Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE İ ANA KONU [Teknik Yardım] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.865
Cevap
33
Favori
138.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ckt

Bu telefonun ekran kartı var mı arkadaşlar bazı forumlarda olmadığı söyleniyor s5830 da varmış fakat s5830i de yokmuş... Galiba.

tabiki var sadece markaları farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musiqua

quote:

Orijinalden alıntı: ckt

Bu telefonun ekran kartı var mı arkadaşlar bazı forumlarda olmadığı söyleniyor s5830 da varmış fakat s5830i de yokmuş... Galiba.

tabiki var sadece markaları farklı.

adreno 200 dedikleri mi?
  • Modelini.bilmiyorum ama i olmayan modellerde 3d destekleme ozelligi var bizimkilerde ise sonradan root ile kazanabiliyoruz bu ozelligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musiqua -- 24 Temmuz 2012; 0:12:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sorunuma cevap verecek yokmu ? Ekranda ufacık nokta kadar beyaz parlayan şey var %90 çizildi ölü pixel değil ne yapabilirim ?
  • Telefonumda hem ses hem de titreşim açıkken aramalarda sesle birlikte telefon titriyor ama mesajlarda sadece ses çıkıyor. Telefon titremiyor. Bu başkasının da başına geldi mi acaba, nasıl çözebilirim. Lütfen yardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustaf83

Telefonumda hem ses hem de titreşim açıkken aramalarda sesle birlikte telefon titriyor ama mesajlarda sadece ses çıkıyor. Telefon titremiyor. Bu başkasının da başına geldi mi acaba, nasıl çözebilirim. Lütfen yardım.

Evet mesajlarda titremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

Telefonumda hem ses hem de titreşim açıkken aramalarda sesle birlikte telefon titriyor ama mesajlarda sadece ses çıkıyor. Telefon titremiyor. Bu başkasının da başına geldi mi acaba, nasıl çözebilirim. Lütfen yardım.

Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Eski ayarları da alma dedim. Şimdi mesajlarda titriyor. Arkadaşımda da var onda denedim onda da titriyor. Ama nasıl düzeldi bilmiyorum. Aldığımdan beri böyleydi çünkü. Tekrar aynı sorunla da karşılaşmam umarım. Mesajlarda titrememesi bence çok büyük bir sorun. Sizde de mi mesajlarda titremiyor telefon.

• quote:

quote:

quote:

Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Eski ayarları da alma dedim. Şimdi mesajlarda titriyor. Arkadaşımda da var onda denedim onda da titriyor. Ama nasıl düzeldi bilmiyorum. Aldığımdan beri böyleydi çünkü. Tekrar aynı sorunla da karşılaşmam umarım. Mesajlarda titrememesi bence çok büyük bir sorun. Sizde de mi mesajlarda titremiyor telefon.

Bende en son formatlamıştım, mesajlarda titriyor uyarılardada titriyor artık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende en son formatlamıştım, mesajlarda titriyor uyarılardada titriyor artık.

Uyarılar derken mesela twitter, gmail ya da facebook bilirimlerinde de mi titriyor. bende o tarz uygulama bildirimlerinde titremiyor şuan.

• Yeni guncellemeyi yukleyen varmi beyler ne artisi var acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KHANJUİ telefonun ekranındaki beyaz leke benim de bilgisayarımda oluyordu ne yazıkki garantiye vermen lazım ordaki lcd sıvısıyla ilgili bir durum
  • kullanımı etkilemiyosa vermeni önermem sonuçta hiçbi telefon açıldığı zaman eskisi gibi olmuyo yollama derim servise.
  • benim iş değişti hepsiburadaya ayıplı ürün diye iade edeceğim çünkü bu genel bir sorun bütün ace kullanıcılarında var 1 günlük telefon olanda var 1 aylık telefonda yani değişiyor size demek istediğim asla bir uygulama donarsa veya duraklarsa pilini çıkarmayın yoksa garantiye gitmek zorunda kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakkaleli17

benim iş değişti hepsiburadaya ayıplı ürün diye iade edeceğim çünkü bu genel bir sorun bütün ace kullanıcılarında var 1 günlük telefon olanda var 1 aylık telefonda yani değişiyor size demek istediğim asla bir uygulama donarsa veya duraklarsa pilini çıkarmayın yoksa garantiye gitmek zorunda kalıyor

hakkını ara her zaman
  • Arkadaşlar bu tefonu formatlamadan önce veri yedegi yaptıktan sonra önce sd kart'ı biçimlendirin. Sonra format atın.
    Telefonda bazı format sonrası arızalar olabiliyor.
  • Galaxy S konusuna yazdım buraya da yazayım,

Galaxy Ace ve S+ arasında kaldım, telefon yurt dışından geleceği için garantisi olmayacak.

Kullanım amacım büyük çoğunluğu klasik işlevi(özellikle konuşma) ve internette gezinme şeklinde olacak.Oyun falan pek ilgilenmem.Olsa olsa haftada bir 5-10 dk bakarım çok sıkılınca.Tabi whatsapp-instagram vb bilumum uygulama desteği de önemli.Yani kamera da önemli bir nevi.

4-5 tane objektif yorum alsam kafidir benim için.
  • Benim 2-3 kere dondu pili çıkardım ama 2dk bekleyince düzeliyor normalde ben üşendim nolcak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Galaxy S konusuna yazdım buraya da yazayım,

Galaxy Ace ve S+ arasında kaldım, telefon yurt dışından geleceği için garantisi olmayacak.

Kullanım amacım büyük çoğunluğu klasik işlevi(özellikle konuşma) ve internette gezinme şeklinde olacak.Oyun falan pek ilgilenmem.Olsa olsa haftada bir 5-10 dk bakarım çok sıkılınca.Tabi whatsapp-instagram vb bilumum uygulama desteği de önemli.Yani kamera da önemli bir nevi.

4-5 tane objektif yorum alsam kafidir benim için.

Alabiliyorsanız S+ daha iyidir tabiki ama ace i ile dağlar kadar farkı yok ekranı daha büyük vs.
  • quote:

Benim 2-3 kere dondu pili çıkardım ama 2dk bekleyince düzeliyor normalde ben üşendim nolcak şimdi

yanlız bir çarpılırsan kötü olur ben iade etmeyi düşünüyorum yerine yenisi gelicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakkaleli17

quote:

Benim 2-3 kere dondu pili çıkardım ama 2dk bekleyince düzeliyor normalde ben üşendim nolcak şimdi

yanlız bir çarpılırsan kötü olur ben iade etmeyi düşünüyorum yerine yenisi gelicek

Pilden çarpılınırmı ya donmadan garantiye vermem ben zaten müzik açık zorrent indiriyorum internet açık sonra mesaj açıyım dedim öyle dondu bekleyince geliyor ben çıkardım pili.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.