Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR NAAAAYN SAKIN AMAN HA ! o salak cihazi 2 ay bekledim a5 2016nin yanindan gecemez.ha eger cebimde soba taşımak istiyorum dersen sen bilirsin. 1.5 ay dayandim sattim kurtuldum.he vasat cihaz mi degil ama kullanıcı kitlesi genc ve aktif kullanıcıyı kapsamiyor.full sarjla zar zor 4 saat ekran suresi alıyordum sunu kapat bunu devre disi birak.
    Ama yigidi öldür hakkini yeme.tek ozledigim yani jiroskop ve kulakligi.mukemmel kulakligi vardi tek başına satilsa alinir yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terracide kullanıcısına yanıt
    peki kamera kalitesi olarak a5 nasıl
  • by_84 kullanıcısına yanıt
    A5 (2016), kamera olarak GM 5 Plus'tan kesinlikle daha iyi.

• Telefon her şeyiyle çok güzel ama bir problem yaşadıktan sonra Samsung Türkiye desteğinin sıfır olduğunu onlarca farklı kişiden duyunca almaktan vazgeçtim, üzgünüm :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marshmalowda hizli sarj kapatma ozelligi gelmeyecek miydi ? Ayarlarda kurcalamadigim yer kalmadi ama bulamadim bir turlu.

Beni tatmin ediyor valla.gm5 plustan iyidir.ancak gece performansi nokia lumia 925ten sonra on kamerada arka kamerada üzdü.

Edit;foto ekledim

Gm5plus mayis guncellemesi sonrasi cekmistim
    Eklendi yazıyor resim görüyor musunuz bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terracide -- 8 Temmuz 2016; 14:43:18 >
  • şarj süresi atan arkadaşlardan bi ricam olacak toplamda kaç uygulamanız var telefonda, bende 70'e yakın uygulama ve oyun bulunuyor. Tahmini kalan sürede 14 saat diye iddiada bulunuyor ancak bu süre telefonla çok uğraşmadığınız zaman tabiki de uzuyor. Çünkü bu değer telefon açıkken kullanım değerini yansıtıyor ve daha önceki kullanımları da değerlendirerek bir tahminde bulunuyor. Sizde %50'de iken 12 saat gibi bi süre var. Acaba bu durum marshmallowla alakalı bir durum olabilir mi?
  • gklegolas G kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kendim yüklediğim uygulamalar yaklaşık 30 tane var. Bende sarim yuzde 80 su an ve tahmini olarak 22 saat kaldı diyo. Ben buna pek takılıyorum önemli olan beni geceye kadar idare etmesi. Sizde sarjda problem var mı. Tahmini kalan sureye bakmaksizin cevaplamanizi rica edeceğim, pili size yetersiz mi geliyo varsa ekran sürenizi paylaşabilir misiniz. Ona göre normal mi değil mi cevaplayalim hocam.. :)

