Şimdi Ara

Samsung Galaxy C10 ve C10 Plus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung Galaxy C10 serisine ait son sızıntı cihazın rom sürümü ile ilgili oldu.

C9150ZCU0AQF2

Rom sürümü modelin SM-C9150, ZCU ise bölgenin China olduğunu gösteriyor.

http://www.teknoburada.net/2017/06/07/samsung-galaxy-c10-geliyor-iste-son-bilgiler/

Serinin çıkış tarihi yaz sonu olarak tahmin edildiğinden çıkış tarihi yaklaşıyor.

Saygılarımla,
  • Merhaba Arkadaşlar,

Samsung Galaxy C10 serisinin ilgili modelleri ve detayları yakında kesinlik kazanacaktır.

Saygılarımla,
  • Merhaba Arkadaşlar,

Samsung Galaxy C10 serisine ait bazı net bilgiler ve belirlenen fiyat ortaya çıktı.

http://www.teknoburada.net/2017/06/09/galaxy-c10-ozellikleri-ve-fiyati-aciklandi/

Saygılarımla,
  • Galaxy C10 Plus* ağustos ayında satışa çkacak. Türkiye'ye gelişi eylülü bulur. Min. 2200-2500 lira aralığında satışa çıkar diye bekliyorum. C9 Pro 2190 lirayla ilk satışa çıktı sonra 2150 2099 1990.. diye seyretti.
  • Batarya konusunda bilgi var mı? Bu ekran boyutunda 4000 mAh altı yetersiz kalır. @moorker

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyice fırıncı küreği gibi telefonlar yapmaya başladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

Batarya konusunda bilgi var mı? Bu ekran boyutunda 4000 mAh altı yetersiz kalır. @moorker

Merhaba,

Samsung Galaxy C9 Pro için 4000 mAh kullanmıştı. Ürün özellikleri henüz kesinlik kazanmadı.
    Batarya konusunda farklı söylentiler olmakla birlikte yine 4000 mAh olması ihtimal görünüyor.
    Söylediğiniz gibi bataryanın daha az olması daha fazla gelişmiş özellik için yetersiz kalacaktır.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

Galaxy C10 Plus* ağustos ayında satışa çkacak. Türkiye'ye gelişi eylülü bulur. Min. 2200-2500 lira aralığında satışa çıkar diye bekliyorum. C9 Pro 2190 lirayla ilk satışa çıktı sonra 2150 2099 1990.. diye seyretti.

Merhaba,

Samsung Galaxy C10 Plus modelini ayrı bir ilgiyle takip ediyorum ve bekliyorum.
    C10 ve C10 Plus arasındaki farklar yakın zamanda net olarak ortaya çıkacaktır.
    Samsung Galaxy C9 Pro kullanıcısı olarak yüksek özellikler ilgi ve beğeni topladı.
    Fiyat gelişen özelliklere göre yine popüler amiral gemilerine oranla cazip olacak.

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moorker -- 10 Haziran 2017; 0:56:24 >
  • quote:

Galaxy C10 Plus* ağustos ayında satışa çkacak. Türkiye'ye gelişi eylülü bulur. Min. 2200-2500 lira aralığında satışa çıkar diye bekliyorum. C9 Pro 2190 lirayla ilk satışa çıktı sonra 2150 2099 1990.. diye seyretti.

Merhaba,

Ayrıca Samsung Galaxy C10 Plus modeli için 8 GB RAM söylentisi bile heyecan veriyor.
    Ama havalarda uçuşan bu söylentiler ne kadar gerçeği yansıtır çok yakında göreceğiz.

https://www.gizmochina.com/2017/06/09/samsung-galaxy-c10-price-surface-along-specifications/

Saygılarımla,

• Merhaba Arkadaşlar,

Samsung Galaxy C10 ile ilgili görüntüler gelmeye devam ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1E45SRqDZE0

Saygılarımla,
  • Merhaba Arkadaşlar,

Samsung Galaxy C10 ile ilgili özellikler paylaşılmaya başladı.

https://www.youtube.com/watch?v=Bu53BepbS5I

Saygılarımla,
  • Merhaba Arkadaşlar,

Samsung Galaxy C10 modeline ait yeni görüntüler paylaşıldı.

http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-c10-modeline-ait-yeni-goruntuler-83649

Samsung Galaxy C9 Pro severler olarak yakın zamanda gelecek
    Samsung Galaxy C10 ve C10 Plus modellerini ilgi ile bekliyoruz.

