Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.346
Cevap
43
Favori
140.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kutupayısıciğeri

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: kutupayısıciğeri

quote:

Orijinalden alıntı: FuaTT

bu telefonda adım sayacı var mı?

kliksa'dan alanlarda radyo var mı?

Radyo yok ama ben internetten apk olarak indirdim. Sorunsuz çalışıyor. Ayrıca cihaz rootlu geliyor haberiniz olsun.

kliksada gelenler mi rootlu ?

Evet hocam.

klisadakilerin garantisi kimden ? bir de 4g-tek hat değil mi ?

• Radyo apk olarak nereden indirdiniz ben 2 adet indirdim 2 side kurulmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukyil92

64 gb sd kart kullanan var mı? Herhangi bir kasma yaşanıyor mu?

64 gb samsung marka hafıza kartı taktım kartin yarısı dolu hiç kasma yapmiyor

• Telefonu kliksa dan aldım radyo yok apk birkaç program indirdim ama programlar yuklenmiyor program kurulamadi hatasi veriyor uygun radyo apk linki gonderirmisiniz

• hepsiburada.com 1069 TL fiyat çekmiş

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a5-p-TELCEPDUBAI-B

güncelleme sorunu olmasaydı alınabilirdi samsung lollipop verdikten sonra büyük ihtimal yüzüne bakmayacak bu telefonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

hepsiburada.com 1069 TL fiyat çekmiş

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a5-p-TELCEPDUBAI-B

güncelleme sorunu olmasaydı alınabilirdi samsung lollipop verdikten sonra büyük ihtimal yüzüne bakmayacak bu telefonun

Hepisburada da 1069 TL olan paralel ithalat. Hepsiburada da Samsung Türkiye Garantili olan 1349 TL.
  • Ben bu telefonu metal kasa sanıyordum , az once shiftdelete'in incelemesini izledim oysaki sadece cercevesi metal arka kapak sert plastikmiş.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    telefon zaten metal kasaya sahip. shiftdelete net editörlerinin bilgisizliği.metalin işlenme maliyetini düşürmek için üstüne boya katılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Ben bu telefonu metal kasa sanıyordum , az once shiftdelete'in incelemesini izledim oysaki sadece cercevesi metal arka kapak sert plastikmiş.

Shiftdeletenin incelemesini izlemedim hocam... Sert plastik falan yok cihazda , home tuşu , ses açma kapama tuşu hat ve msd slot dahil olmak üzere heryeri metal üzerine sedefli boya.
    Çerçeveside metal üzerine sedefli boya , arka kapağıda metal üzerine sedefli boya...

Bi kaç incelemede ben izledim hepsinde işlemcinin düşüklüğüyle başlayıp , performansın çok iyi olduğundan falan filan bahsediyordu...

Eğer aklınızda almak varsa , incelemelere falan bakmayın... Mümkünse gidip elinize alın yok bulunduğunuz yerde yoksa tr garantili hızlı al'dan alıp 2 hafta iade süresi boyunca detaylıca inceleyip son aşamasında memnunsanız kullanırsanız beğenmediyseniz geri yollarsınız.

Benim sinirim size değil , telefona plastik demelerine oldu... Bu telefon metal arkadaşım metal diye yüzüne bağırasım var adamların.

• aynen hocam
  • http://www.n11.com/spigen-samsung-galaxy-a5-kilif-ultra-hybrid-series-P50880723

Arkadaşlar spigenin kılıfı indirimde şuan 28 TL ' ye aldım ben.

Daha önce şeffaf kılıf kullandım çok çabuk kirlendi ve sürekli yağlanma oluyordu...
    Metal kılıf yani bumper denedim , kesinlikle almayın telefonun çekim kalitesi çok büyük oranda düşüyor ( ben yandım siz yanmayın )

Bu kılıfı kullanan arkadaşlar memnundu genel olarak , gelince yorumlarımı belirtirim bende....

Genel olarak telefonu kılıfsız kullanmayı seviyorum ama pazar günü dereye düşürdüm tepeden. Seke seke gitti , sadece köşelerde biraz sürtünmeden dolayı boya aşınmasıı ve arka kapakta kılcal 1 çizik oldu... Devam edicektim öyle kullanmaya ama bugünde telefonla konuşurken kaldırım taşlarına dik bi şekilde düşürdüm orası ezildi...
    Sağlam kılıf şart oldu. Telefonda baya sağlam =)

• gittigidiyordan sipariş verdim electotrend satıcısıdan. 1000tl. telefon ilk geldiğinde neleri denemem gerekli arkadaşlar ölü piksele filan nasıl anlarız? başka nelerine dikkat etmem gerekli? radyo var yazıyorhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-a500-galaxy-a5-cep-telefonu-173348098?urvid=29694390
    rood atılmamıştır heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabatak34

gittigidiyordan sipariş verdim electotrend satıcısıdan. 1000tl. telefon ilk geldiğinde neleri denemem gerekli arkadaşlar ölü piksele filan nasıl anlarız? başka nelerine dikkat etmem gerekli? radyo var yazıyorhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-a500-galaxy-a5-cep-telefonu-173348098?urvid=29694390
    rood atılmamıştır heralde.

Hocam hayırlı olsun öncelikle... Öyle ekstrem bişeyleri denemenize gerek yok ama basit olarak dead pixel test indirip google play üzerinden kurarak test edebilirsiniz.
    Ne olur ne olmaz BTK ' dan da bi imei sorgulaması yapın.

Bunun haricinde genel olarak arama yaparak gelen giden ses kalitesini değerlendirebilirsiniz , kulaklıkla konuşmayı deneyebilirsiniz. Telefon büyük ihtimalle rootsuz gelecek lakin rootlu da gelse sıkıntıya mahal verecek bi durum yok içiniz rahat olsun. Garanti firmanız root'u kendi attığı için sorun çıkmayacaktır böyle bi durumda olsa....

