Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşeyi hallettimde şu yeteri kadar hafıza yok olayını çözemedim,mecbur program siliyorum,
    luqidsmooth rom u kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasandagi68

Link verebilirmisiniz bizde bakalim

http://www. maxi cep .com/forum/konu/galaxy-ace2-performance-rom-turk-yapimi.828851/ boşlukları silin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronay56 -- 15 Temmuz 2015; 0:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronay56

quote:

http://www. maxi cep .com/forum/konu/galaxy-ace2-performance-rom-turk-yapimi.828851/ boşlukları silin.

Şuan cm 11 deyim. Rom şiştikten sonra deneyeceğim sagol.

• hasandagi68 kullanıcısına yanıt
    Rom bizim türkiye romunun üzerine yükleniyor cwm ile ama ben garanti olsun diye 3 parçalı jb leak rom (mb4) ün üzerine yükledim. Şu anda stabil.
  • merhaba şu anda 4.4.4 rom var 2.3.6 ya nasıl dönebilirim kernel felan da yüklemiştim yardım edebilir misiniz?
  • Arkadaşlar bende ace 2 var ben bunu 4.1.2 ye çevirdim kasmaya başladı 2.3.6 ya söndürdüm bir süre sonra rootladım rom falan atmadım gereksiz uygulamaları sildim öyle kullanıyorum fakat şimdi yeniden 4.1.2 ye çevirip gereksiz uygulamaları silip google asistan launcher kurarak kasmaz diye düşünüyorum deneyen oldumu?

• arkadaşlar gps i açınca google play hizmeti durduruldu diye hata veriyo swarma girip check in yapamıyorum yardımcı olur musunuz

• z3 aldıktan sonra bu telefonu babama verdim. forumda bu başlık altında çok zaman harcadım. yüklemediğim rom vs kalmamıştı. şimdi yazılanları okuyunca yaşadığım o stressli günler aklıma geldi morelim bozuldu. arkadaşlar allah hepinize bu telden kurtulmayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

herşeyi hallettimde şu yeteri kadar hafıza yok olayını çözemedim,mecbur program siliyorum,

Dahili depolama oluyor galiba, telefona rom attıktan sonra onu da ayarlardan sıfırlayınca sorun olmuyor. sıfırlamayınca nedense aynı sorun bende de oluyor eski dosyalar kalıyor belliki
  • quote:

quote:

Hala düzgün çalışıyor mu? ona göre 2.3.6 ya geçeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xe17

quote:

herşeyi hallettimde şu yeteri kadar hafıza yok olayını çözemedim,mecbur program siliyorum,

Dahili depolama oluyor galiba, telefona rom attıktan sonra onu da ayarlardan sıfırlayınca sorun olmuyor. sıfırlamayınca nedense aynı sorun bende de oluyor eski dosyalar kalıyor belliki

nasıl nerden sıfırlanıyor bu
    direk dahili depoya atıyor
    hafıza kartını dahili depo olarak yapamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xe17

quote:

nasıl nerden sıfırlanıyor bu
    direk dahili depoya atıyor
    hafıza kartını dahili depo olarak yapamadım

Önce sd kartı çıkart sonra ayarlara gir orada Depolama olması lazım, orada 2. sıradaydı sanırım onu sıfırlayacaksın ama önemli dosyaların o bölümdeyse önce bi yedeklerini al

• xe17 kullanıcısına yanıt
    mm eyvallah deneyelim bakalım
  • xe17 kullanıcısına yanıt
    Maleseff kasmaya başladı. Ama başlarda diğer jblerden hızlıydı...
  • quote:

Maleseff kasmaya başladı. Ama başlarda diğer jblerden hızlıydı...

Ben dayanamadım 2.3.6'ya döndüm.oyunlarda donsa neysede biri arayınca ekran siyah kalıyor, ekran açılsın diye bekleyene kadar arayan kapatmiş oluyor

• yeniden selam arkadaşlar. ace2 kullanıcısıydım. tam 2 sene mücadele ettim neredeyse telefonu kullanamıyordum. kısa keseyim 6 defa servise gitti fakat dalga gecer gibi konusmalar ilgisiz hareketler. yok hakem heyetine ver yok avukata ver sözleri bile duydum kos koca samsung servisinden. ve bende hakem heyetine verdim elbette. aradan 8 ay gecti ama bekledim. ve sonuç para iadesi cıktı. tam 749 tl. mediamarktan almıştım birazda onlar zorluk cıkartsada siz bilinçli ve sakin bir sekilde hakkınızı aradıktan sonra herseyi elde edebilirsiniz. bu arada samsung mu birdaha tövbe. discovery1 aldım. masallah samsungda resmen eziyet çekmişim.
  • ace2 2.3.6 gb yi 4.1.2 ye güncellemeyi önerirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

ace2 2.3.6 gb yi 4.1.2 ye güncellemeyi önerirmisiniz?

Hic önermem. Denemeyin bile hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: predator93

ace2 2.3.6 gb yi 4.1.2 ye güncellemeyi önerirmisiniz?

Hic önermem. Denemeyin bile hocam

peki teşşekkürler.sanırım 4.1.2 de arayüzde gezinirken bile kasılmaya yapıyormuş doğru mu?
  • 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.