Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DganC.

Merhaba arkadaşlar. Yeni kullanıcılar msj'ı alıntı yapsınlar

Ben de alalı dört gün oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DganC.

Kullanıcı listesi editlendi

beni de ekle satmaktan vazgectim...
  • Arkadaşlar sormak note a windows 8 mobile yukleyebilirmiyiz? donanım desteklermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliwwtdd

quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

quote:

soru yağmuruna tuttum ama :D mat ve saydam ekran koruyucu arasındaki fark nedir?

mat saçma sapan bir şey. ekranınızda parmak izi bırakmama iddiasında ama ekranı da görmemeniz gerekiyor. bu kadar saçma bir şey. saydam ise ekrana geçirdiğiniz jelatin. ekran görüntüsünden birşey götürmemekle birlikte aynı dokunma hissiyatını da ele vermez. ama ekranın çizilmesini falan korur tabii. tercih meselesi.
    ne olursa olsun ben en ucuzunun alınmasını tavsiye ediyorum. sonuçta hepsi çizilecek ve atıp yenisini koyacaksınız.

peki mat alırsam ekranı görme kalitesi mi düşüyor?

Yazı yazmak not almak için mat ekran filmi daha uygun, özellikle tepeden ışık geldiği zaman ışığı kırdığı için görünürlük daha iyi oluyor...

Mat ile şeffaf ekran filmi tercih meselesi. ben TV, laptop alırken ekranları hep mat seçtim. N8005 alınca da ilk iş mat film takmak oldu. Işığı kırma özellikleri anlamında benim için daha uygun.

Naçizane tavsiyem mat ya da şeffaf, kaliteli bir film alın ya da film kullanmayın. Dandik ucuz film alınca bırak kalemi zaten hiçbirşey olmasa da çiziliyor ve görüntü berbat oluyor. Zırt pırt değişim yapmak gerekiyor. Ama kaliteli iyi bir film alırsanız uzun süre kullanırsınız sorunsuzca.

• s.a arkadaşlar kolay gelsin benim sorum ben evraklar ile çok uğraşan biriyim world excel filan bu note ve androit işletim sistemi olarak harici klavye ile filan dosya hazırlama nasıl acaba benim ihtiyaçlarımı giderirmi birde en önemlisi ben bu tableti bir yazıcıya bağlayarak usb ile çıktı alabilirmiyim acaba world excel gibi dosyaları yardımcı olursanız çok memnun olurum cvp saygılar...
  • quote:

quote:

ekran çözünürlüğü yüzünden kararsız kaldım almakta. pdf okurken vb. çok mu göz yoruyor ekranın iyi olmamasının eksileri neler??

cevap bekliyorum..

Bu kişisel tercih ve tatmin meselesi. Mutlaka dene ve ona göre kararını ver. Kendim için konuşayım; doktora yapıyorum, bütün kitap ve makalelerimi tabletten okuyorum, notlarımı s-note ile alıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Ekranının iyi olmadığını kim söylemiş, neye göre test etmiş, testte hangi amaca yönelik uygulamalar varmış, bence esas sorulması gereken soru bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertr -- 24 Ocak 2013; 9:16:14 >
  • Sürekli evrak işi ile uğraşan biriyseniz ve klavye mouse kullanmayı düşünüyorsanız tablet almayın notebook yada netbook alın. Cihazın çözünürlüğü kesinlikle kötü değil öncelikle bunu söyleyim yeterli bir çözünürlüge ve keskinliğe sahip sadece ppi oranı biraz daha yüksek olabilirmiş. Zaten mağzada bakıp test edebilirsiniz. Hiç olmazsa full hd tablet yapıp 1gb ram koymamışlar. Ayrıca asus tf700t kullanmış biri olarak full hd panelde çözünürlük yüzünden androidin hiçte güzel görünmediğini söyleyebilirim. Parlaklık ve renkte güzel. Fakat güncelleme olayı benimde canımı sıkıyor sanırım sonunda bende root yapıp tableti güncelleyeceğim. Samsung Türkiye ne işe yarıyor merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı arkadaşlar tabletin 2. versiyonunu bekliyorlarmış. bence beklemeyin 2.yi nasıl olsa 1 senecik sonra 3.sü çıkar. :D

Şu anda piyasanın en iyisi. Ipad ve sony kullandım daha önce ama hiçbiri bu kadar işime yaramamıştı. yalnız ücretli uygulamaları yüklerseniz daha memnun kalırsınız. orjinallikten vazgeçmeyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arce0706

Arkadaşlar sormak note a windows 8 mobile yukleyebilirmiyiz? donanım desteklermi?