Saygılarımla,
  • moorker M kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy C10 Plus olmayacak sadece C10 olacak, kesin bilgi

• quote:

1 hafta içinde c9 alıcaktım konuyu görünce bu telefonu bekleyesim geldi ne zaman çıkar ve fiyatı ne civarda olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hberkecam H kullanıcısına yanıt
    Beklerim diyosan tamam ama biraz uzunca beklemen gerekecek. Galaxy C9 Pro al derim. Galaxy C10 evet iyi bir fiyat performans telefonu olacak ama telefon ağustos sonu gibi piyasaya çıkacak. Türkiye'de n11 gittigidiyorda satışa çıkması eylülü bulur. Eylülde Türkiye'de ilk satışa sunulduğunda oldukça yüksek fiyattan giriş yapacağını bekliyorum. Galaxy C10'un alınabilir fiyatlara düşmesi 2018 başlarını bulmasını bekliyorum. O bakımdan bu kadar bekleyeceğine bence al C9 Proyu kullan, tabii en nihayetinde sen bilirsin bunlar benim düşüncelerim karar senin.

• quote:

Merhaba,

Pro severler için üzücü ama zaten Samsung Galaxy C10 özellikleri ile
    sanırım yeteri kadar almaya değer olacak.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hberkecam

quote:

1 hafta içinde c9 alıcaktım konuyu görünce bu telefonu bekleyesim geldi ne zaman çıkar ve fiyatı ne civarda olur?

Merhaba,

Karar senin ancak bahsedildiği gibi Samsung Galaxy C10 alabilmek için biraz zamana ihtiyaç var.
    Eğer beklemek istemezsen Samsung Galaxy C9 Pro kullanıcısı olarak C9 Pro'yu kesinlikle öneririm.

Saygılarımla,
  • quote:

Beklerim diyosan tamam ama biraz uzunca beklemen gerekecek. Galaxy C9 Pro al derim. Galaxy C10 evet iyi bir fiyat performans telefonu olacak ama telefon ağustos sonu gibi piyasaya çıkacak. Türkiye'de n11 gittigidiyorda satışa çıkması eylülü bulur. Eylülde Türkiye'de ilk satışa sunulduğunda oldukça yüksek fiyattan giriş yapacağını bekliyorum. Galaxy C10'un alınabilir fiyatlara düşmesi 2018 başlarını bulmasını bekliyorum. O bakımdan bu kadar bekleyeceğine bence al C9 Proyu kullan, tabii en nihayetinde sen bilirsin bunlar benim düşüncelerim karar senin.

sağolun cevaplar için c9 pro alıcam o halde hali hazırda elimde telefon yok zaten beklenmez o kadar süre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Samsung’un 2018'de tanıtacağı Galaxy cihazların listesini şu şekilde:

astarqlte – Samsung Galaxy S9 Active (Snapdragon)
    c10lte – Samsung Galaxy C10
    c10plte – Samsung Galaxy C10 Plus
    crown – Samsung Galaxy Note 9
    degasy18wifi
    grandppirislte
    gtaxlad
    gta2xl – Samsung Galaxy Tab A 10.1 2018
    gtesy18lte – Samsung Galaxy Tab E 2018
    gts4llte – Samsung Galaxy Tab S4
    j2y18lte – Samsung Galaxy J2 2018
    j3neolte – Samsung Galaxy J3 Neo
    j3topelte
    j4lte – Samsung Galaxy J4
    j6lte – Samsung Galaxy J6
    j7topelte
    j7toplte
    j8lte – Samsung Galaxy J8
    jackpotlte
    jackpotqlte
    jackpot2lte
    jackpot2qlte
    kellylte
    lugelte
    star – Samsung Galaxy S9
    star2 – Samsung Galaxy S9+

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.