Radyo konusunu bilmiyorum ama zaten bu telefonlar akıllı telefon bi internet paketi alıp Tunein radio kurmak çok daha keyifli kullanım açısından.

Kaliteli bi temperli cam ekran koruyucu ve tercihinize göre bi kılıfla yada kılıfsız , sorunsuz kullanırsınız inşallah.

• eyw usta çok sağol. radyo dinlemiyorum maksat roodlu olmasın. radyo olmayan makinalarda rood oluyormuşta. telefon çok ince çok beğendim beyazını kılıf filan kullanmayı şuan düşünmüyorum. belki ince bi ekran jiletini takarsam 5liralık:D benim için en önemlisi sar değerinin düşük olması ve adım sayar. avrupa sar değeri 0,23 inş böyle gönderirler abd 0,65 =)
    4G YOK
    GARANTİ FİRMASI RESMİ İTHALATCI RİTZY
    AVRUPA SARJ ALETİ DÖNÜŞTÜRÜCÜLÜ
    dedi satıcı inş sar 0,23 çıkar
  • usta roodlumu oldunu nasıl anlarız???
  • karabatak34 kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle root diye yazılıyor.

Daha sonra bu kadar korkulacak bişey yok root'da panik olmanıza gerek yok. Varsa da 5 dk'nızı almaz kaldırmak sakin olun :) Root yapmaktan yada root'lu cihaz kullanmaktan korkunuz olmasın , çünkü siz paralel garantili cihaz aldınız ve root sizin garantinizi bozmayacak. TR garantili cihaz kullanıcıları root yaparken korkmalılar sizin için böyle bi sakınca yok. Öncelikle şu yazıyı okursanız , büyük ölçüde sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

http://shiftdelete.net/android-root-nedir-nasil-yapilir-33794

• ALLAHIM bana yardım et şu ramazanın yüzü gözü hürmetine. gittigidiyordan A5 aldım hesap kapatıldı bidaha denedim sonra bidaha denedim toplam 3kere onay verilmedi. neyse bankayı arayımda internet bankacılığını kapatayım dedim 3kere bin tl çekilmiş gittigidiyordan dediler. ne yapmam gerek dedim siz kart numaranızı girip alışveriş yapmışınız dendi. ee yapmadım hani bu gittigiyor dev şirketti kardeşim sadece 10tl kara gireyim die n11den almadım 69tl kara gireyim die hepsiburadadan almadm. eskiden hep hepsiburadadan alıyordum. heleki kipaya gelmiş 1100tl ye 100tl ucuz die gittigidiyordan aldım başıma gelene bak. artı gittigidiyorun müşteri hizmetleri numarasıda yok arayınca mail atın deniyor şaka gibi ya 10tl nin hesabını yaparken nasıl tufaya geldim. ne yapmam gerekli banka bizle alakalı deil diyor. savcılığamı gideyim yarın? eğer paramı kurtarırsam e5 alcam hemde nakittttttttttttttt dahada bulaşmam müşteri hizmetleri numarası olmayan sanal alışverişlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: karabatak34

ALLAHIM bana yardım et şu ramazanın yüzü gözü hürmetine. gittigidiyordan A5 aldım hesap kapatıldı bidaha denedim sonra bidaha denedim toplam 3kere onay verilmedi. neyse bankayı arayımda internet bankacılığını kapatayım dedim 3kere bin tl çekilmiş gittigidiyordan dediler. ne yapmam gerek dedim siz kart numaranızı girip alışveriş yapmışınız dendi. ee yapmadım hani bu gittigiyor dev şirketti kardeşim sadece 10tl kara gireyim die n11den almadım 69tl kara gireyim die hepsiburadadan almadm. eskiden hep hepsiburadadan alıyordum. heleki kipaya gelmiş 1100tl ye 100tl ucuz die gittigidiyordan aldım başıma gelene bak. artı gittigidiyorun müşteri hizmetleri numarasıda yok arayınca mail atın deniyor şaka gibi ya 10tl nin hesabını yaparken nasıl tufaya geldim. ne yapmam gerekli banka bizle alakalı deil diyor. savcılığamı gideyim yarın? eğer paramı kurtarırsam e5 alcam hemde nakittttttttttttttt dahada bulaşmam müşteri hizmetleri numarası olmayan sanal alışverişlere.

Hocam sakin olun... Gittigidiyor'a hemen durumla ilgili mesaj atıp bildirin...
    Satıcıda size 3 kere satmış gözükecek hemen satıcı ile irtibata geçip 2 ürünün iptalini isteyin ve gelirse geri göndereceğinizi belirtin.

Az gecikmelide olsa kartınıza tutarlar muhakkak iade edilir sakin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-01DA3F3AE -- 24 Haziran 2015; 0:22:01 >

• arkadaşlar samsung galaxy A5 ve E5 arasında kaldım, iki telefonuda beğendim...KARAR VEREMİYORUM!

A5 mi almalıyım E5 mi almalıyım? aradaki fiyat farkına değer mi?
    4g olsun istiyorum ama her iki telefondada 4g olan/olmayan modelleri var. 4g olanını nereden bulabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANİNCE

arkadaşlar samsung galaxy A5 ve E5 arasında kaldım, iki telefonuda beğendim...KARAR VEREMİYORUM!

A5 mi almalıyım E5 mi almalıyım? aradaki fiyat farkına değer mi?
    4g olsun istiyorum ama her iki telefondada 4g olan/olmayan modelleri var. 4g olanını nereden bulabilirim acaba?

Ben olsam E5 alırdım. İşlemci vs.. aynı sırf kasa için değmez bence.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.