Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY C8 (SM-C7100) Nougat 7.1.1 [ANA KONU]★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
6
Favori
18.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl bir uygulama bu hocam ? Benim cihaz hala gelmedi knox1 olması sorun olacaksa iptal etmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fethh16 F kullanıcısına yanıt
    Uygulamanın adı Package disabler pro. Bence hiçbir problem yok ama yine de siz bilirsiniz

• @erdi_arikan telefonu nerden sipariş verdiniz benim de knox 0x1 geldi ve güncelle dediğimde işleme başarısız. Hatasını alıyorum. Ayrıca knox yüklenmiyor..

Bir sorum daha olacak telefonda VoLTE olmasına rağmen geçerli yazılım sürümünüzden dolayı desteklenmiyor diyor. Sizde de aynısı oluyor mu ? Şebekeden görüntülü konuşma yapabiliyor musunuz? Lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim telefonu aldığım yere göndericem tekrar knox 0x0 olanla değiştirilmesini istiyorum..

• ★★ SAMSUNG GALAXY C8 (SM-C7100) Nougat 7.1.1 [ANA KONU]★★

Gördüğünüz gibi böyle diyor ve aktifleştiremiyorum.

• ★★ SAMSUNG GALAXY C8 (SM-C7100) Nougat 7.1.1 [ANA KONU]★★

Bir de gördüğünüz gibi güncelleme yapmıyor yapmayacakta benim telefonumda. Bu çok can sıkıcı bi durum herkesle aynı fiyata aldığım ürünün tüm özelliklerini kullanmaktan mahrum kalıyorum. Telefonu yarın öğlen kargoyla aldığım yere göndericem. İnşallah yenisini gönderirler..

• stampos S kullanıcısına yanıt
    şarj süresinde sıkıntı yok. tahmin ettiğim gibi şarj aletinden kaynaklı sıkıntı. 4g de de sıkıntı yok, o da şebeke ile alakalı bir sorun. 4g de çekiyor. telefon fiyatına göre bence mükemmel ötesi.

• Telefona hiç güncelleme geldi mi?

Veya hiç güncellediniz mi?

• Beyler şuan İphone6 kullanıyorum. C8 ile mi A1 arasında kaldım hangisini önerirsiniz? Bu arada vodafone kullanıyorum

• Osmn46 O kullanıcısına yanıt
    benim knox 0x0 ama bende de böyle diyor.
  • Telefon yazılımı güncelle dediğinizde siz de nasıl bi uyarı ekranı çıkıyor?

@imlacı güncellemede de mi siz de "işleme başarısız" hatası alıyorsunuz??

• Arkadaslar c5 pro ve c8 arasında kaldım. C8 de kamera ve ekran büyüklüğü benim için arti. Eksi diye okuduklarım şarjı geç doluyor 4 saat ekran süresini geçmiyor diye yazmışlar, ram 3gb olmasi, 32 gb ve mediatek islemci olmasi soru isareti.

C5 pro da snapdragon, 64 gb olmasin, sarji biraz daha iyi olmasi kendine cekiyor.

Benim gibi 2si arasinda kalanlarin yorumunu bekliyorum.

• Osmn46 O kullanıcısına yanıt
    VolTe de diyor onda demedi.
  • fbturkuaz kullanıcısına yanıt
    aynen güç tasarrufu vs. yapmadığın sürece normal kullanımda 4 saati geçmiyor. ben de c8, c5 pro, xiaomi a1 ve redmi note 4 arasında gidip geldikten sonra kamera için c8 tercih ettim. memnunum. şarj olması bence çok yavaş değil. iphone 7 plus'tan sonra çölde vaha gibi geliyor hatta, hayatımda gördüğüm en yavaş şarj olan aletti. oyun oynamadığım için telefonda donanım beni çok ilgilendirmiyor ama günlük kullanım için çok bile 3gb ram. he gta san andreas vardı denedim gayet iyi, bilgi açısından.

