Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 64GB - 6 GB Ram - TR Garantili - Kutulu / Faturalı - 20 Günlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Samsung Galaxy A50 64GB - 6 GB Ram - TR Garantili - Kutulu / Faturalı - 20 Günlük
    Merhabalar , cihaz fatura üzerine 2.400 TL 'ye alınmıştır.

- Samsung Türkiye Garantilidir.
    - Kutu , Fatura , Şarj aleti ve kulaklığı , her şeyi eksiksiz teslim edilecektir.
    - 64 GB Hafıza , Mavi Renge sahip.
    - 6 GB Ram ve Yeni Seri Chipset'e sahip modellerden.Bu yeni seri modellerde Mobile Legends gibi oyunlarda HDR+ Modu aktif edilebiliyor.

Cihaz nokta hatasızdır , kutudan çıkalı 20 gün oldu.Normal kullanımda 2 günde bir şarj ediyorum.

Görsellerde gözüken Kırmızı kılıf ile birlikte teslim edilecektir.

Ciddi alıcılar mesaj ile telefon numarasını gönderebilir.

Mersin / Anamur içi elden teslim , Şehir dışı için Havale & Eft /Kargo yapılabilir.Referanslarımı inceleyebilirsiniz.

FİYAT : 2000 TL FİYAT :> 1700 TL- Takas / Pazarlık yoktur.

Samsung Galaxy A50 64GB - 6 GB Ram - TR Garantili - Kutulu / Faturalı - 20 GünlükSamsung Galaxy A50 64GB - 6 GB Ram - TR Garantili - Kutulu / Faturalı - 20 GünlükSamsung Galaxy A50 64GB - 6 GB Ram - TR Garantili - Kutulu / Faturalı - 20 GünlükSamsung Galaxy A50 64GB - 6 GB Ram - TR Garantili - Kutulu / Faturalı - 20 GünlükSamsung Galaxy A50 64GB - 6 GB Ram - TR Garantili - Kutulu / Faturalı - 20 Günlük
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Mersin Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 1900 TL'ye düşmüştür.Daha fazla indirim yapılmayacaktır.
  • NFC mevcut mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

NFC mevcut mu?
    NFC İthalatçı garantili yurtdışı modellerde mevcut , samsung'un türkiyeye lanse ettiği cihazlarda NFC bulunmuyor.
  • fiyat takip
  • Fiyat 1800 TL olmuştur.25 Günlük cihazımı 600 TL indirimle veriyorum, aciliyet mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Core -- 30 Mart 2020; 20:11:2 >
  • Slm aradığım telefon takip ediyorum ancak yanlış anlaşılmasın KVK garantili sıfırı 1760 civarı satılıyor. Samsung garantili farkı ne bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcan911

Slm aradığım telefon takip ediyorum ancak yanlış anlaşılmasın KVK garantili sıfırı 1760 civarı satılıyor. Samsung garantili farkı ne bilmiyorum.
    Nerde satılıyor ? Bence yanlışlık var. Link varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz satıldımı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.