Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hey maşallah değişmeyen yeri kalmamış :) benimkinin garantisi biteli bir yıl oluyor o yüzden garanti kapsamı dışında değişim yapmam gerekiyor geçen samsung ile görüşmüştüm pil değişimi için, değişim ücreti 950 tl dedi ama güncel fiyat bilgisi için BDH ile görüşmemi istedi, onları aradım onlarda 850 TL fiyat verdiler. Değişim yaptırsam mı yoksa telefon mu değişsem kararsızım normalde telefondan memnunum ve güncel telefonlara baktığımda değişmeye çok istek uyandıracak pek birşey de göremiyorum açıkcası.

Parmak izi ile ilgili benimde şikayetim var şöyle oluyor; parmağı ekrana basıyorum algılamıyor, şifremi girip kilit ekranını geçip ekranı geri kapatıyorum tekrar parmağımı bastığımda algılıyor :) böyle bi saçmalığı var ne hikmetse.

• hbk58 kullanıcısına yanıt

Parmak izi okuyucuyu kullanmadığım için bozuk olduğunu bilmiyordum. Servistekiler farkedip değiştirdi.

Pil için 850 bile yüksek bence elin yatkınsa 5-10 dolara pil alıp kendin değiştir... Bizim telefonda arka kapak çok kolay açılıyor, ısıtmaya bile gerek yok... ben gerekince açıp kapatıyorum arka kapağı :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba eşim note 10 lite kullanıcısı. Tel düşmüş ekran hiç tepki vermiyor kırık çatlak görünmüyor ancak telefon açık kalemi tak çıkar vs yapınca ses veriyor. İçindeki verileri almak için bana dokunmatigi zor da olsa çalışan bir ekran lazım. Elinde olan varsa iletişime geçerse sevinirim. Sıfır ekran parasına servis 4100 lira dedi. 2. El telefon neredeyse o paralarda :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mbeg44 M kullanıcısına yanıt

Servise götür, sadece verileri almak istediğini söyle. Belki ona göre fiyat verirler.

• Arkadaşlar selamlar geçen ay servisden pil değişimi yaptım bin tl ye ilk hafta şarjı iyi gidiyordu 1 gün 13 saat gibi gösteriyordu fakat bu aralar düşüş oldu gibi 19 saat gösteriyor bilemedim sizce bir sorun var mı bu resimde görünen ekran süreleri az mı yorumlayabilirseniz sevinirim?

Not:

Gün içi 2 saat instagram 2 saat whatsapp ve browserdan gezinmek için vs kullanıyorum

Bluetooth sürekli açık watch 4 saatime bağlı

gps full açık

Güç tasarrufu kapalı

Wifi da full açık

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoalem -- 23 Ağustos 2023; 10:28:32 >

• teknoalem T kullanıcısına yanıt

Hocam sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Telefon kullanım şekline göre çıkarıyor o değerler. İlk takıldığında batarya analizi doğru değerleri göstermez zamanla oturur.

• inventive kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam optimum sürenin ne olduğunu bilmediğimden yeni bataryada da sorun var mı yokmu anlamamıştım.

• Yeni firmware gelmiş.

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pendoc.samsungmobile.com
    Notify Update
    https://doc.samsungmobile.com/SM-N770F/TUR/doc.html
  • Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Boyutu çok büyük değil mi,
    Sadece performans artışı 100-200mb arası bişeyler geliyordu.
    Açıklamalarda da pek birşey yazmıyor, yapan var mı, değişen bir şeyler var mi

• emre_virüs kullanıcısına yanıt

dün güncelleme yaptım ama gözüme çarpan hiçbirşey olmadı hocam.

• arkadaşlar bizim telefonda emülatör ile oyun oynamak mümkünmü.. gücü yeter mi bu yavrucağın.

• N770FXXU9HWI2 firmwareden gayet memnun kaldım. Fotoğraf ve video çekimi bi tık daha stabil ve iyi olmuş. Farklı ışıklı konser vs. çekimi bahar ayındaki yazılımlardan daha iyi. Pilide resetledim. 4 gündür normal orta üstü kullanımla 48 saat ve 6 saat ekranla gidiyor.(3 yıllık telefon)

Pil harcamasını resetlemek için şöyle bir yöntem kullandım. %13 civarıyken

*#9900# den battery stats reset e tıkla. exıt de.

telefonu kapa. teli kabloyla bilgisayara bağla, pil dolum göstergesini bekle, başlat ve ses açma düğmlerine basılı tut

gelen ekranda wipe cacheyi ses tuşlarıyla işaretle, başlat tuşuyla onayla.

gelen ekranda system restart işaretle.

• Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce son güncellemeyi ben de yaptım. Ancak Telefon ve Kişiler uygulamalarında birtakım hatalarla karşılaştım.

Ekran görüntülerinde işaretlediğim ekranın alt kısmındaki butonlar bende artık gözükmüyor. Bazen de kişi ayrıntılarına girdiğimde ekran boş geliyor.

Telefon uygulamasını engellediğim numaralar silineceği için sıfırlamadım. Kişiler uygulamasını sıfırlayıp denedim ama sonuç değişmedi.

Bu sorunların son güncellemeyle alakalı olup olmadığını bilmiyorum. Ama daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.

Son güncellemeyi yapan arkadaşlar Telefon ve Kişiler uygulamalarını kontrol edip bu sorunlarla karşılaşıp karşılaşmadıklarını bana söyleyebilirler mi?

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• *RisingsoN* kullanıcısına yanıt

şimdi siz söyleyince baktım evet anlattığınız gibi bir durum mevcut, ama şöyle bir durum var 1 2 sn kadar bekleyince o tuşlar geliyor.

10 saniye sonra geliyor. Samsung forumlarına yazmak lazım.

Ben de şimdi baktım Evet Bir iki saniye bekleyince tuşlar gözüküyor

• @hbk58 @IMAMX @kkarakoyun

Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için.

10 saniye civarı bekleyince tuşlar bende de geliyor. Böyle bir şeyin olması normal değil tabi ama 1-2 saniyelik bekleme yine de kabul edilebilir sorun çözülünceye kadar. Ama 10 saniye uzun bir süre.

Sizler de bu sorunu yaşadığınıza göre genel bir durum sanırım. Samsung'a yazmak gerekir.

• S23 FE alarak aranızdan ayrıldım, alacaklara tavsiyem buy back yöntemiyle vatandan aldım cihazı 5900 tl ye saydılar, 256 gb cihaz 17k ya geldi değiştirmek isteyen düşünebilir. Görüşmek üzere Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen 

• Son yazilimdan sonra bende de 11 12 sn geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.