Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.662
Cevap
97
Favori
517.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesela alttan arka plandaki uygulamaları kapatmak için çektiğimde hafif takılma hissediyorum veya yukardan kısayolları çektiğimde hafif titreme oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • En son gunclemeleri yaptinizmi hocam,yada yeniden baslattiktan sonrada devam ediyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaana0 K kullanıcısına yanıt
    Güncelledim

• Kullanan baska arkadaslarda bir yorum yapsib boyle birsey varmi acaba onlardada

• kaana0 K kullanıcısına yanıt
    Cihazda herhangi bir donma takılma yok. Gayet akıcı çalışıyor.

• Belki anlık play storeden güncelleme yapıyordur yada o tarz bisey.o kadar anlık takılma olabilir.onemli olan sürekli olmaması.

• vfnv kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam kitapciklari guncelleyince kasabilir

• Arkada güncellemeler olurken de olmazken de vardı ama 90Hz ciddi fark ediyor yağ gibi telefon

• X3 pro da kafa karıştırmıyor değil aynı paraya snapdragon 860 ama ips ve ois yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasma dediğiniz nasıl çok mu can sıkıcı sıfır telefon nasıl kasar

• Mesela yukarıdan bildirim kısmını çekince hafif titreme oluyor. Veya açık sekmelere bakarken temizledikten sonra ana ekrana dönerken hafif takılma oluyor. Ama ben fazla irdelediğim ve takıldığım için fark ettim normal kullanıcı fark etmeyebilir.

• Telefonu kullanan arkadaşlara sorum.

Ana ekranda herhangi bir uygulamanın simgesini seçtiğimde bu sırada parmağımızla basılı tuttuğumuz an simge de titreme oluyor normal mi bu ekran hassasiyetiyle mi ilgili yoksa dokunmatik ekran sorunlu mu??

Youtube da veya farklı bi uygulamanın yorum sayfasını kaydırcam mesela yine parmağımla basılı tuttuğum an sayfa aşağı yukarı hareket ediyor bi nevi titreme ha çok şiddetli değil ama ince bi yukarı aşağı hareketi söz konusu.

Ekran çok mu hassasta böyle bi tepki veriyor ondan sordum hazır sim kartı takmadım eğer bi kusur varsa hemen iade edeyim bi arkadaş dedi TR de montajladılar bunları eğer öyleyse bu telefonların çoğu sorunludur.

Mevzu ekranda titreme değil ışık titremesi falan yok seçtiğimiz ikon simge veya pencereye parmağımızla basılı tuttuğumuz an yukarı aşağı sağ sola yani titreme olayı oluyor.

• vfnv kullanıcısına yanıt
    Mat koruyucu güneşin altında ekranı görmeyi zorlaştırıyor. Bu anlamda beğenmedim. Takmadan önce çok rahat kullanıyordum güneş altında. Büyük ihtimalle normal tam ekran koruyucu alırım sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Telefonu kullanan arkadaşlara sorum.

Ana ekranda herhangi bir uygulamanın simgesini seçtiğimde bu sırada parmağımızla basılı tuttuğumuz an simge de titreme oluyor normal mi bu ekran hassasiyetiyle mi ilgili yoksa dokunmatik ekran sorunlu mu??

Youtube da veya farklı bi uygulamanın yorum sayfasını kaydırcam mesela yine parmağımla basılı tuttuğum an sayfa aşağı yukarı hareket ediyor bi nevi titreme ha çok şiddetli değil ama ince bi yukarı aşağı hareketi söz konusu.

Ekran çok mu hassasta böyle bi tepki veriyor ondan sordum hazır sim kartı takmadım eğer bi kusur varsa hemen iade edeyim bi arkadaş dedi TR de montajladılar bunları eğer öyleyse bu telefonların çoğu sorunludur.

Mevzu ekranda titreme değil ışık titremesi falan yok seçtiğimiz ikon simge veya pencereye parmağımızla basılı tuttuğumuz an yukarı aşağı sağ sola yani titreme olayı oluyor.

Dediğiniz sıkıntılar yok bende. Yerli montaj diye küçümsemeyin onunla alakası yok, kalite kontrolleri iyi yapılmış.

• Anladım dikkat edince belli oluyor yani yazılımsaldır umarım güncelleme ile çözerler o halde bu telefona çok heves ettik bakalım duruma göre bende alıcam

• Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]
  • Herkes de Türkiye de montajlanmış versiyonu mu var?

Direk ithal gelen cihaz yok galiba hepsi bu şekilde satılacak.

• Burada hep A52 ile A72 arasında 500mA pil ve ekran boyutu farkı var denilmiş ama Gsmarenada kıyaslandığında ana kamera aşağıdaki gibi. Soldaki a52 sağdaki a72

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]
  • volismo V kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişi yazdı.a72de telefoto 3x kamera farkı var ekran ve batarya haricinde.kutudan 25w çıkıyor.a52de derinlik sensoru var telefoto yerine.ama kameralar aynı değerde.ama birebir aynı mi aynı sensor mu orası muamma.

• Bu fiyatlar Turkiyede montajlanan bi cihaz için hala yüksek.a72 fiyatlarina bakınca a52 fiyatının daha fazla düşmesi gerekir.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.