Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi sıkıntı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brboros

O sorun bizim bir arkadaşın a3 de oldu. Hard reset attık olmadı.. tekrar yazılım yükledim yine olmadı. Telefon çok güzel açılıyor sıkıntı yok. Bir arama sırasında yada youtubeden video seyrederken ekran bi dönüyor sonra bir daha tepki vermiyor ki cihaz kendi kendini başlatana kadar.. bazen bu başlatma çok uzun sürebiliyor. Arkadaş cihazı düşürmüştü herhalde içerde bir lehim veya kartta oynama var.. servise gönderdik

Hocam ben düşürmedim hiç. Alalı daha bir ay oldu. Günlük enteresandır öğlen sonraları oluyor genelde ve bir defa oluyor. Yanı diyelimki öğlen 3 te telefonu elime aldığımda mesaj falan yazacakken donuyor ve 30 sn falan kendine gelmiyor. Takılıyor. Sonrasında hiçbir şey yokmuş gibi devam. Ama canımı sıkıyor bu durum. Yoksaki seviyorum bu teli. Hele şarjı efsane. Fakat diğer uygulamalarda falan hiçbir sıkıntı yaşamadım. Muhtemelen bana denk geldi bu durum. Aynı sıkıntıyı yaşayan olsaydı buraya yazardı. Donanımsal olduğunu düşünüyorum. Daha önce bir çok tel kullandım ama böyle değildi. Note 3 halen ikinci telefonum. Evde kullanıyorum. Bu şekil de donma yok. Ara ara takılmalar oluyor ama donmuyor. Servis yoku gözüktü gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibukont -- 4 Aralık 2017; 23:12:44 >

• Bende hiç bir sorun olmadı çok şükür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güç tuşu ile çağrı sonlandırma varmı? Aradım bulamadım ayarını. S4 telefonumda vardı bu özellik işime yarıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Sizdeki hangi versiyon ve nerden aldiniz ?

Ekran yanma sorunu var mi ?

Ahize sesi mikrofon kalitesi ve haporler ses cikis gucu ve kalitesi nasil ?

Oyun harici kullamimda takilma vs. Reset atma donma olaylari oluyor mu ? Cevaplarsaniz tesekkurler..

Bende 16gb versiyon var hocam gittigidiyordan aldım.

Ekran yanma sorunu derken neyi kastettiniz bilmiyorum ama sıkıntı yaşamadım hiç bir konuda.

Hoparlor ahize ve mikrofon konusunda da memnunum bir sorun oluşturmadı bana.

Takılma uygulamadan dolayı yasanabiliyor bazen çökebiliyor sonradan yüklenen uygulamalar. Reset atma, donma gibi bir sorun yaşamadım.

Bunlar da bugünkü batarya kullanımım..

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 24 kasımda samsung bayiinden 32 gb lık olanı oğluma hediye aldım. Doğum gğnğ hediyesi olarak verdim. Dördüncü gündür teli kullanıyor. Şikayet ettiği bir konu duymadım söylemedi. Elime alıp incelememede izin vermiyor kerata.

Güzel günlerde kullanalım telefonlarımızı. İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

24 kasımda samsung bayiinden 32 gb lık olanı oğluma hediye aldım. Doğum gğnğ hediyesi olarak verdim. Dördüncü gündür teli kullanıyor. Şikayet ettiği bir konu duymadım söylemedi. Elime alıp incelememede izin vermiyor kerata.

Güzel günlerde kullanalım telefonlarımızı. İyi günler.

Ne kadar güzel. İyi günlerde kullansın.

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Var.

Ayarlar -erişebilirlik-arama yanıtlama ve sonlandırma buradan aktif edebilirsiniz..

• brboros kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim bulamamıştım bir türlü. Yok diye korktum.

• Tekrar merhaba arkadaşlar. Keratanın elinden alıp telefonu inceleme fırsatı buldum az önce. Şöyle birşey keşfettim bana ilginç geldi

Telefon AOD ekranında kilitliyken;

O saat in üzerine çift tıkladığınızda,

O saat in sağında ve solunda oklar çıkıyor.

Okları tıkladığınızda;

Aşağıdaki fotolar derdimi anlatır sanırım. Bu özellik nedir, nasıl iptal edilir? O youtube ekranı sanırım aktif. Mobil veriyi kontrol ettim 1.4 gb yemiş.

• su55 S kullanıcısına yanıt
    Tamam sıkıntı yok arkadaşlar.

AOD menüsümü biraz kurcalayınca bu özelliğin varlığını ve işlevlerini farkettim.

1.4 gb olayı farklı bir detay.

İui akşamlar.

• Kullananlar cevaplayabilir mi cihazin kronik sorunu varmi ? Haporler ses ve ahize kalitesi nasil ? Batarya nasil ekran suresi ne ? Antutu puani kac ? Tesekkurler..

• Arkadaşlar always on display telefonu ilk kitlediğimde normal ama belli bi süre parlaklığı düşüyor baya nedir bu olayın aslı ?
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Evet bu yuzden saati kapattım zira belli sure sonra okunmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Bi sorun falan mı acaba bu yoksa always on display kullanan her telefonda bu var mı ?
    Bende bilmiyorum böyleyse pek pek kullanışlı değil

Always on ortam ışığına göre kendi parlaklığını ayarlar. Işık fazla olduğunda saat simgesi canlanır. Ortama göre ayarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Kullananlar cevaplayabilir mi cihazin kronik sorunu varmi ? Haporler ses ve ahize kalitesi nasil ? Batarya nasil ekran suresi ne ? Antutu puani kac ? Tesekkurler..

Benim cihazın kronik bir problemi var ama sanırım sadece benim cihazın var. Günde bir kez donuyor ve otuz sn falan kendine gelmiyor. Başkalarında olsaydı mutlaka yazan olurdu. Yanı siz yok sayın. Ekran süresi ortalama 9-10-11 saat aldım 2 günlük kullanım sürelerinde. Antutuyu bilmiyorum. Hiç yapmadım. Hoparlör ve ses kalitesi tatmin edici. Özellile hoparlör sesi iyi çıkıyor. Telefon aslında herşeyiyle uzun süre kullanılabilirdi bir telefon. Yanı kullanım amacınıza bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibukont -- 6 Aralık 2017; 1:25:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Aod saati kapanıyor mu ben mi yanlıs anladım, kapanıyorsa nasıl yaptınız soyler misiniz
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır kullanıyorum şarj inanılmazdı.200 küsür olan güncellemeyi yaptıktan sonra felakat kötü şarj yemeye başladı yükldiğime pişman oldum doğrusu.Temiz kurulum yapmadığımı belirtmek isterim.Hard reset yapacağım umarım eski durumuna döner.Bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.