400-500 fazla verim windovs 8li bi tablet alsaydınız ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

belki bilmeyen duymayan kalmıştır. 8" boyutunda note geliyor. beklemedeyiz.
    http://www.donanimhaber.com/tablet-pc/haberleri/JK-Shin-Samsung-Galaxy-Note-80i-onayladi.htm

Çok fazla fark olacağını sanmıyorum. Boyut küçülür başkada bir olay olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

bazı arkadaşlar tabletin 2. versiyonunu bekliyorlarmış. bence beklemeyin 2.yi nasıl olsa 1 senecik sonra 3.sü çıkar. :D

Şu anda piyasanın en iyisi. Ipad ve sony kullandım daha önce ama hiçbiri bu kadar işime yaramamıştı. yalnız ücretli uygulamaları yüklerseniz daha memnun kalırsınız. orjinallikten vazgeçmeyin..

tabletin ikinci versiyonu mu varmış
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

bazı arkadaşlar tabletin 2. versiyonunu bekliyorlarmış. bence beklemeyin 2.yi nasıl olsa 1 senecik sonra 3.sü çıkar. :D

tabletin ikinci versiyonu mu varmış

henüz yok ama rivayetlere göre gelicekmiiş. Tabi ki gelicek ama o zaman kadar avuçları yalamanın bi anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Sürekli evrak işi ile uğraşan biriyseniz ve klavye mouse kullanmayı düşünüyorsanız tablet almayın notebook yada netbook alın. Cihazın çözünürlüğü kesinlikle kötü değil öncelikle bunu söyleyim yeterli bir çözünürlüge ve keskinliğe sahip sadece ppi oranı biraz daha yüksek olabilirmiş. Zaten mağzada bakıp test edebilirsiniz. Hiç olmazsa full hd tablet yapıp 1gb ram koymamışlar. Ayrıca asus tf700t kullanmış biri olarak full hd panelde çözünürlük yüzünden androidin hiçte güzel görünmediğini söyleyebilirim. Parlaklık ve renkte güzel. Fakat güncelleme olayı benimde canımı sıkıyor sanırım sonunda bende root yapıp tableti güncelleyeceğim. Samsung Türkiye ne işe yarıyor merak ediyorum.

Samsung Türkiye'nin allah bin belasını versin zaten, güncelleme konusunda bu kadar kıt bir kurum görmedim.

• Ben bu tablete nasıl usb bellek takarım ?
  • Bugün Samsung Türkiye destek sayfasına üye olup özetle ve kısaca şunu yazdım.

"Biz sizin ürününüzü tercih ederek hata yapan insanlar yardımcı olurmusunuz?"

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epidoras

Bugün Samsung Türkiye destek sayfasına üye olup özetle ve kısaca şunu yazdım.

Onaylamazlar. Bunların global müşteri hizmetlerine ulaşma imkanımız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertr -- 24 Ocak 2013; 14:32:41 >
  • şikayetvar'a yazın arkadaşlar. Ben şöyle bir şey yazdım.

quote:

Dünya Çapında Güncellenen Tablet Sadece Türkiyede Güncellenmiyor

Samsung Galaxy Note 10. 1 isimli cihaza sahibim. Cihazın versiyonu hala 4. 0. 4 . . Tüm dünyada bu cihaz için Jelly Bean güncellemeleri çıkarken, Türkiyede hala güncellenmedi. Jelly Bean güncellemesi ile tabletin performansının çok daha arttığı söyleniyor. Samsung Türkiye sadece bu cihazda değil, diğer telefonlarında da güncelleme konusunda başarısız.

Telefon olsun, tablet olsun, monitör olsun her zaman seçimimiz Samsung oluyor ama bu gibi sorunlar canımızı sıkıyor. Bu durum böyle giderse cihaz tercihimi değiştirmek zorunda kalacağım. Sadece ben böyle düşünmüyorum, çoğu kullanıcı da benimle aynı fikirde.

Lütfen cihazlarınızın arkasında olup, güncellemelerini zamanında tüketici ile buluşturun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertr

quote:

Orijinalden alıntı: Epidoras

Bugün Samsung Türkiye destek sayfasına üye olup özetle ve kısaca şunu yazdım.

Onaylamazlar. Bunların global müşteri hizmetlerine ulaşma imkanımız var mı?

Türkiye de tek ulaşabileceğin nokta, İstanbul Eyüp / Flat Ofis deki çağrı merkezinden öteye gidemezsin. Türkiye desteğinide Unilever in CMC müşteri hizmetleri ilgileniyor.

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.