Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
41
Favori
292.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

ben 1650 den ucuzu bulamadım hatta 1700 den aşağı zor görüyorum 0x0 olanını 1550-1600 arasına nerede bulurum

Gittigidiyorda
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c9-pro-64-gb-4-5g-uyumlu-cep-telefonu-knox-0x0-329878698
    YKB worlde 100 tl worldpuanla 1620 tlye geliyor knox 0x0 diye başlıkta belirtmiş satıcı

N11 de bonus karta 74 tl bonusla 1625 tlye geliyor
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-c9-pro-dual-cep-telefonu-P164269579

Evet fiyatlar yükselmiş stoklar bitmiş demek. Birkaç gün önce 1550 liralara satılan mağazalar vardı KNOX 0X0 Dolar kuruna baktım onda da bir yükseliş var daha yükselirse daha da artar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

quote:

ben 1650 den ucuzu bulamadım hatta 1700 den aşağı zor görüyorum 0x0 olanını 1550-1600 arasına nerede bulurum

Gittigidiyorda
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c9-pro-64-gb-4-5g-uyumlu-cep-telefonu-knox-0x0-329878698
    YKB worlde 100 tl worldpuanla 1620 tlye geliyor knox 0x0 diye başlıkta belirtmiş satıcı

https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-c9-pro-dual-cep-telefonu-P164269579

Evet fiyatlar yükselmiş stoklar bitmiş demek. Birkaç gün önce 1550 liralara satılan mağazalar vardı KNOX 0X0 Dolar kuruna baktım onda da bir yükseliş var daha yükselirse daha da artar

siyah tercih ediyorum da o renkteki satıcının puanı düşük geldi açıkçası güven vermiyor maalesef puan falan alamadan direk kipadan görüp 1800 e almak zorunda kalıcam

• quote:

quote:

quote:

Gittigidiyorda

siyah tercih ediyorum da o renkteki satıcının puanı düşük geldi açıkçası güven vermiyor maalesef puan falan alamadan direk kipadan görüp 1800 e almak zorunda kalıcam

Benim tercihim de siyah
    Bu mağazada siyah var başlıkta da knox 0x0 diye belirtmiş,
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-c9-pro-64-gb-black-knox-0x0-P234614889

Puanla Kipadan 100 ucuza geliyor, Kipadan alma demiyorum ama ben kipadan almaya gittiğimde ödemeyi yapmadan kutuyu açmama izin vermediler!!! Knox 0x1 çıkarsa da geri iade almayı kabul etmediler. Ben bu riske girmemek için sorarak knox 0x0 isteyerek internetten aldım. Yoksa Kipada da var metro grossmarkette de var ama dediğim gibi kutuyu açıp bakmama müsade etmediler.

Hepsiburada da siyah var "satıcı hepsiburada olan"
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c9-pro-ithalatci-garantili-p-HBV000002XTHT
    maximum puan 75 tl
    Telefon aç sor HB ye knox 0x0 ise alıcam de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 8 Şubat 2018; 21:43:45 >

• code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    kipada açtırmıyorlar ise almam zaten çünkü eğer açtırmayacaklarsa şans işi daha ucuzlarını bulurum ben orada 1800 vericeksem knox 0x0 ararım.n11 de ki satıcı puanı güven vermedi ve hepsiburadan alıcam da en altta uyarı olarak 0 da 1 de çıkabilir o da şans işi diyor bakalım bi mesaj atıcam 0x0 olanını bulurlarsa hemen alıcam

peki 0x1 olsa zararı ne olur.ben 0x1 olursa kendimi 2.el telefon almış gibi hissediyorum önceden oynamışlarda bişeyler yükleyip kullanmışlar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeutronS -- 8 Şubat 2018; 23:3:17 >
  • quote:

kipada açtırmıyorlar ise almam zaten çünkü eğer açtırmayacaklarsa şans işi daha ucuzlarını bulurum ben orada 1800 vericeksem knox 0x0 ararım.n11 de ki satıcı puanı güven vermedi ve hepsiburadan alıcam da en altta uyarı olarak 0 da 1 de çıkabilir o da şans işi diyor bakalım bi mesaj atıcam 0x0 olanını bulurlarsa hemen alıcam

peki 0x1 olsa zararı ne olur.ben 0x1 olursa kendimi 2.el telefon almış gibi hissediyorum önceden oynamışlarda bişeyler yükleyip kullanmışlar gibi

0x1 olursa o telefon kutusu açılıp çıkarılıp orjinal yazılımının üzerine yazılım yüklendiği anlamını taşır.
    Samsung Health, Samsung Güvenli klasör, Knox, Samsung pay, Android pay, bazı banka uygulamaları Samsungun knox sayacına bağlı uygulamalar çalışmaz.
    Yani 0x1 ler yazılımıyla oynanmış telefonlar 4.5G ve wifi sorunları da yaşayabilirsin. 0x1 almak demek bu riskleri almak demek. 0x0 almak varken niye bu riskleri alasın..

• quote:

quote:

0x1 olursa o telefon kutusu açılıp çıkarılıp orjinal yazılımının üzerine yazılım yüklendiği anlamını taşır.
    Samsung Health, Samsung Güvenli klasör, Knox, Samsung pay, Android pay, bazı banka uygulamaları Samsungun knox sayacına bağlı uygulamalar çalışmaz.
    Yani 0x1 ler yazılımıyla oynanmış telefonlar 4.5G ve wifi sorunları da yaşayabilirsin. 0x1 almak demek bu riskleri almak demek. 0x0 almak varken niye bu riskleri alasın..

