Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyaz için çabuk sararır kirlenir vs dediler.ikiside güzel karar veremedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedambian

beyaz için çabuk sararır kirlenir vs dediler.ikiside güzel karar veremedim :)

S3tekiyle ayni galba plastigi. Ben de bayazi var s3un sararma falan yapmadi 4 aydir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedambian

arkadaşlar bende almayı düşünüyorum siyah renki yoksa beyaz mı?

bu piyasada siyah olanı 100 tl daha uygun satıyorlar. ben beyazı tercih ettim 100 tl fazla verdim. hatta teknosaya gittiğimde şubenin elinde kalmadığından olsa gerek utanmadan bana yalan konuştular. beyazının gelmediğini ve gelmeyeceğini söyledi sorumlu kişi. beni ne zannettiyse artık. diğer şube de kalmıştı gittim aldım ve yok diyen şubeye de tekrar giderek verdim veriştirdim. resmen dolandırmaya çalıştı eleman kendi primi için. siyah bence bu cihazda pek şık durmuyor. estetiği severim ve görsel algılama açısından yanlarındaki metalik renk beyaz ile daha uyumlu. diğeri basit bir şey duruyor. tabii bu benim algılamam. zevke bakar bu iş.
  • Siyah rengi tam siyah değil hafiften gri gbi. Ben siyah tercih ettim .
  • Arkadaşlar laptop almayı planlıyordum fakat Tablet almaya karar verdim. Üniversiteyede başlayan biri olarak tablet hem daha pratik hemde heryere rahatça götürebileceğim bir cihaz. Bunu istememde ki neden S-pen özelligi. Okulda not tutmak içinde istiyorum denilebilir. Onun haricinde internet, film ve oyun olarakta işimi görür.

İpad almak istemiyorum çünkü S-pen özelliği bana lazım. Teknosa'da inceledim ve hoşuma gitti 10.1 Birde internet performansı falan nasıldır acaba? Teknosa'da deneyemedim maalesef tarayıcı performansını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atom Heart Mother -- 10 Ekim 2012; 21:15:01 >
  • Herkese hayırlı aksamlar. bu tabletten bende almayı düşünüyorum fakat en çok hoşuma giden özelliği kalemelen yazılan yazıları bilgisayar fontuna çevirmesiydi. Teknosada gecengun denedim sadece karalama bolumu vardı. Turkiye için kalem yazılarını bilgisayar fontuna çevirme özelliği yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bigcan

Herkese hayırlı aksamlar. bu tabletten bende almayı düşünüyorum fakat en çok hoşuma giden özelliği kalemelen yazılan yazıları bilgisayar fontuna çevirmesiydi. Teknosada gecengun denedim sadece karalama bolumu vardı. Turkiye için kalem yazılarını bilgisayar fontuna çevirme özelliği yokmu?

Kesinlikle var dostum.Ben çok beğendim. Karalama bölümü var demişsin ama Polaris Office proğramının bile el yazısı tanıma özelliği var. Yani spen ile yazdığın el yazısını istediğin fontta office formatında kaydedebiliyor. Bugün Turkcell'de arkadaşıma gösterdim. İpad'ini satılığa çıkardı satar satmaz bu tabletten alacak. Hatta Apple kullanan eşim bile ki kendisinde beraber kullandığımız New İpad var bu Galaxy note 10.1 çok beğendi. Bu kişiler hepsi mimar tasarım ve çizim yapmayada çok müsait. Fotoğrafını çektiğimiz bir binanın yada detayın üstünde spen ile değişiklikler yaparak müşteriye sunmak. Param olur olmaz kesin alacağım. Ama win 8 'li tabletleri beklesen mi diye düşünmüyor değilim.

• bende bir kaç aya almayı düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser123

quote:

Orijinalden alıntı: bigcan

Herkese hayırlı aksamlar. bu tabletten bende almayı düşünüyorum fakat en çok hoşuma giden özelliği kalemelen yazılan yazıları bilgisayar fontuna çevirmesiydi. Teknosada gecengun denedim sadece karalama bolumu vardı. Turkiye için kalem yazılarını bilgisayar fontuna çevirme özelliği yokmu?