herhangi bir uygulamaya facebook ile giriş yaparken telefonun kafayı yemesi dışında bir sorun yaşamadım. baya ekran deliriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-07CE3F799 -- 20 Aralık 2017; 1:19:48 >
  • An itibariyle c8 aldım kararsızlığım telefonu elime alınca iyi ki c8 almışım demekle geçti. Kamerası abartisis s8 note 8 ile yarışır. 3 gb ram yeterli xperience yeni arayüzü 7.1.1 nougat son sürüm gayet iyi fabrika çıkışı 2017 eylül olması cabası. Knox 0x0 çıktı.

güle güle kullanın. konumuz altif değil henüz umarım ileride dolar ki bence bilinirliği arttıkça satılır bu cihaz. bu fiyata bence müthiş bir alet.
    Telefonu nereden aldınız veya sipariş verdiniz öğrenebilir miyim?

• Arkadaşlar ben de almak istiyorum bu telefonu babam için ama knox sürümü konusunu bilmiyorum ne demek oluyor bu? Hepsiburadadan almayı düşünüyorum knox sürümü farklı gelmesi ne demek oluyor anlatabilir misiniz? 0.0 olan mı daha iyi demek?

• FARKINDALIK İÇİN OKUYALIM ARKADAŞLAR HERKES BİLGİLENSİN!

O KADAR PARA VERİP AYIPLI ÜRÜNE DÜŞMEYİN!

Knox 0x0 ise telefon temiz sıkıntı yoktur stabil çalışır yine ne garanti de ne de kullanımda sorun yaşamazsın.

Ama eğer ki Knox 0x1 gibi 0 dan farklı gelirse yazılım yüklenmiş demektir. Bir nevi root gibi..

Ve sizlere şunu belirtmek isterim, hele ki Samsung'un orjinal Türkiye garantili telefonundan almak istiyorsanız (model fark etmeksizin ve şuan yeni çıkan telefonlarında hep Knox var zaten) Knox sayacına dikkat edin derim.

Çünkü 0x1 olan cihazlar artık garanti kapsamı dışında kalıyor aman dikkat ⚠

İthalatçı Garantili olan cihazlarda ise telefon güncellenemiyor ve Knox yüklenemiyor telefona S health da buna dahil. Eğer bu tür durumlar benim kullanımımı etkilemez diyorsanız karar sizin..

Hele halen garantiniz devam ediyorsa ve root işlerinden anlamıyorsanız hiç bulaşmayın dışarıdan yazılım yüklemeyle felan!!

Umarım açıklayıcı anlatmışımdır

• C8 satın alırken "Knox 0x0" olmasına dikkat edin
    Aslında sadee C8 için değil Samsung'un tüm C serilerinde satın alacağınız telefonun "knox 0x0" olmasına dikkat edin. "Knox 0x0" ise telefon Samsung tarafından sunulan tüm güncellemeri alırken "knox 0x1" olması durumunda güncelleme almaz ve aynı zamanda "Samsung Health" ve ""Samsung güvenli klasör" çalışmaz. Olay bu.

n11, gittigidiyor dan satın alacağınız mağazayla iletişime geçin soru sorun, hatta telefonla arayın.
    Telefon "knox 0x0" ise sipariş geçeceğinizi söyleyin. Eğer "knox 0x1 ise iade edeceğinizi belirtin. Bu kadar basit Artık satıcıların %95'i Samsung C serilerindeki bu "knox olayındann bilgi sahibi.

İyi günlerde kullanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyorda C8 satıcıları
    https://www.gittigidiyor.com/samsung-galaxy-c8

n11 de C8 satıcıları
    https://www.n11.com/arama?q=galaxy+c8&minp=1000

Mesela şu mağaza knox 0x0 olarak başlığında belirtmiş ama fiyat bi tık yüksek siz diğer mağazalarada sorun soruşturun derim
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-c8-black-32gb3gb-ram-knox-degeri0x0-P217809416

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.