Knox sifir olunca wifi vs sorunlar yasayacak diye birsey yok ben kendi elimle knox u bozup rootladim guvenli klasor vsvs kafaya takmayacaksaniz knox 1 alinmaz diye birsey yok, simdi alacak olsam ve siyah bulsam hic umrumda olmaz knox un 1 olmasi zaten ben bozacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: rock33336666

quote:

quote:

Knox sifir olunca wifi vs sorunlar yasayacak diye birsey yok ben kendi elimle knox u bozup rootladim guvenli klasor vsvs kafaya takmayacaksaniz knox 1 alinmaz diye birsey yok, simdi alacak olsam ve siyah bulsam hic umrumda olmaz knox un 1 olmasi zaten ben bozacagim

Tüm Knox 0x1 lerde sıkıntı oluyor demiyorum zaten ama sıkıntılı olması muhtemel yani ihtimali var.

Hangisi mi onlar!

Orjinal fabrika çıkışı Çin romlu olup sonrasında "çakma rom" yüklenen cihazlarda 4.5G ve wifi sorunları çıkıyor. Orjinal Çin romlu üretilmiş olup sonrasında çakma rom değilde hong kong rom yüklenenlerde 4.5G wifi sıkıntısı olmuyor ama Samsung Health - güvenli klasör ve knox sayacına bağlı samsung appler çalışmıyor. Ben samsung health ve güvenli klasörü aktif kullanıyorum. Ben para verdiğim ürünün kutusunu ilk açan olmak istiyorum bakir kutu açmak istiyorum, sıfır ürün varken defolu ürün almam. Herkesin tercihi farklı olabilir.

• Eşime ve kendime 2 ayrı kaynaktan C9 Pro aldım. İkisinde de Warranty Void 0x0. Benimki siyah Çin yapımı her türlü güncellemeyi alıyor (Android 7.1.1) güvenli klasör vb çalışıyor (Telefonun garantisi yok). Eşiminki Kore malı, Andorid 6, Delta garantili, güvenli klasör, yazılım güncelleme çalışmıyor? Warranty Void 0x0 olmasına rağmen bu normal mi? Delta'yı aradım, farklı ülkelerde güncelleme gelmemiş olabilir dedi? (Knox, Knox Void diye bir parametre yok kontrol ekranında)

Fikri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wellwet

Eşime ve kendime 2 ayrı kaynaktan C9 Pro aldım. İkisinde de Warranty Void 0x0. Benimki siyah Çin yapımı her türlü güncellemeyi alıyor (Android 7.1.1) güvenli klasör vb çalışıyor (Telefonun garantisi yok). Eşiminki Kore malı, Andorid 6, Delta garantili, güvenli klasör, yazılım güncelleme çalışmıyor? Warranty Void 0x0 olmasına rağmen bu normal mi? Delta'yı aradım, farklı ülkelerde güncelleme gelmemiş olabilir dedi? (Knox, Knox Void diye bir parametre yok kontrol ekranında)

Fikri olan?

knox0 ise güvenli klasör çalışması lazım sonuçta sayaç artmamış. şimdiye kadar kontrol ettiğim tüm knox0 larda güvenli klasör çalışırken ilave olarak yazılım güncelleme menüsü vardı
  • Samsung hesabına da giriyor ama senkronize etmiyor...
  • wellwet W kullanıcısına yanıt
    Guvenli klasor yoksa cihazin knox surumu 0x1 dir. Phone info uygulamasindan bakarakk knoxu kontrol etmek lazim.

Saygilarimla.

• Arkadaşlar 147 sayfa yazıyı yaklaşık 1 gündür okudum ve bitirdim bende yaklaşık 6 aydır C9 Pro kullanıyorum bendeki modelde o dediğiniz knox 0x1 konumunda. Smart switch programında güncelleme bulmadı. Manuel yüklemede güncelleme çıkmıyor. Phone info'dan baktığımda son sürümde 7.11 görünüyor ama telefona halen gelmedi. Sam mobile'dan indirdim ancak okuduklarımdan sonra yükleyip yüklememek konusunda kararsız kaldım.Güncelleme gelirmi gelmez mi biliyor musunuz. Kullananlar tavsiye ederlermi yüklememi veya eski sürümde kalmaya devam mı etmeliyim yardımcı olabilir misiniz. birde net olarak cevap istediğim bir diğer konu da Güvenli klasör konusunda net olarak bir çözüm bulamaz mıyız. Burada okuduklarımdan sonra fark ettim güvenli klasör olduğunu da neticede kullandığım telefonun özelliklerinin çalışmasını isterim. Bu konuda da desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk-coskun -- 11 Şubat 2018; 23:26:21 >

• Yani onca mesaj var birisi de çıkıp bana cevap verseydi hiç fena olmazdı hani.
  • faruk-coskun F kullanıcısına yanıt
    Konuyu okudugunuz icin cevap verilmemistir. Cihazinizin yazilimi oynanmis yani orjinal yazilimi Turkiye'ye uymuyor. Bu nedenle guncelleme almiyor, gear aksesuarlari ile uyumlu degil ve guvenli klasoru yok. Knox 0x0 olanlar global pazarda calisabilecek yazilimla geldiginden sorun yasamiyorlar ve uzerinde herhangi bir islem yapilmamis. Bu durum ilk partilerde anlasilmadi, sonrasinda bilincli kullanicilar knox 0'lari ozellikle arar oldu.

Saygilarimla.

• faruk-coskun F kullanıcısına yanıt
    güvenli klasörün çaresi yok ama eşdeğer programlar var

• Bende samsung galaxy c9 pro var knox değeri 0x1 nasıl 0x0 yapabilirim

• Teknik özelikleri bu kadarla kalıyor...
  • Finder denen olayı kapatma imkanımız var mı? Varsa nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Dostum peki yeni güncellemenin telefonda eksi yanları varmı tavsiye edermisiniz
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.