Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk farkettigim yenilik Bixby Home yerine Samsung Daily gelmiş
    SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

İncelemelerim devam ediyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tunus ve Şili'de de Android 10 yayımlanmış. Yakında bize de gelir.. Peki Türkiye'de yayımlandığında bize de bildirim gelecek mi? Gelmez sanırım
  • Telefon baya bi hızlandı fark ediyor kesinlikle.Baya bir yenilik var hoşuma gitti.Sıfırlamak konusunda kararsızım şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Telefon baya bi hızlandı fark ediyor kesinlikle.Baya bir yenilik var hoşuma gitti.Sıfırlamak konusunda kararsızım şuan
    Evet baya hızlı ama sanki biraz fazla hızlı akıyor gibi şu an batarya wipe cache yaptım bakalım
    One Hand Operation+ kaldırdım, yeni navigasyon harika
    Youtube'dan OneUI 1.0 vs OneUI 2.0 karşılaştırma videosu izleyerek neler değişmiş öğrendim :)
    Türkiye güncellemeleri geldiğinde (güvenlik güncellemeleri Android 10 üzerine) almakta sorun olmazsa harika oldu.

Edit : Google Play Store'da koyu modu seçme gelmnişti, şimdi gitmiş,sizde de böyle oldu mu?
    Google Asistan koyu modu aktif oluyor, Gmail aktif oluyor.. güzel şeyler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamiryov -- 17 Mart 2020; 14:4:33 >

• kubilay61 kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/kablo/baseus-cafule-type-c-30a-hizli-sarj-halat-data-usb-kablosu-P385534360

Aynı urun sanirim bunu kullaniyorum sorun yaşamadim data destegi var hizli sarj da destekliyor.

• osmanaktag O kullanıcısına yanıt
    Benim attıklarım 5A hocam bu kablo 3A fiyat olarak çok fark yok almışken daha iyisini alayım dedim

• kubilay61 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bizim telefonlar 25W destekledigi için fazlasini almamistim 40W alabilirsiniz oda 25W sarj eder ama ileride telefon degistirirseniz iyi olabilir.urun orjinalse baseus kablodan bi sıkıntı yasamazsiniz ben şarj kisminda orjinalini kullaniyorum data kisminda pc desteklemedigi icin bizim kablolarin iki ucu type-c malum. almistim bi sorun yok urun yorumlar ini okuyun siparis verin 👍

• Arkadaşlar ablama bir telefon alacağım da 2500 tl bütçesi var bu telefonu tavsiye eder misiniz?

• osmanaktag O kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam

• pinkfloyd1453 kullanıcısına yanıt
    A51 veya a71 bi tık daha akıcı. A70 kullanıyorum. Babama a51 aldım. Gayet memnun.

• Domatore kullanıcısına yanıt
    Ben sammobiledan indirmeyi beceremedim
  • Kurutulmus Domates kullanıcısına yanıt
    Sammobile tool programi var onu indirip onla indiriyorsun

Teşekkür ederim mesaj kalabalığı yapmamak için pm attım
  • Telefona format aticam da temiz kullaniyim diye direk ayarlardan mi format atayim yoksa Wipe Data / Factory Reset mi yapayim ikisi de ayni mi yoksa

• quote:

Telefona format aticam da temiz kullaniyim diye direk ayarlardan mi format atayim yoksa Wipe Data / Factory Reset mi yapayim ikisi de ayni mi yoksa
    Bir sorun mu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Bi sorun yok temiz kurulum yapayım dedim :D

• quote:

Bi sorun yok temiz kurulum yapayım dedim :D
    Ben yeni navigasyonda pencerelerde dolaşma sırasında bir sıkıntı olduğunu gördüm, yeni navigasyon çubuğunu tutup sağa veya sola çektiğinizde açık uygulamalarda geçiş yaparken tam ekrana fit olma sırasında bir lag vardı. Sırf bu yüzden sıfırladım da o yüzden sordum
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    aynen bende de orda sikinti vardi formattan sonra denemedim düzeldi mi bilmiyorum

Düzelmiş görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.