Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlısı olsun keşke kasko yaptırmasaydın ..
    öğrenci olarak alınacak en iyi telefon (yukarıda yazdım )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler ben %100 parlaklikta full 4.5g ile 3 saat ekran süresi aliyorum normal mi ? Oyun az genelde sosyal uygulamalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi yarın sabah erkenden gidip kadrosunu iptal ettirmek istiycem ya çok pişmanım kasko masko bizim neyimize ya inşallah alirlar

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Elazığ merkezde 8 saat aldığım süreler Şırnakta iyi çekmeyen evde yarıya düştü, %50'ye kadar 3 saati bile göremedim, Şarjı az dayanan arkadaşlar evinizde telefon iyi çekmiyor olabilir, çözüm operator değişimidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 4 Kasım 2019; 6:58:38 >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    -parmak izi başarısız kesinlikle iş görmüyor. ortam ışığına vs durumlara bağlı olarak yüz tanıma da bazen tekliyor. Parmak izi ile yüz tanıma sorunu aynı anda yaşandığını zaman telefonu açmak insanı delirtebilir. Dün akşam havaalanındayım, kapıya geldim elimde kimlik var ilave olarak telefona gelen qr kodu açmam ve görevilinin bu kodu okutması lazım, ulan 1 dakika telefonu açamadım kapıda insanlar arkada beni bekliyor vurup parçalayacaktım telefonu.

-çeviri için, ücretli TruePhone uygulaması kullanıyorum, kişi üzerine bastığımda algılamıyor birden fazla deneme yapmak lazım arama yapması için, ayrıca bu sorun diğer başka uygulamalarda da başıma geliyor. siz ekrana dokunduğunuza ve doğru yere dokunduğunuza eminsiniz ama sanki dokunulmamış gibi tepki alamıyorsunuz.

bu iki sorun size basit gelebilir ama o kadar büyük iki sorun ki anlatamam. Kesinlikle çok pişmanım, siz pişmanlık yaşamayın diye bilgilendiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golgeee -- 4 Kasım 2019; 9:16:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Elazığ merkezde 8 saat aldığım süreler Şırnakta iyi çekmeyen evde yarıya düştü, %50'ye kadar 3 saati bile göremedim, Şarjı az dayanan arkadaşlar evinizde telefon iyi çekmiyor olabilir, çözüm operator değişimidir.
    Aynen cok kötü cekiyor surekli 3g ye falan düşüyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Aynen cok kötü cekiyor surekli 3g ye falan düşüyordu

Alıntıları Göster
    O zaman sabit 3G kullanın çok daha iyi olur. Sürekli şebeke değişimi cihazı yorar, enerji tüketimini artırır.

• golgeee kullanıcısına yanıt
    yüz açma bu telefonda çok hızlı gece gündüz farketmiyor sizin telefonda sorun var galiba servise verin yeni yazılım yüklesinler..

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz gibi bir sorun olmadığına eminin diyebilirim, sorun telefonun ta kendisi.
  • malibukont M kullanıcısına yanıt
    servise bu şikayet ile verdik telefonu. 1 hafta sonra teslim aldık. Ne yapıldığı belli değil servis formu gelmemiş, ben zaten bişey ümit etmiyordum açıkçası ama oğlum telefonun düzeldiğini söyledi. kendi sim kartım ile test ettiğimde benim S7 ile aynı derecede şebeke sinyali alıyordu telefon servisten sonra...
    parmakla iziyle açmayı bende beğenmedim sadece yüz açma kullanıyorum gayet memnunum, yüzü şifresiz denedim biraz riskli gibi ama şifreli yüzlü açılış bence en uygunu ekrana iki tık yapıyorum yüz ile hemen telefon açılıyor...

• mahoretti kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de sırf telefonsuz kalmamak için göndermiyorum. Okulda aynı telefon nir arkadaşımda var. Turktelekom kullanıyor. Onunki full çekiyor. Benim tel hala iki çubuk. 😫😫

Kapatın parmak izini, telefonu hızlı mı açmak istiyorsunuz, kilit ve desen güvenliğini de kapatın olsun bitsin.

Ayarlar/ekran/dokunmatik hassasiyeti ayarı var onu işaretleyin, ekran hassasiyeti iyileşecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 4 Kasım 2019; 19:22:34 >
  • zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Hayatta gordugum en sacma onerileri veriyorsunuz blokluylrum sizi sizi dinlesek telefonda hicbir şey kullanmicaz komedi resmen kamera kotu cekti desek kamerayi sök diceksiniz

• Parmak izini kullanmayı gerektirecek ne işler yapıyorsanız artık, çilesine de katlanın, evet kamerayı da sök diyeceğim, hatta sizin o telefona ihtiyacınız yok, yere koyun ve arkanıza bakmadan sessizce yürüyüp gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 4 Kasım 2019; 19:25:37 >
  • Arkadaşlar gece ekran parlaklığı minimumda iken parmak izi ile açmaya çalışınca ekran parlaklığını arttırıyor resmen anlık kör oluyorum. Uygulama teorik olarak güzel ama uygulamada anlık kör oluyorum resmen. Bunu kapatma şansımız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Arkadaşlar gece ekran parlaklığı minimumda iken parmak izi ile açmaya çalışınca ekran parlaklığını arttırıyor resmen anlık kör oluyorum. Uygulama teorik olarak güzel ama uygulamada anlık kör oluyorum resmen. Bunu kapatma şansımız var mı?
    Onu parmak izi okuyucu değilde yüz tanıma yapıyor. Karanlık bi yerdeyseniz ekrani parlatiyor kamera yüzümüzü görebilsin diye. Yüz tanımayı kapatıp deneyin

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Biyometrik veriler-yüz tanıma-ekran parlaklığını arttır seçeneğini kapatın.

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Anladım kötü olmuş valla geçmiş olsun ben ankara dayım İzmire yolum düşerse giderim artık teşekkürler

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Yaşadığım sorunları, o sorunu görmezden gelerek veya tamamen kapatarak çözeceksem ben bu telefonu ne yapayım. En kısa zamanda telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.