Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 (BEKLEYENLER) KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben konuyu burdan devam ettircem, nasıl olsa konu birleştirme gibi bir yetkim yok. Moderatörlere şikayet bildirirseniz belki birleştirebilirler.
  • Hocam bizde sizin destekçiniziz sizin bu kojularsa ne kadar tecrübeli oldugunuz bilmeyen yoktur konunuz hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz öıktıktan sonra millet nereye kaçarsa mecbur biz de oraya uğrarız :)))
  • Umarım buraya dolusur millet

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

anlayamadım

Evet bende anlatamadığımı fark ettim :)

@Chronos1121 bu verdiğin siteyi kullanarak programları yani istemediklerimizi telefon ile birlikte gelenleri hangi programla siliyorsun onu merak etmiştim.

@mucahidkaya arkadaşın bilgilerine bişey demedik nekadar bilgili ve ilgili olduğu zaten yazılarından belli oluyor ben acıkcası konuyu gösterirken "zaten ordayız" bilgilerini ve görüşlerini orda paylaşırsa daha yararlı olur diye yazmıştım, burdan devam edecekse kimse "yazma" diyemez :) orda güncel bilgileri arkadaşlarla onuşuyor ve paylaşıyoruz. yorumlarını ordada Şahsen ben görmek isterdim. ondan yazdım

saygılar.
  • Rurik Eternally kullanıcısına yanıt
    o tarafa geçmek mesele değil, mesele burdakileri oraya taşımak. Dediğim gibi birleştirme yapılsa sıkıntı etmem, ama şimdilik buralardayız :)
    Ben kendim mesajlarımı şikayet edip talepte bulunamıyorum onun için sizin yapmanız lazım:)

Sistem uygulamaları silmek içinse root yetkisi lazım öncelikle, root varsa herhangi bir dosya yöneticisinden silinebilir (es file explorer, solid explorer vs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 4 Temmuz 2013; 13:12:45 >
  • Chronos hocam birleştirme olayi yokmuş forumda daha galiba geçen gun bir konu da syglray(tam nicckini bilmiyorum) soyledi ama fark etmez note 2 konusunda da 2 ana konu olmuştu bi ara isteyen oraya isteyeb buraya gelir olay biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ItsTimeToChange -- 4 Temmuz 2013; 14:26:27 >
  • o zaman mecbur iki koldan devam ediyoz :)
    Bi bakarsınız burayı Ultra Z konusuna çeviririm :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 4 Temmuz 2013; 14:51:37 >
  • Konuya yazanlar ne olacak

• yaw şaka yapıyorum işte :))
  • Tamam hocam jeton b8raz zor düşüyor bizde

• Chronos1121 buraya asıl konu var diyen arkadaşlar haklı ana konu kilitlenmiş olabilir ama 2. bir konu gereksiz cihaz çıktığında zaten bilgi kalabalığı olmaması adına genelsekreterin açtığı ana konuya geçeceğiz zaten düzgün paylaşımlarla 4 eylüle kadar buranın durmasının bir mantığı yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.