Şimdi Ara

Samsung Galaxy GEAR S izlenimlerim... (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
10
Favori
19.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iade alın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 12 Aralık 2015; 14:44:34 >
  • Arkadaşlar Avrupatr 'den sipariş verdim 649'a düşmüş. Fakat siteden siparişimi takip edemiyorum daha önce ordan alan oldu mu.güvenilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

iade alın ?

Nasıl yapılıyor ?

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Hocam satın aldıktan sonra hemen beğenmezseniz iade seçeneği duruyor ona tıklayıp parayı kesmiyorlar. Ama zaman geçince iade seçeneği kalkıyor. Bu durumda ; Satıcının maili olacak uygulamada. Satın aldığınız hesabınızla mail atın. Uygulamayı kullanamadığınızı ve iade etmek istediğinizi söyleyin. İyi niyetli ve prestijli satıcıysa iade alır ( çok zaman geçmediyse ).
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Gear s saatimi sattım yerine amazondan moto 360 2nd gen 46mm olanından sipariş verdim bakalım gelsin karşılaştırmalarını yaparım.

Hayırlı olsun. Kaç $' a aldınız. Gümrükte kaç para ödeyeceksiniz. Ben geçtiğimiz hafta sipariş vermiştim motorola'nın sitesinden ancak iptal ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3021

quote:

Gear s saatimi sattım yerine amazondan moto 360 2nd gen 46mm olanından sipariş verdim bakalım gelsin karşılaştırmalarını yaparım.

Hayırlı olsun. Kaç $' a aldınız. Gümrükte kaç para ödeyeceksiniz. Ben geçtiğimiz hafta sipariş vermiştim motorola'nın sitesinden ancak iptal ettiler.

Teşekkürler toplamda 1400 tl mal oldu ama 2nd gen 46mm ve siyah modeli gümrük kargo herşey içinde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: war3021

quote:

Teşekkürler toplamda 1400 tl mal oldu ama 2nd gen 46mm ve siyah modeli gümrük kargo herşey içinde

Gümrük vergisi %18 mi? Bende şimdi amozon'dan buldum. 1st gen, siyah, 46 mm. 149 dolara. Vergisiyle beraber 170 yapıyor sanırım. Yine de tr'de satış yapan fırsatçılardan ucuza geliyor. Üstelik kargo bedava. Sanırım arayüz vs konularından memnun kalacaksınız. Gear serisi tizen ile oldukça işlevse ve stabil. Ancak arayüz çeşitlerini arttırmaları gerekiyor bence.

• ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Naptın hocam geldi mi çinden aldığın cam ekran koruyucu? :)
  • eroseleary kullanıcısına yanıt
    1 ay oldu yakinda gelir diye düşünüyorum ancak ipg var şimdilik ve nasil becerdiysem belli bile olmuyor. Gelse de ipg ile devam edeceğim. Ancak hasar gorurse yaparim

Benim ıpg inceden çizilmeye başladı :D dedim cam geldiyse ve iyiyse bari ondan alayım :D
    Saf cam değil, en azından ben öyle tahmin ediyorum. Gene koruyucu ancak ultra ince + hissedilmiyor diyorlar. Hatta kullanıcılar fotoları koymuşlar ürünü cidden farkedemedim hoş bende ki ipg de yok gibi ama tek fark dokunuşta hissediliyor. Oda hissedilsin varsın çat çut heryere sürtme derdi olmaz en azından
    Kesinlikle doğru söylüyorsun. İPG koruma kalitesi açısından bende memnunum fakat bu dokunma hissi beni mahvediyor. Tabi bu kadar çabuk çizildiğini de düşününce insanın sinirleri zıplıyor :D allahtan paketten 2 tane çıkıyor. Bu iyice çizilsinde değiştiririm artık :D
    hahah aynen bi de çiziliyorsa ciddi darbeler alıyor. Her seferinde biraz daha korursun saati diğer ipg yi takınca onu temiz kullanırsın :))
  • wifi hotstop ozellıgı varmı ınternetını paylasabılıyormuyuz
  • Telefonda bana göre can sıkan nokta ; saati zor açmak. Kolunuzu epeyce hareket ettirmeniz gerekiyor ve keşke bunu ayarlayabilecek hassasiyet bize bırakılsaydı. Hassasiyet daha iyi olsa tamam şşarjı daha az gidecek belki ancak bunda da biraz üzüyor. Var mı bunu aşabilen ? Belki bilmediğimiz ayarı falan vardır ?
    saatin belirli bir hareket sensörü var. Bulunduğunuz durumdan saati direk yüzünüze çevirirseniz saatin açılmama lüksü yok gibi bir durum söz konusu birde dikkat edin kolunuzu hızlı hareket ettirirseniz hareketiniz ne olursa olsun saatinizin ekranı açılacaktır. :)
  • Arkadaşlar. Daha önce bir problemimi açıklamıştım. Saati ilk aldığımda tüm uygulamaların bildirimlerinde ses geliyordu daha sonra whatsapp bildirimlerinin sesi gitti sadece titriyordu diğer uygulamalarda değişiklik yok. Dünden itibaren titreşimde gitti whatsapp uygulamalarında kesinlikle ne titreşim oluyor ne ses. Gear ı sıfırladım ama sorunum çözülmedi. Var mı böyle bir sorun yaşayan. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan önerisi olan?
    Sadece whatsapp ta mı var problem hepsinde mi ?
    Sadece whatsapp

telefonun ekranı açıkken gelmiyor bildirim. Ancak kapalıysa ve gelmiyorsa çok ilginç durum, telelfonla ilgili olabilir
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.