Şimdi Ara

Samsung Galaxy Alpha (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herşeyi geçtim şu incecik detay bile beni iphone almaya itiyor. Whatsapp'tan mesaj geliyo android'in ekranı bile açılmıyo. Hadi geçtim Sony telefonlarda normal mesajda bile açılmıyo. Yok bişeyler yükleyeceksin felan filan. iPhone abi, adamlar insanı cezbettirecek herşeyi düşünmüş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanss

ikisi arasıda kalıp Alpha sipariş ettim.sebep olarak ,araştırınca i6 iskeletinin zayıf olup,bükülmeye müsait olduğunu ,dikkatli kullanılması gerektiğini gördüm.benim için çok önemli olan uygulamalarında j.b olmadan ios kısıtlaması yüzünden çalışmayacağını hatırladım. Üstelik 900 tl fazla verecektim.

S5 alsaydiniz bari..
  • Ultra tasarruf çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yaş grubu ne bu konuda onu merak ettim öncelikle...
    Kim ne kullanıyorsa onu övüp, diğer markaları da yerden yere vuruyor.
    Telefon tercihi direkt olarak ihtiyaç ve zevkle doğru orantılı bir durum.
    Elinizden telefonu düşürmeyip sürekli oyun-internet takılıp uzun pil ömrü ve büyük ekran isteyen biriyseniz Galaxy Alpha size göre değil.
    Bana 4.7 üzeri ekranlı bir telefonu bedava verseniz kullanmam mesela.. Bence 4.7 max ideal ekran büyüklüğüdür.
    10 gün kadar önce Galaxy Alpha'yı aldım ve son derece memnunum. Son derece ince, kibar, şık ve donanım olarak da son derece iyi. Pili de bence gayet iyi.
    Telefonu elimden hiç düşürmediğim halde tüm gün kullanıp eve döndüğümde pili bitmemiş oluyor.
  • Yalniz ben hala telefon alamadim. Onun sapi bunun copu derken sadece kendimi kandiriyorum. Sanirim gidip aliyorum ip6 yi bu hafta icinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: themusa

Yalniz ben hala telefon alamadim. Onun sapi bunun copu derken sadece kendimi kandiriyorum. Sanirim gidip aliyorum ip6 yi bu hafta icinde.

Bu forumun dediklerini çok takmayın

• Iphone fanlarını her konuda görmekten bıktım arkadaş.yeni bir alpha kullanıcısıyım ama alpha ip6'yı tokatlar.stabilite vs diyenleri anlarım ama stabilite ve akıcılıktan başka iphone'un hiçbir alır yanı yok gözümde.Arkadaşım kullanıyor ve gece ip6 da çektiğimiz fotoğraf her aklıma geldiğimde gülüyorum :D neredeyse 2K paraya sattıkları telefon bu mu diyorum.Ancak bu sizin yaptığınız gibi alphayı pilinden vurmaya benzedi orası ayrı uzun lafın kısası samsung düsmanlari,apple fanboyları oldukça apple'a düşmanım djanxjajhdhd.

He birde 5s'le anca kapışır o cihazlar diyen arkadaşın da kafa yapısını araştırmak lazim.z3c neyse de alpha tüm iphone serilerini tokatlar fikrimce.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.