Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bir şey soracağım. Bu cihaza iphon dan geçtim. Iphonlarda icloud sistemi var herseyin uygulamaların yedeğini alıyor. Ve yarın öbür gün cihazı sifirladiktan sonra sıfır cihaza kurulum yaparken icloud ile giriş yapınca bütün programları tekrar otomatik olarak kuruyor. Bakın yedeğe alınmış resimler rehber falan yanında programlarında otomatik kuruyor. Androidde böyle bir sistem var mı?
  • SD karti tak. Smart switch programi ile direk sd karta yedekle. Her daim yanında olur. Veya Google drive e kaydet.
  • esklc E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar haftaya bu serinin devamı a72 ve kardeşi a52 tanıtılacak. Bizde vergisi trt si vesairesi dahil son fiyatı kaç olur sizce? Çinlileri sonunda elemek zorunda kaldım aklım a71 de kaldı ama makul bir fiyatta olacaksa a72'yi beklemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Arkadaslar bir şey soracağım. Bu cihaza iphon dan geçtim. Iphonlarda icloud sistemi var herseyin uygulamaların yedeğini alıyor. Ve yarın öbür gün cihazı sifirladiktan sonra sıfır cihaza kurulum yaparken icloud ile giriş yapınca bütün programları tekrar otomatik olarak kuruyor. Bakın yedeğe alınmış resimler rehber falan yanında programlarında otomatik kuruyor. Androidde böyle bir sistem var mı?

Var hocam, mesajları , kişilerini , uygulamaları vs yedekleyebiliyorsun

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 14 Mart 2021; 0:3:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arifomer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam Google drive ile yedeklemeyi seçtim. Hangisi sizce daha iyi
  • quote:

Teşekkürler hocam Google drive ile yedeklemeyi seçtim. Hangisi sizce daha iyi

Rica ederim hocam. Samsung da zaten arka planda google' drive'a kaydediyor. Sadece arayüz olarak hoşuma gittiği için ayarı Samsung cloud ile yaptım ben. Ama fotoğraflar ve videolar dahil değil. Sanırım yasalarla ilgili birşey bilemiyorum. Fotoğraf ve videolar için Google fotoğrafı kullanıyorum. Otomatik boyut seçerseniz sınırsız depolama sunuyor . Tabi ki her zaman çift dikiş olması için 6 ayda yada 1 yılda PC ye de aktarım yapıyorum fotoğraf ve videoları. İlerde silinir falan güven olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 14 Mart 2021; 0:26:36 >
  • arifomer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Yok ne yaptimsa parmak izini tanitamadim. İnşallah bir güncelleme ile düzelir

Benim gibi eli sürekli terleyen , daha önceki Sony telefonda bir kere bile parmak izi ile telefonu acamayan ben bile parmak izini sorunsuz ötesi kullanıyorum hocam. Nasıl bazı arkadaşlar parmak izi ile sorun yaşıyor yada tanımlayamiyor

• Kuzenimde a71 var hatta bugün kendisi burada parmak izi sorunsuz çalışıyor
  • Parmak izi one ui 2 de sorun oldu. Öncesinde sorun yok diyorlar
  • A72 4000tlnin altında olmaz ama A52 belki 4000 altında olabilir. Ben de A71 alacağım veya çıktığında 3800tl altında olursa A52 alacağım.
  • quote:

Parmak izi one ui 2 de sorun oldu. Öncesinde sorun yok diyorlar
    Şuan Android 11 ui 3.1 deyim sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor
  • Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman ben iphon dan geçtiğim için sorun yaşıyorum alışamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekvasfımmatoğlu

A72 4000tlnin altında olmaz ama A52 belki 4000 altında olabilir. Ben de A71 alacağım veya çıktığında 3800tl altında olursa A52 alacağım.

banada a52 4G olanı en az 4000 yapacaklar gibi geliyor, çünkü zaten halihazırda tam aynı sınıf muadili diyebileceğimiz amoledli 720g işlemcili telefonlar cogu ortalama 3500 ... bu hem samsung hem yeni çıktı.. birde bunun 5g lisinin fiyatı da farklı olur..tabi o zaman a72 de bu sefer 4400 4600 bandında olacaktır buda sadece 4g li olanı yine..

• Umarım A52 4G 3600 4000 arasında olur
    Bence fazlasını hak edeceğini sanmıyorum. Ama A52 alamassam A71 alırım heralde A71 de üzmez.
  • Ne yalan söyleyeyim daha 3 gün oldu a71 alalı iphon 11 den bu cihaza geçtim. İphon 11 den daha iyi geldi bana. Bu kadar beklemiyordum gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekvasfımmatoğlu

Umarım A52 4G 3600 4000 arasında olur
    Bence fazlasını hak edeceğini sanmıyorum. Ama A52 alamassam A71 alırım heralde A71 de üzmez.

evet bende böyle düşünüyorum. Sizin gibi fiyat çok yüksek olursa a71 edinmek istiyorum oda edinebilirsem! Eskiden biraz iyi telefonları maaşımızın çogunu vermeden alabiliyorduk şimdi maaşlar sabit kaldı bordrolu saglık calısanıyım ben iyi orta telefonları neredeyse bir maaş vermeden alamaz olduk artık tükendim düşünün a serisi için ne hesaplar yapar olduk Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma 

• Hiç oyun oynadınız mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.