Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskisi kadar hizli sarj etmiyor. Neden olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hızlı şarj açıkken mi? Normalde mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Hızlı şarj açıkken mi? Normalde mi?
    Acikken

Pek kullanmıyorum ama çok fark göremedim.

• Telefonun satışı internette birkaç gün yoktu. Şimdi geldi 2000 lira. Yani artık pek avantajlı değil gibi. Talep yüksek olmadığından ithalatçılar artık getirmiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Telefonun satışı internette birkaç gün yoktu. Şimdi geldi 2000 lira. Yani artık pek avantajlı değil gibi. Talep yüksek olmadığından ithalatçılar artık getirmiyor sanırım.
    Dolar cok artti.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    8-9 ay önce 1$ = 5- 5,50₺ telefonda 1500-1650₺ araligindaydi.
    Şimdi 1$ = 7,19₺ kurda 2 liralık oynama var neredeyse virüsten dolayı zaten ithalat durma noktasında ve rağbet görmeyen ürünler ithal edilmiyor satıcılarda ellerindeki malı ne kadara kaktırırsam kârdayım diye sisiriyorlardir fiyatları. Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocatanur -- 6 Mayıs 2020; 18:16:51 >
  • Bu telefonu almak isteyen varsa almasın. Kötü bir telefon. Şarjı çok çabuk bitiyor.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Migros 1600₺ ye satıyor, güncel insertde var. Almak isteyen varsa tavsiye ederim. Şarjı çabuk bitiyor denmiş ama bence ne çok iyi ne de çok kötü bir batarya performansı var. Şöyle açıklamak gerekirse mobil veri, bluetooth, konum sürekli açık olarak ekran parlaklığı otomatik ve en az 1,5 saat asphalt 9 kullanımı ile 6 ila 6,5 saat ekran süresi alıyorum. Bir günü rahat çıkarıyor denebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galeride muzik album resimlerini falan gosteriyor. Bunlari haric birakmanin bir yolunu bulamadim. Bilen var mi? Kendi uygulamasini kullaniyorum.

• Telefonun sarjinin cabuk bitmesi telefonu kotu yapmaz bence. Bir suru de artisi var. Ben ilk aldigimda pilden de memnundum. Zamanla pil performansi kotulesti.

• MiskinC kullanıcısına yanıt
    Migros o fiyattan veriyorsa şu an çok iyi. Çünkü yeni ithalat durdu, yapılsa bile çok pahalıya gelir ki bu saatten sonra bu cihazın ithalini düşünmüyorum. Belki A41.

• ocatanur O kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle bir kaktırma durumu düşünüyorum.

• aydox7 A kullanıcısına yanıt
    Piyasada dengi olmayan bir cihaz. Pil konusunda da dengi olmayan cihazlara karşı karşılaştırma yapmak doğru olmaz.

• Benim bundan önceki telefonum a5 2017 idi...ilk aldiğimda şarjını bitiremiyordum o kadar iyiydi ancak 2 yıl sonunda güncellemeler ve kullanım ömrü telefonun batarya performansını çok etkiledi..a40 şu an bence stabil bir durumda ne çok iyi ne cok kötü ancak android 11 alacağını ve planlı eskitilme yapılacağını düşünüyorum...ne kadar doğrudur bilemem ama a5 2017 kullanırken orijinal yeni batarya değiştirenler bile 5-6 ay olmadan batarya performansının sanki batarya değişmemiş gibi eskisi gibi kötü sonuç verdiğini söylemişti...velhasıl bence a40 normal bir durumda şu anda...esimde p20 lite var batarya olarak bence a40 daha iyi geliyor bana zaten segmentinde fazla cihaz yok kıyaslama yapmak için de ...ayrica 5000 mah lik kazık gibi telefon kullanmaktansa a40 ı tek geçerim elde oturan günlük işi gören güzel bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunlu-fb

Benim bundan önceki telefonum a5 2017 idi...ilk aldiğimda şarjını bitiremiyordum o kadar iyiydi ancak 2 yıl sonunda güncellemeler ve kullanım ömrü telefonun batarya performansını çok etkiledi..a40 şu an bence stabil bir durumda ne çok iyi ne cok kötü ancak android 11 alacağını ve planlı eskitilme yapılacağını düşünüyorum...ne kadar doğrudur bilemem ama a5 2017 kullanırken orijinal yeni batarya değiştirenler bile 5-6 ay olmadan batarya performansının sanki batarya değişmemiş gibi eskisi gibi kötü sonuç verdiğini söylemişti...velhasıl bence a40 normal bir durumda şu anda...esimde p20 lite var batarya olarak bence a40 daha iyi geliyor bana zaten segmentinde fazla cihaz yok kıyaslama yapmak için de ...ayrica 5000 mah lik kazık gibi telefon kullanmaktansa a40 ı tek geçerim elde oturan günlük işi gören güzel bir cihaz
    1600 liralık bir cihazdan ne bekleniyor ki. Bundan önceki cihazım s7 idi. Zamanının amiral gemisi. Kalite olarak fark vardı tabiki ancak kullanım açısından ben s7 'yi hiç aramadım. Pili de her koşulda günü kurtarıyor. Bunun aynı boyutu s10e de pil anca günü kurtarıyor. Arada 3000 lira fark var. Pil isteyen gitsin m30s alsın iki katı batarya var. Ama kürek gibi. Elede sığmaz cebe de.

• Düzgün tam kaplayan Kırılmaz cam bulamadım. Kullanan varsa link arabilir mi?

• MiskinC kullanıcısına yanıt
    Aldığım satıcı kaldırmış ama ben bu ürünü kullanıyorum. Kıvrım yerleri hariç dokunman gereken her yeri kaplıyor. Ayrıca kırılmaz camlara göre daha ince ve en küçük darbede çatlama yapmıyor. Blitzpower nano ekran koruyucu. Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi circassianman -- 8 Mayıs 2020; 17:1:30 >
  • Sevgili dostlar bir bakayım zamlardan sonra bizim telefon kaç lira oldu diye bitmiş telefon hiç bir yerde yok. 200 dolar altına gelen zamdan sonra daha da ithal edileceğini sanmıyorum. Iyi bakmalıyız telefonlarımıza.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.