Kesinlikle var dostum.Ben çok beğendim. Karalama bölümü var demişsin ama Polaris Office proğramının bile el yazısı tanıma özelliği var. Yani spen ile yazdığın el yazısını istediğin fontta office formatında kaydedebiliyor. Bugün Turkcell'de arkadaşıma gösterdim. İpad'ini satılığa çıkardı satar satmaz bu tabletten alacak. Hatta Apple kullanan eşim bile ki kendisinde beraber kullandığımız New İpad var bu Galaxy note 10.1 çok beğendi. Bu kişiler hepsi mimar tasarım ve çizim yapmayada çok müsait. Fotoğrafını çektiğimiz bir binanın yada detayın üstünde spen ile değişiklikler yaparak müşteriye sunmak. Param olur olmaz kesin alacağım. Ama win 8 'li tabletleri beklesen mi diye düşünmüyor değilim.

Ben baya kurcaladım bulamadım demekki. Almak lazım ama dediğin gibi win8 tabletler çıkınca ucuzlar. Nekadar yabancı form sitelerini dolastıysam herkes fiyatına çok diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nockeee

quote:

Orijinalden alıntı: pala remzi

jelly bean güncellemesi çıkmış sanırım cihaz için ama bizim ülkemizde yok henüz.

Bana bugun guncelleme geldi ancak jelly bean degildi. Size de guncelleme gelde mi?

Bende herhangi bir güncelleme gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Arkadaşlar laptop almayı planlıyordum fakat Tablet almaya karar verdim. Üniversiteyede başlayan biri olarak tablet hem daha pratik hemde heryere rahatça götürebileceğim bir cihaz. Bunu istememde ki neden S-pen özelligi. Okulda not tutmak içinde istiyorum denilebilir. Onun haricinde internet, film ve oyun olarakta işimi görür.

İpad almak istemiyorum çünkü S-pen özelliği bana lazım. Teknosa'da inceledim ve hoşuma gitti 10.1 Birde internet performansı falan nasıldır acaba? Teknosa'da deneyemedim maalesef tarayıcı performansını.

Ben turkcell 3 g kullaniyorum. 25 tl ye 5 gb kota aşimi olmayan paket aldim bunun icin. Gayet hizli. Bastigim anda mavi isik zurt sesinin soylenme ani kadar gidiyor ve cart sesinin soylenme ani kadar da sayfa aciliyor komple. Bana hizli geldi. Tabii 3g bu yogunluk olursa cihaz ne yapsin. Wifi de iyi. O konuda sikintisi yok. Kasa plastik diie olabilir. Tf201 den iyi cunku.

• bende 8005 beyaz aldım.şuanda memnunum.batarya çok iyi.kaç saat gidiyor bilmiyorum ama tüm elimde neredeyse.bitmiyor.okulda not etmek ve bir yandan ses kaydetmek için ideal.kılıfı eşim 48 liraya biryerde buldugunu söyledi.ama nerede bilmiyorum.

film ve dizi izlemek için de gayet güzel.dlna ile tv ye anında baglanıp ordan da izleyebiliyorum.tek sorunum samsung smart uygulaması açılmıyor hata alıyorum.bu ugulamayı sadece samsung tablet samsung smart tv kullanıcıları kullanailir.diye. müşteri hizmetlerini aradım.onca bilgi verdim.ürün uzmanları bize dönecekmiş.vs vs.

bunu çözebilen var mı? birde dropbox nedir nasıl kullanılır.yüklenen fotograflar illa paylaşılırmı? sadece depolama oalrak kullanılabilirmi?

kendi tlf.da kullandıgım simkartımı taktım.mesajlaşabiliyorum.kendi simkartıma internet paketi aldıgımda tabletimdede kullanabilirim değil mi?
  • Dropbox depolama alani olarak kullanılır ayarini yapin fotograf paylasimini kapatabilirsiniz 2 yillik hediye olarak 50 gb alan veriyor. Pil gercekten cok cok iyi. Hattinizdaki interneti kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

bende 8005 beyaz aldım.şuanda memnunum.batarya çok iyi.kaç saat gidiyor bilmiyorum ama tüm elimde neredeyse.bitmiyor.okulda not etmek ve bir yandan ses kaydetmek için ideal.kılıfı eşim 48 liraya biryerde buldugunu söyledi.ama nerede bilmiyorum.

