Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: receep 32

https://www.youtube.com/watch?v=K4sJRq31edw&feature=youtu.be
    Özetle note 10 lite güzel telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Her ne kadar 2 yıllık Bir işlemci kullansa da bence de güzel telefon, şu an bu fiyatlarda bir telefon alacak olsam düşünürdüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    4300e bulunabiliyor sanırım. Kaleme de ihtiyacı olanlara çok iyi alternatif bence.

• Valla ben 5000 e aldim ilk ciktigi zaman ona ragmen cok memnunum

• Bu arada hem bazı videolarda hem de buradaki arkadaşlardan bazıları bahsetmişti: ön kamera bulanık çekiyor ya da pürüzsüzleştiriyor diye. Şimdi kameranın güzelleştirme modu açık geliyor arkadaşlar. Ama dün farkettim ki her yerden de kapatmanız gerek. Mesela fotodan güzelleştirmeyi kapamanız, video ve canlı odak modundakileri kapatmıyor. Hepsinden tek tek kapatmalısınız. Şuanda çok daha iyi sonuç alıyorum ön kamerayla.

• Bir diğer bilgi: youtube premium aktif etmediyseniz önceden, telefonunuzdan premium alıma girerseniz 2 ay deneme veriyor youtube. Yeni telefon alan arkadaşlar aktif edebilirler. Ben de bugün başlattım aboneliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 29 Mart 2020; 17:3:7 >
  • osmanp82 O kullanıcısına yanıt
    Satın aldıktan sonra zaten önemli olan memnun olup olmamak. Bence cihaz genel olarak underrated durumda. İnsanlar işlemciden dolayı sıcak bakmadılar sanırım pek. Ama kronik sıkıntıları en azından şimdiye kadar olmaması, tatmin edici bir cihaz oluşu da değerlendirilmesi gereken kriterlerden olmalı. Nesela s10 lite konusunda ekranın düşük parlaklıkta yeşil renge dönmesiyle alakalı bazı şikayetler var. Güncelleme bir türlü alamadılar vs. (Tabii ilerisini bilemem şuan için konuşuyorum).

• Ben daha önce note 9 kullandığım için işlemci konusunu kafaya takmamıştım hiç, piyasadaki benim diyen cihaz ile yarışır cihaz..

• Arkadaşlar merhaba,

2.El Note 9 bakıyordum ama tesadüfen bu cihaza denk geldim, baya inceledim videolarını çok güzele benziyor.
    Note 9'dan eksi olarak; 1080p ekran olması, su geçirmezlik olmaması, stereo hoparlör olmaması dışında eksi bir yönü var mı acaba her ikisini de deneyimleyen biri varsa. Bahsettiğim özellikler çok olmazsa olmaz değil benim için. Bunlar donanım tarafı, yazılımsal olarak kısıtladıkları özellikler yoktur inşallah.

Lite sürüm ama sanki Note 9'la aynı gibi geldi bana bir kaç fark dışında.
    Birde ekran 2K ekrana oranla vasat durmuyor değil mi canlı mı?

4000 TL veya altına düşerse niyetim var almaya. Şu an 4300 TL'ler de geziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A3289BF -- 29 Mart 2020; 20:9:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Satın aldıktan sonra zaten önemli olan memnun olup olmamak. Bence cihaz genel olarak underrated durumda. İnsanlar işlemciden dolayı sıcak bakmadılar sanırım pek. Ama kronik sıkıntıları en azından şimdiye kadar olmaması, tatmin edici bir cihaz oluşu da değerlendirilmesi gereken kriterlerden olmalı. Nesela s10 lite konusunda ekranın düşük parlaklıkta yeşil renge dönmesiyle alakalı bazı şikayetler var. Güncelleme bir türlü alamadılar vs. (Tabii ilerisini bilemem şuan için konuşuyorum).
    Yeşile dönme sorunu a71 de de oldu malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş hakikaten. Ya bizim kullanıcı sayımız az, ya sorun yaşayan yok o halde (:

• quote:

Kötü olmuş hakikaten. Ya bizim kullanıcı sayımız az, ya sorun yaşayan yok o halde (:
    Note 10 lite cidden kullanıcı sayısı epey az fiyat olarak da 3200 a71 4200 note 10lite arada 1.000 TL oynuyor kalem isteyen pek yok sanırım ancak ben note 2 3 4 5 kullanmış birisi olarak şuan Xiaomi mi6 kullanıyorum 3 yıldır kesinlikle note serisi başka nasip olursa alacağım kırmızı olanı :)

• işlemci 9820 olsaydı bari yarın alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 29 Mart 2020; 21:11:21 >
  • Bir kaç yıla yetersiz olur diye düşündüğünüz için mi yoksa şuanda yetersiz olduğunu düşündüğünüz için mi?

• Bu işlemciyle ne yapamayacaksınız acaba? Her türlü yeterli oluyor bana. Gönül isterki çok daha güçlü olsun ama bu işlemci de oldukça iyi sayılır.

• quote:

Bir kaç yıla yetersiz olur diye düşündüğünüz için mi yoksa şuanda yetersiz olduğunu düşündüğünüz için mi?
    hocam zaten 2 sene önceki işlemci 4.500'e yakın para verince daha bir güncel işlemci istiyor insan..şu an idare eder elbet ama birkaç yıla kadar esamesi bile okunmayacak..9820 bari olsaydı 100 euro fazla olsaydı artık fark neyse.
  • S10 lite var aslında o fiyatta en son çıkan sd işlemci ile geliyor.

• quote:

S10 lite var aslında o fiyatta en son çıkan sd işlemci ile geliyor.
    s10 lite'da sorun dolu bakalım işlemciyi es geçip alabilirim işlemci çok da kötü değil de belli olmaz sorunsuz cihaz olması avantaj gibi duruyor
  • Ekran çözünürlüğü daha düşük. Ilk kullanımlarda ister istemez garip gelebilir. Dex yok, su geçirmezlik yok. Performansı note 9'dan daha iyi.

Bunun dışında ilk sayfadan itibaren okursanız bir çok bilgi verdik aslında (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 29 Mart 2020; 22:51:41 >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam mağazalar virüsten dolayı kapalı olduğu için gidip inceleyemedim. Bütün hepsini okudum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A3289BF -- 29 Mart 2020; 22:53:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.