Şimdi Ara

Samsung Galaxy M21 Çift SIM 64 GB Mavi 2299 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
2.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Pek te sıcak değil saticilarin fahiş fiyatından dolayı oyle.

Hepsiburada satıcısının stoğu gelince bu fiyata satilir. Samsung Galaxy M21 Çift SIM 64 GB Mavi 2299 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hemen tıkladım ama stok yok. suan en ucuz 2800 küsur lira. iyi fiyat, hem de amazon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 2 hafta önce Hepsiburada da 250 TL. indirimle 2091 TL. ye almıştık. O zaman satış fiyatı 2328 TL. idi. O kampanya da yükselttiler de yükselttiler. Önce 2400 , 2500 .... şimdi 2900 civarı. Üst versiyonu M31s ile arasında fiyat farkı yok ama M31s kat kat yüksek . Bu fiyata bu telefon alınmaz.

• M21 alicam ama piyasadan bir anda cektiler telefonu. Diger saticilar da meydani bos buldu hergun zam yaptilar. Nerdeyse 3000 lere cikardilar. Daha 10 gun once 2100 liraydi. Samsung shop, amazon, hepsiburada gibi yerlerde resmi saticilarda stoklara girmesini bekliyorum. Bugun amazonda denk gelsem alirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6000 mah batarya varmış, bu batarya düşünüldüğü gibi aktif kullanımda 2 3 gün gidermi ? yoksa teoride normal bi S.D. işlemcili 4500 mah bir telefonla aynı şekilde bir şarj ömrümü sunuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

6000 mah batarya varmış, bu batarya düşünüldüğü gibi aktif kullanımda 2 3 gün gidermi ? yoksa teoride normal bi S.D. işlemcili 4500 mah bir telefonla aynı şekilde bir şarj ömrümü sunuyor ?

batarya olayı fosil yakıtlı tomofillerde tork çelişkisine benzer

200 beygürlük araban vardır emme sadece 150 beygürü tork olarak verebülü Samsung Galaxy M21 Çift SIM 64 GB Mavi 2299 TL 

• quote:

6000 mah batarya varmış, bu batarya düşünüldüğü gibi aktif kullanımda 2 3 gün gidermi ? yoksa teoride normal bi S.D. işlemcili 4500 mah bir telefonla aynı şekilde bir şarj ömrümü sunuyor ?

yaşlı telefonu olarak satın aldık. kullanan kişiye 10 gün gidiyor şarjı Samsung Galaxy M21 Çift SIM 64 GB Mavi 2299 TL 

biz mobil verisini paylaştık sabahtan akşama kadar. şarjı daha bitmemişti. bataryasıyla öne çıkan modeller zaten M serisi. aktif kullanan bir kişiyi bile en az 1.5 gün idare eder.

• 2400 liraya telefoncudan aldım ben.Fiyat araştırması yaptığımda 2250ye satılıp bitilmiş şimdi 2800 2900 lere çıkarmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum bizim ihtiyacımız vardı aldım ama ihtiyacı olmayanlar beklesin 2800 vermesin kimse.

• quote:

gider 3 gün olmasa bile 2 gün gider m31s kullanıyorum 2 gün gidiyor sadece alo desem 1 hafta gider

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.