Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 MÜ LG G3 MÜ?YARDIMCI OLUN KARAR VEREMEDİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Chaosy

Hocam herkesin dediği gibi biraz bekle çünkü 2015 64 bitlik telefonların yılı olacak.Ama hemen alayım dersen note 4 ve g3 ile sınırlama.Şimdi diceksin sen ne kullanıyorsun,ben maalesef s5 kullanıyorum.Meslek gereği almak zorunda kaldım,sevmiyor değilim ama dizayndan yoksun bir telefon,ama işimi çok iyi görüyor.Neyse.Ayrıca telefon zevk meselesidir.Gidip bir mağazaya kendin bakman lazım.Tavsiyeylede olur ama içinin rahat etmesi için teknosa ya git,turkcell e git,gold a git,her teknolojik mağazaya bak.GsmArena nın sitesinden telefonların özelliklerini araştır.Daha nexus 6 gelecek,M9,s6,Meizu mx5 gelecek neler neler var.Tanıdık bilgisayar mühendisi varsa sor.Kısacası hocam kendi kararını kendin ver,ama tavsiyelere bakma demiyorum.Birazcık beklemeni öneririm.Kolay gelsin.

Note 4 u aldim

ama bu yeni telefon beklemenin sonu yok her zaman daha iyileri cikacak sonucta

bu konuyu acarken pek bilgim yoktu lg g3 ve z3 ile note 4 karsilastirilamazmis :) bilenlere sorunca istisnasiz herkes note 4 u onerdi,yeni amiral gemileri cikana kadar en iyi telefon bu ,iphone 6 plus ile note 4 arasinda kalmistim,iyi ki note 4 almisiz

ayrica 64 bit var telefonda ama şu anda playstore da 64bit kullanacak program yok diyorlar,
    2015 ten sonra 64bit yaygin olur deniliyor,lolipop guncellemesi geldiginde 64 kullanilabilir olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor.16 -- 1 Ocak 2015; 13:24:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun hocam.Zaten şuan ilk 3 te olan bir telefon.Dediğiniz gibi bunların sınırı yok sürekli yenilerini çıkarıyorlar.Güzel bir seçim yapmışsınız.Güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.