resim görünmüyor, gece çekimleri kötü diyorsunuz
  • Alali 2 aya yakın oldu şu ana kadar tek bir takilma donma yaşamadım. sarji kullanım aliskinligima rağmen çok iyi 2 güne yakın götürüyor oyun + internet. kamerası harika değil ama uygun ışıkta çok iyi. mortal kombat gibi bir oyunu rahatlikla oynuyorum ve 15-20 dakika sonra ısınma hissediliyor ki bu da güzel. ekrani ise tek kelimeyle müthiş. benim masaüstü 24" led ekran yerine filmleri de bundan izliyorum =D kötü yani yok mu derseniz hızlı sarjda özellikle bu havalarda aşırı ısınıyor. oyunlarda isinmayan telefon kamera 3-4 dk acikken ısınıyor.bildirim ışığı yok, sistem uyarı sesleri es geçilmiş şarj full olunca vs... ayrıca marshmallowa da gecmeyi düşünmüyorum. bilgi almak isteyenler olmuş yazayim dedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben 4 aydır kullanıyorum, batarya performansı ilk günki gibi hiç bir sıkıntım yok, tam bir gün boyunca geceye kadar kullanabiliyorum, yoğun kullanım hatta yoğununda üstünde diyebilirim, tüm sosyal medya uygulamaları yüklü, ayrıca kamera kullanımımda ortalama düzeyde snapchat için söylüyorum bunu. Snapchat demişken kullanırken acayip ısınıyor oyun oynarken o kadar ısınmıyor telefon, umarım marshmallowda düzelir, bu sorunun lollipopla alakalı olma olasılığı yüksek görüyorum. Ekran süresi olarak 6 saat görüyorum wifi ile 4g'de sürekli açık yapmazsam yine 6 saati gördürüyorum. Ayrıca Güç tasarruf modu gerçekten hakkını veriyor. Sizde 22 saat gösterme durumu dediğim gibi uygulama sayısıyla ve kullanım düzeyine göre tahminlemeyle alakalıymış. Çünkü ilk aldığımda hiç bir şey yok bende 50 küsür saat tahmin yazıyordu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gklegolas -- 8 Temmuz 2016; 16:16:13 >

• gklegolas G kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam tahmini kullanım suresi, sizin son 7 günlük kullaniminiza bakarak yapılan bi tahmin ve çok yoğun kullandiginizi da hesap edersek yüzde 50de 12 saat kullanım tahmini gayet doğal. Ayrıca pil performansınız da gayet iyiymiş. Bi an acaba pilden şikayetçi misiniz diye sormak istemiştim. Marshmallow ile ilgili oneride bulunmak gerekirse bence indirip yüklemenizi gerektirecek bi durum yok. Çoğu arkadasimizin pil performansi iyilesmis ama bende henuz öyle bisey olmadı. Onun dışında zaten lollipop ile neredeyse tamamen aynı. Stabiliteden , performanstan ve pilden memnun iseniz 5.1 sürümünü kullanmaya devam edin derim vesselam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Terracide

HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR NAAAAYN SAKIN AMAN HA ! o salak cihazi 2 ay bekledim a5 2016nin yanindan gecemez.ha eger cebimde soba taşımak istiyorum dersen sen bilirsin. 1.5 ay dayandim sattim kurtuldum.he vasat cihaz mi degil ama kullanıcı kitlesi genc ve aktif kullanıcıyı kapsamiyor.full sarjla zar zor 4 saat ekran suresi alıyordum sunu kapat bunu devre disi birak.
    Ama yigidi öldür hakkini yeme.tek ozledigim yani jiroskop ve kulakligi.mukemmel kulakligi vardi tek başına satilsa alinir yani.

Jiroskobun eksikliğini ben de hissediyorum hakkaten. Böyle basit bir sensörü niye koymazlar onu da anlamadım.
  • İncelemek isteyenler için karşılaştırma videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=w6L9LjefuIk
    Lumia 925 kullanan birisine göre gece kamera performansı iyi değil Lumia ile geceleyin hiç iki buçuk sene boyunca flasha ihtiyaç duymadım ön kamera ise geceleyin ekranın pembemsi bir efekti vererek daha fazla ışık çekebiliyordu.

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Bu segmentte cogu cihazda yok.Demekki bu segment icin zormus heralde.j serisi sony de benzer segmentte m5 modelinde lg de g4c g4 beat gibi modellerde ve htc desire modellerinde yok.napalim eskiklini diger ozellikleriyle kapatiyor

• Telefonun dokunmatiği çok mu hassas bana mı öyle geliyor ?
  • Srgnsm kullanıcısına yanıt
    baya hassas kulaklık kablosunu bile algılıyor o saçma
    klavye kullanımında çok etkiliyor hızlı yazamıyorsun ve yanlış yazıyorsun
  • selamlar öncelikle. hepsiburada'daki ithalatçı garantili olarak geçen ürünün snapdragon mu exynos mu olduğunu bilen var mıdır acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.