Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgkn77

Performans ve pil durumu nasıl?

Valla pil çok iyi gidiyor gibi, arayüzde kasma yok, ama genel performans iyi şu anda, bu arada wipe filan hard reset de yapmadım, ve sapitmA filan olmadı, gayet güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glorya_ kullanıcısına yanıt
    Odinle atıp wipe yapmadan kasmadiysa iyiymiş. Turkiyeye Mayıs sonu gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısık parlaklikta ekranda siyah bolge olusmasi problemini biryerlerde daha okumustum belki de bu başlik altındadır.

• Hocam pres derken işlemi kastettim :) bir ara tim de calistim.musteri cihazlarini kvk servise ben birakirdim.ekran kirilmasi gibi olaylarda tek tek ayirmiyorlar.islemler elbet ki kolay ama pratikte mümkün değil.servis yogunlugu,zaman ve iscilik sebebiyle komple takim montaji yapiyorlar.zaten servis dedigimiz yerler standart telefon tamircilerinden farki yok.zaten özellikle problem ön tarafta oluyor.ama montajda komple takim olarak geciyor.ben bunu sordugumda sebebin renk dagilmasi,ölü pixel olusumu,ekran freshlemesindeki enerji düzensizligi sebebiyle takim degistirildigini soyledi.amoled ekran soz konusu oldugunda illaki kacis yok.s4lerde bunu tecrübe ettik.

Ama home tusu ne alaka onu hala anlayamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn77

Odinle atıp wipe yapmadan kasmadiysa iyiymiş. Turkiyeye Mayıs sonu gelir

Yok rom daha internet e düşmedi, bana direkt ota yoluyla geldi 898 MB aldığım dan beri Rus romu kullanıyor dum

Eminiz değil mi hocam bunun orjinal Rusya romu olduğuna? Custom rom falan değil yani :) Çünkü sağda solda (özellikle sammobile'da) nougat'ın dağıtılmaya başladığına dair bir haber göremedim. Normalde güncelleme dağıtılmaya başlanır başlanmaz haber çıkardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lgodtr

Eminiz değil mi hocam bunun orjinal Rusya romu olduğuna? Custom rom falan değil yani :) Çünkü sağda solda (özellikle sammobile'da) nougat'ın dağıtılmaya başladığına dair bir haber göremedim. Normalde güncelleme dağıtılmaya başlanır başlanmaz haber çıkardı.

Kesinlikle haklısın suphelerinde , ancak ben bunu ne odin ile nede root yapıp farklı bir yöntemle yuklemedim.Guncelleme bana ota ile geldi,ve kesinlikle orginal nougat

• quote:

Orijinalden alıntı: glorya_

quote:

Kesinlikle haklısın suphelerinde , ancak ben bunu ne odin ile nede root yapıp farklı bir yöntemle yuklemedim.Guncelleme bana ota ile geldi,ve kesinlikle orginal nougat

Buda ekran resmi

• quote:

quote:

quote:

Buda ekran resmi

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

Yok hocam estağfurullah şüphe değil öyle bir şey kastetmedim. Hani yanlış anlaşılma olmasın diye. Yazılım gücellemesiyle ilgili haber göremeyince şaşırdım sadece :)

• quote:

Yok hocam estağfurullah şüphe değil öyle bir şey kastetmedim. Hani yanlış anlaşılma olmasın diye. Yazılım gücellemesiyle ilgili haber göremeyince şaşırdım sadece :)

Hayır hayır asla yanlış anlamadım,benim cihaz Slovakya cihazı Parelel aldim, aldığımda hemen Rusya romunu kurdum, Rusya romlari çok çabuk güncelleme alıyor her ay düzenli bazen ayda iki kez bile aldığı oldu.Ancak bende şöyle düşündüm valla benim cihaz acaba bazen beta test süreci oluyor ya belli cihazlara mı geldi diye düşündüm, fakat rom beta filan değil bildiğin kararlı sürüm. Ama ne sammobile de ne de başka yerde rom yayınlanmadı daha , bana direkt ota yoluyla geldi.

Valla arayüzü falan gayet hoş. İnşallah şu pil konusundaki %15ten sonra aniden kapanma vb sorunlar çözülmüştür. Bu konu hakkındaki deneyimlerinizi de bizle paylaşırsanız memnun oluruz. Marshmallow'a göre artıları-eksileri nedir gibi.

• quote:

Valla arayüzü falan gayet hoş. İnşallah şu pil konusundaki %15ten sonra aniden kapanma vb sorunlar çözülmüştür. Bu konu hakkındaki deneyimlerinizi de bizle paylaşırsanız memnun oluruz. Marshmallow'a göre artıları-eksileri nedir gibi.

Hiç %15 e düşurmedim daha ama şu anda pil eskisinden daha iyi gibi

• Bende a7 2016 var acaba arama ekranı not 5 gibi mi dalgalanma oluyor mu animasyon gibi.birde mavi ekran filtresi geldimi

• lgodtr L kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 15den 5 e , 4- 5dk sonra falan düşüyor ama bende de 100 den 95 e düsme sorunu var wifi bagliyken 2 dk da düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: by_84

Bende a7 2016 var acaba arama ekranı not 5 gibi mi dalgalanma oluyor mu animasyon gibi.birde mavi ekran filtresi geldimi

Arama arayüzde dalgalanma okuyor renk değişiyor evet, ama mavi ekran filtresi yok

• Arkadaşlar 8 aydır bu teli (A510FD) kullanıyorum. Bugün factory reset yaptım. Yapmadan önce yüzde 5 te tel kapanıyordu. Teli sıfırladıktan sonra yüzde 10 da kapanmaya başladı. Buna bi çözüm bulan yokmu. bu bataryalarda kronik sorun mu var

• Bu sorunu her arkadaş yaşamıyor ama gördüğüm kadarıyla %90 kişi yaşıyor. Birçok telefondaki kronik bir sorun gibi. Belki yazılımsal, belki donanımsal onu bilemiyorum... Bataryam değişmiş olmasına rağmen yeni bataryayla ilk günden beri aynı sorunu yine yaşadım onu söyleyebilirim.

• Bu pil sorununu 9 ay oldu hiç ani kapanma yaşamadım. Ancak %5 den sonra hizlica bitiyor çokta problen degil benim için

• Bu arada nougat güncellemesi ile ilgili haberler çıkmaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.