Şimdi Ara

Samsung Galaxy Ace S5830 Uygulama-Oyun Paylaşım Topiği (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
4
Favori
147.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gameloft oyunlarını yüklediğinde iş bitmiyor ayrıca wifiden internete giriceksin ve gerekli dosyayı indiricek otomatik olarak ondan sonra oyun açılır ok...
  • Street Fighter 4 HD Yükleme

İnternette yanlış, eksik, gereksiz içinde gereksiz birçok işlemin bulundugu anlatımlar mevcut en basiti budur.

ROOT ŞART ! titaniumbackup android marketden indirebilirsiniz.

Sırayla yapın;

1 - SF4 APK kurun fakat asla açmayın.

2 - sd/titaniumbackup klasörüne 3 tane backup dosyasını atın.

3 - titaniumbackup caliştiin, yukardan yedekleme/geriyüklmeyi seçin orada SF4'ü bulun, üstüne tıklayın geri yükle yapın sonra yalnız veri'yi seçin.

4 - SD kartın ana dizinine SF_IV_DATA atın.

Bu kadar, iyi oyunlar.

Dosyalar;

APK 480 x 320 :http://narod.ru/disk/36015530001/Street_Fighter_IV_v1.0_Galaxy-ace.ru.apk.html

Data : dl22.howfile.com:9080/downfile/2d35b415/7da81a5d

Backup : dl2.howfile.com/downfile/87cd4968/3a941301

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 16 Mart 2012; 15:59:58 >

• mesajım bulunsun
  • mesajım bulunsun bızde ablama yenı aldık navıgasyon programı ıstıyorum lınk yok mu arkadaslar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oca57

mesajım bulunsun bızde ablama yenı aldık navıgasyon programı ıstıyorum lınk yok mu arkadaslar...

İGO NAVİGASYON

buyrun yenısının lınkı

http://www. 4shared.com/rar/7lLJN3FN/ek-nav.html

Kurulumu

İndireceğiniz dosyadan .apk dosyası ve iGO klasörü çıkacaktır. Her 2 dosyayıda sd kartınızın ana dizinine gönderin. İlk olarak .apk kurulumunu yapın ve uygulamayı açın. Uygulama SD Kartınızın ana dizininde yer alan iGO klasöründen dosyaları okuyarak kurulumunu yapacaktır. GPS Uydusunu açtığınızda sorun yoksa hemen bağlanacaktır. 8.4.2 versiyonunda bu bağlanma hızı bile çok yavaştı.

• ındıremedım sıng ın logın dıyor daha devamı yok bunun ....
  • arkadaşlar whatshap gibi bir uygulama var mı bu tlfonda?
  • arkadaslar galaxy ace ıcın hugo oyunu nu ıstıyorum varsa tabı tel bende degıl laptopuma ındırcem benım 603 e gonderecem oradan ablamın telefonuna gonderıp kuracam bırısı upload ederse sevınırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

arkadaşlar whatshap gibi bir uygulama var mı bu tlfonda?

viber
  • quote:

arkadaslar galaxy ace ıcın hugo oyunu nu ıstıyorum varsa tabı tel bende degıl laptopuma ındırcem benım 603 e gonderecem oradan ablamın telefonuna gonderıp kuracam bırısı upload ederse sevınırım...

h ttp://narod.ru/disk/30830296001/Hugo_Retro_Mania_v1.0.3%20galaxy-ace.ru.apk.html

turkcedır hemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

quote:

arkadaslar galaxy ace ıcın hugo oyunu nu ıstıyorum varsa tabı tel bende degıl laptopuma ındırcem benım 603 e gonderecem oradan ablamın telefonuna gonderıp kuracam bırısı upload ederse sevınırım...

h ttp://narod.ru/disk/30830296001/Hugo_Retro_Mania_v1.0.3%20galaxy-ace.ru.apk.html

turkcedır hemde

deniyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 25 Mart 2012; 22:29:46 >
  • eyw kardes sımdı ındırıyorum yarın falan atarım herhalde bunu hafıza kartına mı atacam da kuracamdaha dogrusu tum uygulamaları hafıza kartına atıp mı kuracaz kımı demıstı oyunlar hafıza kartına kaydedılmıyor dıye oyle sorun varsa nasıl hallederım bırde bızımkı ace i miş ben sımdı google playa gırıs yaptım pc den oyunları cep telıne gonder dıyorum ama numarayı farklı gırdım kendı numaramı gırdım bırsey olur mu ... oyunların lınklerı gelır mı telefona bırde ace ıle ace i arasında ne gıbı farklar var acaba.....
  • Beyler ben GT-S5830i kullanıyorum Android sürümü de 2.3.6.CJ: Strike Back oyunun yükledim oynanıyor fakat adam ve yaratıklar beyaz görünütü yok yani Brothers In Arms® 2 Free+ oyununda da aynı durum söz konusu bir de Whack Your Boss 18+ (20 ways) oyunu ve Bartender The Right Mix oyunu yükleniyor ama Flash Player istiyor bu durumu nasıl çözebilirim lütfen yardım edin
  • street fighter 4 yükleyemiyorum yardımcı olucak biri var mı? ayrıca yükleyip oynayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Street Fighter 4 HD Yükleme

İnternette yanlış, eksik, gereksiz içinde gereksiz birçok işlemin bulundugu anlatımlar mevcut en basiti budur.

ROOT ŞART ! titaniumbackup android marketden indirebilirsiniz.

Sırayla yapın;

1 - SF4 APK kurun fakat asla açmayın.

2 - sd/titaniumbackup klasörüne 3 tane backup dosyasını atın.

3 - titaniumbackup caliştiin, yukardan yedekleme/geriyüklmeyi seçin orada SF4'ü bulun, üstüne tıklayın geri yükle yapın sonra yalnız veri'yi seçin.

4 - SD kartın ana dizinine SF_IV_DATA atın.

Bu kadar, iyi oyunlar.

Dosyalar;

APK 480 x 320 :http://narod.ru/disk/36015530001/Street_Fighter_IV_v1.0_Galaxy-ace.ru.apk.html

Data : dl22.howfile.com:9080/downfile/2d35b415/7da81a5d

Backup : dl2.howfile.com/downfile/87cd4968/3a941301

hiç bişey anlamadım:((((

• Arkadaşlar galaxy ace de oyunları sd karta atamıyormuyuz ? Galaxy ace almayı dusunuyorumda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar Nfs:Shift bi türlü kuramadım kurdum ama çalıştıramadım. Telefonum rootlu yani superuser gözüküyor. Apk ve data klasörü vardı data klasörü yani com. ile başlayanı android/data içine attım apkyı kurdum oyuna girdim bi türlü olmadı yine ya delircem
  • bende galaxy ace s5830i var hiçbirşey yapamadım burakilerden tam olarak anlatır mısınız
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.