film ve dizi izlemek için de gayet güzel.dlna ile tv ye anında baglanıp ordan da izleyebiliyorum.tek sorunum samsung smart uygulaması açılmıyor hata alıyorum.bu ugulamayı sadece samsung tablet samsung smart tv kullanıcıları kullanailir.diye. müşteri hizmetlerini aradım.onca bilgi verdim.ürün uzmanları bize dönecekmiş.vs vs.

bunu çözebilen var mı? birde dropbox nedir nasıl kullanılır.yüklenen fotograflar illa paylaşılırmı? sadece depolama oalrak kullanılabilirmi?

kendi tlf.da kullandıgım simkartımı taktım.mesajlaşabiliyorum.kendi simkartıma internet paketi aldıgımda tabletimdede kullanabilirim değil mi?

Ben de asus tf 201 oldugundan hotspot yapiyordum. Bunu almayi dusundugumde once internet paketlerini arastirdim. Kota asimi olanlari ne kadar uygun olursa olsun onermiyorum. 19 tl lik ttnet 3g ye hic 19 tl veremedim. 35 ve 70 tl arasinda gidip geliyor. Uyari olayi falanda masaldan ibaret. Aksam 3 gb kaldi diyor sabah kalkiyorsunuz 500 mb gecilmis. 12 saat ben uyurken kim nete girdiyse artik .
    Neyse bana gore en uygun paketler su an turkcellde bulunan 25 yas altina kotada duran 25 tl ye 5 gb veya 53 tl ye herkese verilen kotada duran 10 gb paketlerdir.

• Samsung smart sinema bende de calismiyo bizimkini tabletten saymiyolar sanirim

• Peel smart remote'u deneyebilirsiniz. Ben de calisiyor. Zannedersem her tv'ye uyuyor.

• Arkadaslar yanlis anlasilacaksa silinsin mesajim, ancak elimde sifir acilmamis teknosadan alinma galaxy note tablet var 1250 tl den verecegim haberiniz olsun yarina kadar. Teknosa fiyati 1499 tldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pala remzi

Dropbox depolama alani olarak kullanılır ayarini yapin fotograf paylasimini kapatabilirsiniz 2 yillik hediye olarak 50 gb alan veriyor. Pil gercekten cok cok iyi. Hattinizdaki interneti kullanabilirsiniz.

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

bende 8005 beyaz aldım.şuanda memnunum.batarya çok iyi.kaç saat gidiyor bilmiyorum ama tüm elimde neredeyse.bitmiyor.okulda not etmek ve bir yandan ses kaydetmek için ideal.kılıfı eşim 48 liraya biryerde buldugunu söyledi.ama nerede bilmiyorum.

Ben de asus tf 201 oldugundan hotspot yapiyordum. Bunu almayi dusundugumde once internet paketlerini arastirdim. Kota asimi olanlari ne kadar uygun olursa olsun onermiyorum. 19 tl lik ttnet 3g ye hic 19 tl veremedim. 35 ve 70 tl arasinda gidip geliyor. Uyari olayi falanda masaldan ibaret. Aksam 3 gb kaldi diyor sabah kalkiyorsunuz 500 mb gecilmis. 12 saat ben uyurken kim nete girdiyse artik .
    Neyse bana gore en uygun paketler su an turkcellde bulunan 25 yas altina kotada duran 25 tl ye 5 gb veya 53 tl ye herkese verilen kotada duran 10 gb paketlerdir.

Benim hattim faturasiz.kendi tlf.umda aveanin yikilan paketini kullaniyordum.1 gb internetini hic bitiremedim.evde de internet var.disarda cok az da kullanirim internet.1 gb yeter de artar bana.ayrica bir hat almayi dusunmuyorum nasilsa kendi sim kartimizi kullanabiliyormusuz.turkcellin 29.90 lik 4vgb internetine bakmistim bende uygun gelmisti ama gerek yok.kotadan korkanlaracda fatturasiz onerelim o zmn.nasilsa fazla gelme gibi bir ihtimal yok.

• @ Arkadaşlar,

Başarı Elektronik'le görüştüm...Bayram sonrası KILIF VE STAND dağıtımına başlayacaklarmış...

SamsungAVM de fiyatı yükseltmiş...120 TL ....O ürüne o fiyat çok fazla...

Biraz beklemekte fayda var...

Birde ekran koruması kullanan arkadaşlar memnunlarmı kullanımda bir sıkıntı oluyormu bu konuda paylaşım lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.