Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY E7 [ANA KONU] ★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
7
Favori
31.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resim kalitesi tatmin edici düzeyde

• quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Bilmiyorum telefoncudayken cihazı actikdan hemen sonra bir güncelleme aldı sürüm 4.4.4 hala kurulum yaptıktan sanırım minor bir yama iyilestirme olabilir.

Olabilir. Kamera performansi cok iyi :)

• Telefon anneannemde var ve annemdeki Note3ten daha akici benim Note 4ume ise yakin denebilir. Telefonun hizi seriligi arayuzu pili falan fiyatina gore cok iyi. Yalniz s view cover var mi bu cihaz icin? Bir turlu bulamadım

• Telefoncuda çektiğim foto 9.6 MP (16:9) modda olmasına rağmen güzel sonuç verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Telefon anneannemde var ve annemdeki Note3ten daha akici benim Note 4ume ise yakin denebilir. Telefonun hizi seriligi arayuzu pili falan fiyatina gore cok iyi. Yalniz s view cover var mi bu cihaz icin? Bir turlu bulamadım

Yeni bir cihaz henüz orijinal aksesuarı yok gibi. Fakat yan sanayi ürünler mevcut, s view cover ama telefonu korumuyor malesef. Darbe emici özelliği olduğu için şeffaf silikon kılıfı tavsiye ederim hem ucuz hemde dışarıdan bakıldığında telefonun görünümünü bozmuyor bence estetik duruyor. E7 seri ve hafif bir cihaz ama tabi ki Note 4 kadar hızlı değil fakat A7, Note 4 kadar seri bir cihaz. A7 sekiz çekirdek ama 32-bit bu cihazın chipseti 64-bit olduğu için ileriye dönük Android 5 güncellemesi alırsa daha hızlı ve stabil çalışacağını umut ediyorum.

• Cihazın ekran görüntü kalitesi gerçekten iyi 720p olduğunu hissetmiyorsunuz, açık hava modunda 2K gibi oluyor
  • yakın çekim

★★ SAMSUNG GALAXY E7 [ANA KONU] ★★
  • quote:

Cihazın ekran görüntü kalitesi gerçekten iyi 720p olduğunu hissetmiyorsunuz, açık hava modunda 2K gibi oluyor

Acik hava modu harika

• Samsungun bu cihaz için çıkardığı Flip veya S View cover var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık hava modunu açınca iPhone 6 Plus sanıyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Telefon anneannemde var ve annemdeki Note3ten daha akici benim Note 4ume ise yakin denebilir. Telefonun hizi seriligi arayuzu pili falan fiyatina gore cok iyi. Yalniz s view cover var mi bu cihaz icin? Bir turlu bulamadım

Yeni bir cihaz henüz orijinal aksesuarı yok gibi. Fakat yan sanayi ürünler mevcut, s view cover ama telefonu korumuyor malesef. Darbe emici özelliği olduğu için şeffaf silikon kılıfı tavsiye ederim hem ucuz hemde dışarıdan bakıldığında telefonun görünümünü bozmuyor bence estetik duruyor. E7 seri ve hafif bir cihaz ama tabi ki Note 4 kadar hızlı değil fakat A7, Note 4 kadar seri bir cihaz. A7 sekiz çekirdek ama 32-bit bu cihazın chipseti 64-bit olduğu için ileriye dönük Android 5 güncellemesi alırsa daha hızlı ve stabil çalışacağını umut ediyorum.

Teşekkür ederim cevabiniz için sadece bir samsung mobileda flip cover gördüm baska bulamadim

• Arkadaşlar huawei ascend g7 ile arasında kararsız kaldım. G7 ile kıyasladığımızda hangisi daha iyi bir tercih olabilir?
  • Birkaç gün önce arkadaşımın 1 senelik xperia z1 ile benim telefonu kapıştırdık 4 saniye farkla e7 aldı z1 1 senelik de olsa sonuçta içindeki s800

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur C.

Birkaç gün önce arkadaşımın 1 senelik xperia z1 ile benim telefonu kapıştırdık 4 saniye farkla e7 aldı z1 1 senelik de olsa sonuçta içindeki s800

Ki suan 64 bit islemcinin gucunu tam olarak alamiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Maybe OneDay

Arkadaşlar huawei ascend g7 ile arasında kararsız kaldım. G7 ile kıyasladığımızda hangisi daha iyi bir tercih olabilir?

Vallaha ben bilindik marka olsun istedim diye galaxy e7 aldim . Sana kalmis

• Sonuçta E7 yeni nesil 64-bit bir cihaz lolipop 5 alırsa performansı daha da artacaktır.

• quote:

Arkadaşlar huawei ascend g7 ile arasında kararsız kaldım. G7 ile kıyasladığımızda hangisi daha iyi bir tercih olabilir?

Ben de aynı arada kaldım ama g7'nin sar (1,31)değerinden dolayı onu eledim. Sanırım 1-2 güne ben de E7 alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezmen

quote:

Ben de aynı arada kaldım ama g7'nin sar (1,31)değerinden dolayı onu eledim. Sanırım 1-2 güne ben de E7 alacağım.

O sar degeri adami öldurur ^^

• Arkadaşlar birisi recovery img dosyasını bana atabilirmi telefon recoverye girmiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.