Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Animasyon problemini çözdüm sonunda. Always on display sürekli açık konumdayken takılma oluşuyor ama tap to wake konumuna aldığımda sorun çözülüyor ve takılmadan açılıyor. İade etmeye gerek kalmadı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Arkadaşlar amozon'un sitesinde M30s satışında özellikler kısmında ekranın Gorilla Glass 3 olduğu yazıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama başka bir yer de de görmüştüm bunu.
    Samsung'un kendi sayfasında M serisinde Corning Gorilla Glass kullanılmadığı yazıyor

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

Samsung'un kendi sayfasında M serisinde Corning Gorilla Glass kullanılmadığı yazıyor

Alıntıları Göster
    M serisinde Ashai Dragontrail cam varmış. Bu camın Corning Gorilla'dan daha dayanıklı ve esnek olduğunu iddia eden siteler var. Pixel 3a ve Pixel3aXL cihazlarında, Xperia telefonlarda da bu cam kullanılıyormuş.

Şöyle bir karşılaştırma yazısı mevcut :https://www.androidauthority.com/gorilla-glass-comparison-886866/

• Arkadaşlar kulaklık ile müzik dinleme konusunda hassas olanlardan kulaklık çıkış performansını beğenen oldu mu acaba. Yazılanlara göre kendi kulaklığı kötü imiş fakat kaliteli gördüğünüz farklı kulaklığınızla iyi sonuçlar alabildiniz mi. Yanı sıra 3.5 mm çıkış gücü yetersiz ise cihazda bluetooth ile bağlanıp müzik dinleyince fark eder mi sonuçta ses cipi ne ise malzeme o dur, fakat yanılmıyorsam değiştinin yazıldığını gördüm. Son olarak dolby atmos un neredeyse hiçbir etki ortaya koyamadığı yazılmış ilginç çünkü bildiğim kadarı ile sağlam donanımlarınız olmazsa dolby kalkıp size yazılımlarını vermiyor imajı için kısacası bu hususta öyle önüne gelene dağıtmıyor yazılımını

• !MeVZuDeRiN! ! kullanıcısına yanıt
    Ben de en çok dolby atmos konusunda şaşırdım zaten. Normal sesi ciddi anlamda değiştirmesi gereken bir yazılım neredeyse etkisiz. Bundan önce kaç sefer dolby destekli cihaz kullandım ama bu cihazda yazılımsal bir kısıt var belli. Düzelebilir bir durum.
    Çıkış gücü normal seviyede. Kötü değil ama süper de değil.

Ekleme : kulaklığım senn. cx300ıı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 12 Ocak 2020; 12:14:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler hocam, bu arada hangi rengi kullanıyosunuz beyaz rengi netten gördüğüm kadarı ile pembeleşiyor zaten kılıf kullanacaz bide gaiba pek tutulmadı beyazı değil mi, hocam bide yapı kredi kredi kartım yok müşterisi de değilim gene de forum falan doldurup kredisini alabilir miyim acaba.
  • !MeVZuDeRiN! ! kullanıcısına yanıt
    Renkler konusunda bilgim yok ama satış yönünden mavi ve siyahın daha fazla satıldığı kesin. Ben siyah tercih ettim.
    Ykb müşterisi olmadan işlem yapılmaz maalesef. Çünkü direkt sipariş esnasında banka bilgilerini girerek işlemi tamamlıyorsunuz.

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben de baktım şimdi dragontrail cam var diyorlar. İlk defa duydum böyle bir şeyi. Gorilla glass ın dayanaklılığı kadar olacağını zannetmiyorum bu camların. Samsung maliyetten kısmak için böyle bir çözüm üretmiş olabilir. Sonuç olarak gorilla glass da olsa ekran koruyucu takmak zorunda kalıyorsun illaki. Gorilla Glass 5 de olsa şimdiki telefonlarda bir düşürdün mü paramparça oluyor ekran. Ha gorilla glass olsaydı tabiki daha iyi olurdu ama sonuç olarak telefona takıyorsun zaten koruyucuyu.

