Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
14
Favori
85.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık gözümüz aydın olsun. Sonunda beklenen güncelleme geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Always on displayi göremedim bulabilen var mı c5 pro da vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: paranoi

Always on displayi göremedim bulabilen var mı c5 pro da vardı

C5 te donanımsal destek yok.

• Güncelleyenlerden tecrübe almaya devam arkadaşlar

• danies D kullanıcısına yanıt
    Ekranları aynı degilmi c5 proyla nesi eksik?

• quote:

Orijinalden alıntı: paranoi

Ekranları aynı degilmi c5 proyla nesi eksik?

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/root-display-samsung-device-running-t3691231

Şurdaki işlemlerle çalıştırabilirsin. Ama samsung resmi olarak c5 e aod desteği sağlamıyor.
  • Hızlı şarj yazısı çıkmıyor dedi bi arkadaşım 7 sonrası

• Guncelleme gelmis :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada benim telefondahttps://mobile.twitter.com adresi artık çalışmıyor. Eğer masaüstü görünümü açar ve normal twitter.con adresine girersem masaüstü görünümü görebiliyorum sadece. Bunun güncelleme ile bir ilgisi var mı, ya da benden başka bu sorunu yaşayan?

• yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Şarja takınca bildirim ekranında hızlı şarj yazıyor.
  • Arkadaşlar sanki güncellemeden sonra telefon fazla ısınıyor gibime geldi. Sabah bi yarım saat youtube uygulamasından videolar izledim farkedilir gibi bir ısınma var. Daha önce olmuyor gibiydi. Aynı durum sizdede var mı?

• Benim kronik sorunlarım güncelleme sonrası da devam ediyor. Müzik dinlerken herhangi bir tarayıcıdan web sitesine girsem cızırtı ve müzikte yavaşlama oluyor, radyo da rds hala yok, telefon arayıcının t9 türkçesi düzgün çalışmıyor "ahmet" arayacaksam neredeyse tamamını yazınca buluyor. J5pro ya gelen Hesap Makinesi dönüşüm özelliği bize gelmedi. Fotoğraf ta epey güzellik gelmiş.

• yoğurt kullanıcısına yanıt
    Müzik konusunda bende herhangi bir sıkıntı yok. Dolphin Browser yada samsungun tarayıcısı ile spotify yada samsung müzik ile dinleme yaparken hiç cızırtı yada takılma yaşamadım.
  • Şarjı daha çabuk bitiyor sanki...
  • ssorhan S kullanıcısına yanıt
    Evet abi bende güncelleme sonrası şarj çabuk bitme ve ısınma sorunu meydana geldi. Başka yaşayan var mı acaba bu problemleri?

• şarj konusunda katılıyorum sanki biraz daha fazla gitmeye başladı. Ama genel olarak süper oldu telefon
  • Şarj konusuna katılıyorum 3 saat civarı ekran süresi alırken şimdi 2 saat civarı alıyorum. Birde şarj olurken %80 civarı takılı kalıyor çıkarıp geri takınca dğzeliyır ve %100 oluyor ancak. Format atmayı düşünüyorum durumu yazarım. Son olarak yedekleme yaptığımda format tan sonra uygulamalar whatsaap geçmişi mesajlar rehber vs geri yükleniyor mu? Bilen cevaplarsa sevinirim, kolay gelsin.

• Peki arkadaşlar ısınma sorunu var mı sizlerde? Normal chromda dolanırken bile bayağı ısınma sorunu oluyor.

• Güncelleme sonrası ısınma sorunu yok pil sorunu var. Belki zamanla optimize olur.

• Isınma sorunu oyun oynamayan biri olarak yok .. Önceden YouTube da flaan izlerken ısınıyordu da artık güzel ...

Pil

Pil berbat halde ...

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.