Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kılıfsız kullanıyorum telefonu siz kılıfla kullanıyorsunuz diye kaliteli olmuyor zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en azından exynos değil ve 720 g oyun oynamıcaklar için çok iyi bir işlemci nabayım bu fiyat bandında hangi telefonda ois var video ve fotoğraf çok çekiyorum aradığım bir özellik e diğer özellikleride var çift hopörlör hızlı şarj 90 hz ip 67 tam orta karar istediğim gibi varsın plastik olsun bu kadar şeyden sonra zaten kılıfla kullanıyor çoğu kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 2 Mayıs 2021; 11:17:31 >
  • Almayabilirsin. kimse sana zorla satmıyor.

• Telefonu kullanıyorum diyorum?

• Youtubedan izlediğinizle yorum yapan insanlar burada tartışmaya çalışıyor ne kadar boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekvasfımmatoğlu -- 2 Mayıs 2021; 11:59:6 >
  • o zaman iade et, başka işlemcili bir telefon al.

• F5 çek

• Sanki babasının şirketini savunuyor şuna bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekvasfımmatoğlu -- 2 Mayıs 2021; 12:35:11 >
  • Merhaba, Samsung sitesi Hepsiburada'ya yönlendiriyor fakat burada siyah rengi mrcep adlı bir satıcı satıyor. Bu satıcılardan alan oldu mu? Ne kadar güvenilirler?

• tam bir ergen tripleri

• Tam bir 40 yaş bilmeyen ama tartışan tripleri

• Telefon zaten 'orta' segment,beklentiler ona göre olmalı. 4000tlye TR garantili daha iyisi varsa onu alın arkadaşlar. Telefon malzeme kalitesi hariç gayet iyi. Ben şu an silikon kılıf ve ekran koruyucuyla kullandığım için malzeme kalitesinin benim için bir önemi yok. Kilifsiz kullanacaksanız telefonda şıklık sizin için çok onemliyse bu telefonu almayın.Arayüz ve donanım olarak Hiçbir sıkıntısı yok. Alacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.