• Selamlar m30s kullanicisiyim.sormak istedigim ekraniacmak icin çift tıklama özelliği varmı bu cihazda ben surekli yandan gucctusundan basıp açıyorum
    Cihaz ekrani kapaliyken whatsapp bildirimleri görünmüyor bildirim ışığı ozelligi var mi bu cihazda var ise nasil aktif edebiliyoruz.
    Teşekkür ederim cevaplar icin

• Parmak izi veya yüz tanıma neden kullanmıyorsunuz?
    Ayarlar - hareketler ve işaretler bölümünde çift tıklama açıp kapatabilirsiniz.
    Bildirim ışığı yok.
    Aod var. Sürekli açık veya dokununca görebilme mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 12 Ocak 2020; 14:50:22 >
  • Son batarya performansım. Wi-fi ve 4.5 G dönüşümlü kullanıldı.Gereksiz gördüğünüz sistem uyg.varsa belirtin,kapatayım :)
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Bende cumartesi günü öğle itibarı ile mavi m30s ile aranıza katıldım. Bataryası yorgun ve 3 yılı sorunsuz atlatan bir S7 den geçiş yaptım.

İlk %45 şarj ile açıldı ertesi gün öğlen gibi bitti. Şarja koydum süre tutmadım ama galiba 2.5 - 3 saate %100 oldu. Bu arada hızlı şarjı bilerek kapalı tutacağım. Pil ömrüne faydası olacağını düşüyorum. Öğlen 3 gibi şarjdan aldım an itibarı ile %72. Bu süre zarfında ağırlıklı sosyal media ve alışveriş sitelerini kullandım. Birde biraz önce virüs taraması yaptırdım o esnada %3 eksilmişti. O olmasa %75 olacaktı.. Bu arada hala %72 kolay bırakmıyor gibi. Bence ilk olarak pilden gayet memnun kalacağım gibi görünüyor.😄😄 Ekran ve kameraya diyecek birşey yok. Bu fiyata bundan iyisi olamaz bence.

Kılıf tercihimi linkteki armor kılıf ve yine aynı linkteki 9D yazan ekran koruyu ile yaptım. Yanına değişmeli kullanmak için diğer linkteki kılıftanda siparış verdim. Bu telefonu kılıfsız kullanmak büyük dikkat ister. Çünkü kasa ve ekran çok kaygan ve pürüzsüz.
    Samsung Galaxy M30S Tank Yüzüklü Standlı Kılıf + Seçenekli Cam 50,00 TL yerine 18,90 TLhttps://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m30s-tank-yuzuklu-standli-kilif-secenekli-cam-P392479930

Samsung Galaxy M30S Lazer Renkli Yüzüklü Standlı Silikon Kılıf 50,00 TL yerine 17,90 TLhttps://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m30s-lazer-renkli-yuzuklu-standli-silikon-kilif-P396360107

Önerileriniz olursa uygularım. Bundan sonra grubun aktif takipçisiyim , önceden de pasifte olsa yinede takip ediyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 13 Ocak 2020; 10:30:32 >

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    S7 den sonra nasıl geldi cihaz
  • Shop samsungdan siparisler aktif kurye ile kac gunde geliyor bilgi verirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toojohn -- 13 Ocak 2020; 13:32:31 >
  • toojohn kullanıcısına yanıt
    İstanbuldan samsuna 1 günde getirdiler yurtiçi kargo ile.

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Samsundan birilerini burada görmek güzel
  • Samsungdan sipariş veripte migros çeki alan varmı?
  • Arkadaşlar ekran koruyucu ve kılık tavsiyenize ihtiyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

S7 den sonra nasıl geldi cihaz
    Ekran daha büyük. S7 de ekran kapalı ikan renk renk bildirim ışıklarını arıyorum ama alışırım.pek oyun oynamam o konuda bir şey diyemeyeceğim maalesef ....

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Hayırlı olsun hocam. Samsundan birilerini burada görmek güzel
    Tşkler ....

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.