Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3099. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30973098309931003101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizde ki durumun tam tersi 5.2 de fener yok V6 da fener geldi. Bana V6 daha güzel geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Ömürlük Misafir B kullanıcısına yanıt
    Bu durumun bir açıklaması olmalı. Fener olup olmaması neye beğlı ki?
    Ayrıca 5-10 dk kullanmama rağmen V6 ile V5.2 arasında hiç bir fark göremedim ben. Ama fener olsaydı V5.2 ye dönmezdim.
  • morische kullanıcısına yanıt
    Bende de 5.2 de fener yok 6 da gelmişti benim cihaz N9005 sizinkiler nedir.

• Okri kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz da N-9005.

Dediğim gibi bir gariplik var. V6 yı 2 defa kurdum fener gelmedi.

Ben şuan 6 yı yükledim fener geldi 5.2 de yoktu.

• Gladyator] kullanıcısına yanıt
    Orijinal batarya arkadaslarin dedigi gibi yetkili servislerden alinmali hocam

Ben bundan 6ay once gg dan siparis verdim orijinal diye satmakta urunu 20lira peki dedim aldim bataryada NFC yoktu olsun dedim uzerindeki etiketi soydum mah degeri orijinal batarya ile ayni degildi oldugu gibi iade ettim gg ye de sikayet olusturdum

Yetkili servis iyidir hocam sikayet edeceginiz yer var bikere memnuniyet var fatura var

Merhaba hocam ;

Telefonu az önce kapatıp açtım. Bildirim panelinde ki fener gitti yerine toolbox diye bi uygulama geldi bir nevi kısayol uygulaması onu açınca ekrana bir iphone daki home tuşuna benzer birşey ekliyor ekrana. Tıklıyorsunuz uygulama seçmeniz gerekiyor içlerinde fenerde var alışılınca kullanışlı olacağına inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okri -- 29 Nisan 2017; 0:44:16 >
  • Gladyator] kullanıcısına yanıt
    Güvenilir tek alabileceğiniz yer yetkili teknik servislerdir.

80 tl civarında. Almadan önce batarya üretim tarihinide sorun. Ben yaklaşık 2 ay önce aldım. Ekim 2016 tarihli batarya.

• Okri kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Kullanılabilir. Fakat gariplik bu yazdıklarınızdan da belli. Telefonu kapatıp açıyorsunuz fener gidiyor. Yada kiminde varken kiminde yok. Bildirim panelinde olmadığı gibi widgetlerde de yok. Fener uygulaması kimileri için olmazsa olmaz uygulamalardandır. Neyse bir süre daha böyle kullanacaz anlaşılan. Şimdilik V5.2 ye devam.
  • Arkadaşlar hangi temaları kullandığımızı paylaşırsa fikir edinmek adına güzel olur. Temalar cihaza bambaşka bir hava veriyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• Bir Ömürlük Misafir B kullanıcısına yanıt
    dostlar benim telefon günde iki üç kez durdugu yerde restart atıyor,

bataryam yeni, phonesis 6.0 phantom 1.2h yüklü.

ne yapmalıyım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • qqqqqq1 Q kullanıcısına yanıt
    Süreklilik arz etmese de bende de aynı sorun var. Muhtemelen Kernel kaynaklı işlemci frekanslarının aşırı yüklenmesin den olabilir diye düşünüyorum. Belki de uyumlu olan başka bir Kernel denemek gerekiyor. Bende ki reset sorunu elimde iken olmuyo boşta dururken oluyor ve sürekli olan bir şey değil.

• qqqqqq1 Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Geçenlerdr v6 da donma sorunu vardı iki kere oyun oynarken dondu ve hiiç bir şekilde tepki yoktu bataryayı çıkartıp takıyordum. Ama rootsuz kullanıyordum tekrar yükleyip root yaptım 3 gündür donma felqn olmuyo stabil sende bir tekrar yüklemeyi dene..

• bende de boşta iken oluyor. Garip bir kaç rom denedim hepsinde de oldu restart. Stock rom deneyip sonucu yazayım. Arya nın 5 li versiyonuna mı geçsem bilemedim.

öncelikle 6 dan 5.2 ye dönüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqqq1 -- 1 Mayıs 2017; 17:34:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • restartlar büyük ihtimal ile kernel kaynaklıdır. darklordu deneyebilirsiniz. herhangi bir ayar gerektirmiyor. diğer kernellerde synapse yada kernel adiuotor ile telefon kullanımına göre ince ayarlar yapmak gerekiyor. darklorda ortalama telefon kullanıcısına hitap ediyor. genede siz daha iyi bilirsiniz diye düşünüyorum
  • fatpo kullanıcısına yanıt
    Link almamız mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Ömürlük Misafir

Link almamız mümkün mü?

https://www.androidfile...m/?fid=24572369242687310

yalnız unutmayın önce şu an yüklü olan kerneli kernel cleaner ile silin wipe cache wipe dalvik yaparak twrp ile sonra darklordu yükleyin ve sonra twrp ile romu tekrar kurun ama reinstall ile yapın. aroma ayarlarından da kernel seçiminde dont install kernel yada benzer seçeneği (şu an tam hatırlamıyorum) tıklayın ve en son supersu ve xposed kullanıyorsanız onları da seçin. diğer özellikleriniz aynen kalabilir.
    ekleme: tabi bu anlatımım magma roma göre. phronasıs te kernel değişimi nasıl oluyor isterseniz bir sorun danışın. tahminim kernel cleaner ile silindikten sonra yeni kerneli flashlayınca tamam olur ama genede emin olmak için bir sorun isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatpo -- 1 Mayıs 2017; 22:22:14 >

• Merhabalar,

Son 2-3 gündür aniden şu problemle karşılaşmaya başladım.

Telefon Wifi bağlı fakat internet bağlantısı ara sıra gidip geliyor. Bütün cihazlarda sorunsuz, takılma olmadan çalışırken. Cihazım bağlı olmasına rağmen internete erişim sağlayamıyorum. Wifi kapatıp açtıktan sonra 20 sn kullanıyorum sonra tekrar gidiyor ve gelmesi 5 dkyı buluyor.

Ne yapabilirim?

Teşekkürler.
  • Stock romdayım. Restart sorunu kalmadı. Sizde devam mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: morische

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Kullanılabilir. Fakat gariplik bu yazdıklarınızdan da belli. Telefonu kapatıp açıyorsunuz fener gidiyor. Yada kiminde varken kiminde yok. Bildirim panelinde olmadığı gibi widgetlerde de yok. Fener uygulaması kimileri için olmazsa olmaz uygulamalardandır. Neyse bir süre daha böyle kullanacaz anlaşılan. Şimdilik V5.2 ye devam.

Bende de yok fener ancak power menu de var. v.6.0 kullanıyorum. Pil tüketimi biraz fazla. Magma NX UX8 (S8 edition)kullanmayı düşünüyorum. Phronesisten geçişte sorun yaratırmı. Geçen veya kullanan varmı tavsiye edermisiniz.

Not: Power menu de yoksa Rom control/Phone Pref/Advanced Phone Settings/Advenced Power Menu den ekleyebilirsiniz
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykep -- 3 Mayıs 2017; 12:37:23 >

• 
Sayfa: önceki 30973098309931003101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.