┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masa├╝st├╝3 Mobil
5 sn
11.113
Cevap
134
Favori
897.606
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (615 mesaj) Avengers.90 (492 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (304 mesaj) efem-35 (235 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3168 mesaj) Mobil (4305 mesaj) Mini (593 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    335 Mesaj

aynen hocam a50 eski modemimde neti kopar─▒yordu.yeni modem ald─▒m onda da tak─▒lma sinyal d├╝┼č├╝kl├╝─č├╝ falan ya┼č─▒yor.pc de falan di─čer cihazlarda sorun yok.telefonla ilgili olsa gerek

|
    |
    efem-35 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    953 Mesaj
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    Sphygmus

Merhabalar ana ekrandaki uygulamalar─▒n isimlerinin rengini degistirebiliyor muyuz? A├žik renkli duvar ka─čidi koyamiyorum uygulama isimleri beyaz oldu─ču icin g├Âremiyorumda

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Y├╝zba┼č─▒
    899 Mesaj

A├ž─▒k renkli duvar ka─č─▒d─▒ yaparsan otomatik siyaha ├ževiriyor benim bildi─čim. Renk ayar─▒ yok. Ancak karanl─▒k mod ayarlar─▒nda duvar ka─č─▒d─▒na uyarla se├žene─čini aktifle┼čtirebilirsen arka plan─▒ koyula┼čt─▒r─▒yor. Bunun d─▒┼č─▒nda alternatif olarak Launcher kullanabilirsin. POCO Launcher, Microsoft Launcher, Nova Launcher, Niagara Launcher bunlar benim bildi─čim g├╝zel ├Ârnekler.

|
    |
    Sphygmus kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    69 Mesaj

Hindistan romuna Ekim ay─▒ g├╝venlik g├╝ncellemesi gelmi┼č

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    616 Mesaj

Tr rom ekim güncelleöesi

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    369 Mesaj

Arkada┼člar telefonla birlikte gelen orijinal ┼čarj─▒m bozuldu, telefon 5-6 saatte ┼čarj oluyor ve s├╝rekli yava┼č ┼čarj uyar─▒s─▒ veriyor. Bataryay─▒ daha fazla h─▒rpalamak da istemiyorum, orijinal ┼čarj ├Ânerisi verebilecek olan var m─▒? ─░nternette a50 ┼čarj─▒ olarak ├žok fazla se├ženek var ve fiyatlar fazlas─▒yla dalgalanmal─▒. Telefona zarar vermeyecek, m├╝mk├╝nse orijinal ┼čarj ar─▒yorum.

• Binba┼č─▒
    1374 Mesaj

Servise gidip alsan en garanti olan sanki

|
    |
    Yenilmez Armada 1905 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    9796 Mesaj

Sorunun USB kablosunda olmad─▒─č─▒na emin misin ?

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    675 Mesaj

https://shop.samsung.com/tr/ta20-hizli-sarj-aleti-siyah

Arad─▒─č─▒n cihaz bu lakin adapt├Âre para bay─▒lmadan yeni bir usb-c kabloyla ┼čarj i┼čini dene derim. Elektrik tesisat─▒ berbat bir evde oturmuyorsan genelde kablo adapt├Ârden daha ├Ânce hadi bana eyvallah diyor ├ž├╝nk├╝.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    369 Mesaj

De─čilim hocam, kabloyu de─či┼čtirerek ├ž├Âz├╝m bulmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒m buradaki tavsiyelerle.

|
    |
    Drahmizm kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    369 Mesaj

A├ž─▒k├žas─▒ problemin neden kaynakland─▒─č─▒n─▒ bilmiyorum ama kablonun telefona giren ucunda temass─▒zl─▒k oldu─čundan beri ┼čarj konusunda s─▒k─▒nt─▒ oluyor, san─▒r─▒m dedi─činiz gibi kablo problemli. Kablo konusunda dikkat etmem gereken bir durum var m─▒? ├ľrne─čin ┼ču kabloyu tercih etmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum ald─▒─č─▒ yorumlar da iyi. San─▒r─▒m sorunsuz kullanabilirim.

https://urun.n11.com/kablo/iphone-6-7-8-plus-x-xs-samsung-type-c-micro-usb-hizli-sarj-kablo-P319803546

|
    |
    Takumi_Fujiwara kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    189 Mesaj

Hocam orijinal olmayan ├╝r├╝nler ┼čarj giri┼č soketini bozuyor, dikkatli kullanmama ra─čmen soket bozuldu ve tamir edilse de bir daha orijinal haline d├Ânm├╝yor soket bozulunca.. 10 g├╝nde bir bozuluyordu tamir ettiriyordum s├╝rekli. Asla ├Ânermiyorum orijinal olmayan ├╝r├╝nleri, zaten ├╝r├╝n├╝ al─▒nca dikkat et takarken ├žok zor giriyor, zorluyor vs

|
    |
  • Onba┼č─▒
    35 Mesaj
    Forumu takip edemedim ne zamand─▒r kusura bakmay─▒n , telefonda Ekim sürümü kurulu ve aç─▒k sekmeler aras─▒ geçi┼čte hafif kasma oluyor bu normal mi sizde de böyle mi ö─črenebilir miyim acaba

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    675 Mesaj

Orijinal kablo harici bir kablo kullanacaksan─▒z Anker markas─▒n─▒ ┼čiddetle tavsiye ederim. Hem dayan─▒kl─▒l─▒k hem de kalite anlam─▒nda ├╝reticinin kendi verdi─či kabloyla aras─▒nda da─člar kadar fark var. Annem hala 2018 y─▒l─▒nda ald─▒─č─▒m kabloyu kullan─▒yor t─▒k yok, ben de telefonumun kablosunun bozulmas─▒n─▒ bekliyorum almak i├žin. Fiyat─▒ az─▒c─▒k tuzludur ama onu da s├Âyleyeyim. Att─▒─č─▒n─▒z linkteki Baseus markas─▒n─▒n orijinal kabloya g├Âre kayda de─čer bir art─▒s─▒ yok, ayn─▒ s├╝re i├žerisinde muhtemelen ayn─▒ sorunlar─▒ ya┼čamaya ba┼člars─▒n─▒z.

|
    |
  • Er
    1 Mesaj

Ne yapt─▒ysam ├ž├Âz├╝m bulamad─▒m. Telefonu android 10'a y├╝kselttim. Format atmak i├žin usb kablosuyla telefondaki belgeleri foto─čraflar─▒ laptopa yedekliyim dedim. Ancal leptop telefonu g├Ârm├╝yor. 2 g├╝nd├╝r internetten bakarak yapmad─▒─č─▒m ┼čey kalmad─▒. Sorun nedir acaba

• Onba┼č─▒
    35 Mesaj
    Menü aras─▒ geçi┼člerde kasma sorunu sizde de var m─▒ tek b─▒ cevap istiyorum , bu durumu ya┼čayan varsa söylerse sevinirim

• Yarbay
    6796 Mesaj

arkada┼č─▒m e─čer kas─▒yorsa hard format atacaks─▒n, bende kasma yok ma┼čallah ya─č gibi

|
    |
    cinematicgeneral kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Onba┼č─▒
    29 Mesaj
    Merhaba a50 telefonumda hangi ulke rom kurulu oldugunu nasil ogrene bilirim acaba

• Y├╝zba┼č─▒
    911 Mesaj

Kafkasya bölgesi

|
    |
    nacam kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Onba┼č─▒
    29 Mesaj

Efendim a50ni arkadsdan edindim yeniyim a50de mak ekran suresi ne kadar veriyor ?

|
    |
    Avengers.90 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Sat─▒┼č Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.