş :)

Bende ingilizce yok. XDA daki konuya Türkçe yazmıştım. Adminler uyarı yapmış. Sonra google'dan çeviri yapıp ekledim.

Aslında parlaklık sorununu google çeviri ile yazacaktım konuya. Ama google çeviriye güvenmediğim için yazmadım.

Daha başka sorunlar çıkarsa biz buraya yazsak. Zahmet olmazsa sen romu yapan arkadaşa iletebilir misin ?

Kendisine teşekkürlerimizi de iletirsin.

Hocam birde wifi ye gec baglaniyor bende sizde durum nasil?

• Öyle bir sorun yaşamadım. Wi-fi sürekli açık bende. Eve gidince aktif oluyor evden çıkınca mobile geçiyor.

İlk şifre girerken de bağlanması uzun sürmedi diye hatırlıyorum.
  • Arkadaşlar merhaba ben lg g4 kullanıyorum note 4 e geçmeyi düşünüyorum benim gibi geçen varmı note 4 e.Lg 4 e göre ne artı eksiler gördüler.Bide şarzı iyi gidiyomu malum g4 de 3 saati nadir geçiyo ekran süresi
  • 
Sayfa: önceki 37173718371937203721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.