Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

quote:

Orijinalden alıntı: Clody00

oyun icin en iyi rom nedir stocklite ve cm 7.2 dnedim

Miracle v4 dene.

Ahhhhhhh ahhhhh ne ozledim bu romlari. Motorola xt 910 aldigimdan beri romu falan atmaya hasret kaldim. Hala arada ziyaret ediyorum sizi.

Razr güzel telefonda onun içinde romlar var. Xda dan bak istersen.

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1363

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonunda geldi kasa. Yalnız rengine alışmak sürecek biraz. Değişik bi gri parlayınca yeşil gibi oluyor. Batarya usb kasa derken telefon sıfır gibi oldu. Şu an tek çizik yer home tuşu o da okadar belli olmuyor.

• Pazartesi bari gelse telefonum batarya değişmiş şekilde dandik falan ama özledim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Clody00

oyun icin en iyi rom nedir stocklite ve cm 7.2 dnedim

Miracle v4 dene.

Ahhhhhhh ahhhhh ne ozledim bu romlari. Motorola xt 910 aldigimdan beri romu falan atmaya hasret kaldim. Hala arada ziyaret ediyorum sizi.

Razr güzel telefonda onun içinde romlar var. Xda dan bak istersen.

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1363

Razr hakikaten guzel telefonmus. Samsungu severim ama kalitesi kesinlikle motorola kadar iyi olamaz. Fakat her iyi seyin bir kusuru var tabi. Bizim piyasada kendi salakliklarina dogru durust tutunamadilar. Telefon cikali bir sene oldu ama uretimden kalkmis bile. Rom olayina gelince bizim ace lerde rom yuklesek bile orjinal romu yukleyince ( sen vermistin bana servise gondericem diye ) servise gonderebiliyorsun. Halbuki bu telefona en ufak islem yapmaya kalksan sevis hemen inceliyor ve aninda garanti disi birakiyor. Onu birak adamin telefonuna guncelleme gelmis tamam demis ve tel aninda garanti disi.Kac kisi magdur durumda. Samsungda boyle sikinti yoktu. Bende korkudan bisey yukleyemiyorum simdilik. Keske hemen satmasaydim canim ace mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ace güzel telefondur bende düz 5830 var android 4.2.1 yükledim jelly bean gayet memnunum kullanıyorum zaten tipinide çok beyendiğim bir telefon benimde bu arada home tuşundaki jelatin duruyor hala
  • Sinirimi bozdu bu servis telefonu verdikten 1 gün sonra hemen geri gelmiş salaklar ne aradılar nede mesaj attılar tamamlandı diye.Bataryada sorun görülmedi yazmışlar değiştirmemişler.Daha bugün alabildim haberim olmadığı için.
  • telefonun yan kısımlarıda ekranın hemen kenarlarında ufak soyulmalar var, garantimin bitmesine 2 ay kalmıs servise versem kasa değişimi yaparlarmı, bunu deneyen varmı? yoksa kullanıcı hatası diyerek postalarlarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Sinirimi bozdu bu servis telefonu verdikten 1 gün sonra hemen geri gelmiş salaklar ne aradılar nede mesaj attılar tamamlandı diye.Bataryada sorun görülmedi yazmışlar değiştirmemişler.Daha bugün alabildim haberim olmadığı için.

Olaya bak.Hiç merak etmedin mi kaç gün oldu arayan yok soran yok.Ben ikinci gün aradım üçüncü gün elimdeydi telefon.Batarya sağlam mı peki yoksa çabuk mu bitiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

telefonun yan kısımlarıda ekranın hemen kenarlarında ufak soyulmalar var, garantimin bitmesine 2 ay kalmıs servise versem kasa değişimi yaparlarmı, bunu deneyen varmı? yoksa kullanıcı hatası diyerek postalarlarmı

Valla bende göndermek istedim kadın bu sebepten çok gönderdik hepside geri geldi dedi.Telefonumu inceleyince garantisi bitmiş dedi bende parayla yaptırdım.5 tl kapora gelincede 35 tl.4 güne geldi kasa beş dakkada taltılar.

Yinede şansını dene belki kabul ederlar yada geri gelir.
  • quote:

quote:

Sinirimi bozdu bu servis telefonu verdikten 1 gün sonra hemen geri gelmiş salaklar ne aradılar nede mesaj attılar tamamlandı diye.Bataryada sorun görülmedi yazmışlar değiştirmemişler.Daha bugün alabildim haberim olmadığı için.

Olaya bak.Hiç merak etmedin mi kaç gün oldu arayan yok soran yok.Ben ikinci gün aradım üçüncü gün elimdeydi telefon.Batarya sağlam mı peki yoksa çabuk mu bitiyor?

Hocam normalde telefonum aldığım yerden yolluyordum garantiye ama aldığım yerde dükkanı devredince samsung servisine verdim ordan yolladım garantiye.Bu ara işlerim vardı bi ara gidip sordum 3-4 ün önce samsung yetkilisi yok ben size numara verim yarın arayın dedi.Verdiğim yerde timde samsung sorumlusu vardan başkası bilmiyor garanti işlerini.Neyse yarın oldu aradım numara kullanılmıyor dedi.Salaklar numarayı yanlış yazmış netten falan buldum numarayı neyse öyle aradım telefon gelmiş dediler niye mesaj atmıyolarsa artık anlamadım.Bu ara işlerim vardı sık kontrol edemedim.Batarya hala berbat durumda ama değişmemişler olan boşu boşuna telefonsuz kaldım.

• quote:

quote:

quote:

Hocam normalde telefonum aldığım yerden yolluyordum garantiye ama aldığım yerde dükkanı devredince samsung servisine verdim ordan yolladım garantiye.Bu ara işlerim vardı bi ara gidip sordum 3-4 ün önce samsung yetkilisi yok ben size numara verim yarın arayın dedi.Verdiğim yerde timde samsung sorumlusu vardan başkası bilmiyor garanti işlerini.Neyse yarın oldu aradım numara kullanılmıyor dedi.Salaklar numarayı yanlış yazmış netten falan buldum numarayı neyse öyle aradım telefon gelmiş dediler niye mesaj atmıyolarsa artık anlamadım.Bu ara işlerim vardı sık kontrol edemedim.Batarya hala berbat durumda ama değişmemişler olan boşu boşuna telefonsuz kaldım.

Ne çektin be BekleGeliyorum.Napacan alacan yeni batarya kullanacan.Telefon bu işte elden bişey gelmez alışacan.Ne çektik bu telefondan be.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne çektin be BekleGeliyorum.Napacan alacan yeni batarya kullanacan.Telefon bu işte elden bişey gelmez alışacan.Ne çektik bu telefondan be.

Sinirden duvara çarpma noktasına geldim dur dedim 300 lira duvara çarpılır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: rasim535

Arkadaşlar merhaba acenin şarj sorununa bataryayı değiştirip güçünü artırarak çözüm bulabilirmiyiz.
    Kendi bataryası 1350 mah
    bu 3800 mah için link http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-New-Extended-EB494358VU-Battery-Back-Cover-For-Samsung-Galaxy-Ace-5830-GT-S5830/875628673.html

bu da 2450 mah http://www.aliexpress.com/item/High-Capacity-Battery-EB494358VU-For-SAMSUNG-Galaxy-Ace-S5830-S5670-i579-i569/812203915.html

bu da 2000 mah http://www.aliexpress.com/item/2000mAh-EB494358VU-Battery-Use-for-Samsung-S5830-S5660-S5670-i579-i569-Galaxy-Pro-B7510-etc-Mobile/657536427.html

bu da 2000 mah http://www.aliexpress.com/item/1PCS-LOT-NEW-Battery-For-Samsung-EB494358VU-B7510-i569-i579-S5660-S5670-S5830-S5838-S7250-S7250D/651762221.html

Kapasitenin yukselmesi için bataryaninda buyumesi lazım.Bu bataryalar bana pek inandirici gelmiyor açıkçası.Yeni orjinal batarya ile 35-38 saat kullanimdan hiç kaçmadan rahat gidiyor şuan bende.Yinede kullananlara bir sor.

• ilk verdiğim linkte batarya büyüdüğü için kapakta veriyor kapağında değişmesi gerekiyormuş
    çünkü batarya kalınlaştığı için orjinal kapağa sığmıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasim535 -- 4 Mayıs 2013; 12:11:41 >
  • arkadaşlar galaxy ace 5830 i modelini kullanıyorum.Telefonuma temple run oyunu arıyorum.acaba elinde sorunsuz bir temple run olan var mı.telefonum rootlu. Temple run 1,brave,oz veya 2 olur.farketmez... şuan ilk oyunun oynuyorum.fakat suya atlama problemi var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

quote:

Bana bir rom önerin yahu daha çok oyun-pil performansı önde olsun

Stocklite v8

Hocam +sı nedir bu romun? Kasma filan yok değil mi 40 küsür uygulama var onları titaniumla backupluycam. Siz bunu mu kullanıyorsunuz?

bildiğin sok romun lite hali daha hafif, daha az pil tüketiyor performans konusunda vasat

Hocam kurdum şuan. Subway Surfers de kasmıyor 6k puan yaptım. Ama ext i görmüyor göreydi. Duracaktım bu romda.Önceden CM7.2 Offical nighligt mi ne onu kullanıyordum. Neden performansı vasat dediniz?

stock romdan bir farkı fazla ilk başlarda güzel geliyor ama sonraları sürekli donmalar kasmalar yaşanabiliyor bende şuan wp gamerz edition rom u var pil ve performans konusunda gayet iyi eğer rom ararsanız tavsiye edebilirim

hocam önerdiğiniz romu bulup yükledim telefona
    inanılmaz hızlı şuanlık fakat bir sorum var
    wifi bağlı ama nete girmiyor sizde boyle bişr sıkıntı oldumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: SamiBelgin

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

quote:

Bana bir rom önerin yahu daha çok oyun-pil performansı önde olsun

Stocklite v8

Hocam +sı nedir bu romun? Kasma filan yok değil mi 40 küsür uygulama var onları titaniumla backupluycam. Siz bunu mu kullanıyorsunuz?

bildiğin sok romun lite hali daha hafif, daha az pil tüketiyor performans konusunda vasat

Hocam kurdum şuan. Subway Surfers de kasmıyor 6k puan yaptım. Ama ext i görmüyor göreydi. Duracaktım bu romda.Önceden CM7.2 Offical nighligt mi ne onu kullanıyordum. Neden performansı vasat dediniz?

stock romdan bir farkı fazla ilk başlarda güzel geliyor ama sonraları sürekli donmalar kasmalar yaşanabiliyor bende şuan wp gamerz edition rom u var pil ve performans konusunda gayet iyi eğer rom ararsanız tavsiye edebilirim

hocam önerdiğiniz romu bulup yükledim telefona
    inanılmaz hızlı şuanlık fakat bir sorum var
    wifi bağlı ama nete girmiyor sizde boyle bişr sıkıntı oldumu?

olmadı
    romu tekrar kurmayı deneyin birde

• Kelimelik oyununu ace de oynayabilir miyiz acaba? Markette sürüm yetersiz diyor:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.