Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Yokmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi ticari sebeplerle koymuyorlar bence ekran samoled.
    S10e musterisi buna gelmesin diye satmiyorlar tahminimce. Ileride telefonu rootlayinca aod falan eklenebilir bir sekilde.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    O işlerle uğraşıyorsanız bilgileri bekleriz.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Ben o sitede stok oldugunu hic gormedim. Simdi 12 gun sonra yaziyor onu yakinda 25 yaparlar.
    O siteye akil sir ermez.

Malesed ben anlamam da xda forumlarinda cikabilir ileride.

• Delta Garantili ve Türk Telekom hatlı A40 kullanmaya başladım Volte açık

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t-match -- 4 Ekim 2019; 17:44:34 >
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi görünüyor. Ama garanti durumu ve gelme durumu sıkıntı gibi.

• t-match T kullanıcısına yanıt
    Güzel. Aramıza katıldın. Farklı tecrübelerinizi konuya yazmanızı beklerim.

• Bu volte bende de var .ama bir artısını görmedim. Olsada olmasada ses çok fark etmiyor. Yada aradığımız kişide de mi volte olması gerekiyor acep? Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Tabiki karşı tarafın da volte açık olmalı.

• - Telefondaki ekran inanılmaz. Samsung bütçeden kısmayarak son derece kaliteli bir amoled panel kullanmış, 5000 liralık iphone ve ips lcd li diğer amiral gemilerine kök söktürecek cinsten. 1500 liraya bu ekranı bulabileceğiniz başka bir telefon yok.

- Karanlık modun "adam gibi" uygulandığı tek OS bu olabilir, amoled ekran ve samsung browserda web sayfalarındaki beyaz arkaplanın siyaha dönüşü son derece akıllıca.
    Apple hala koymadı bu özelliği bir de dark mod getirdik diyorlar.

- İlginç şekilde aramalarda şebekeye çok hızlı bağlanıyor, yani rehberden birini ara tuşuna bastığınızda çok hızlı bağlanıyor, ya da eski iphoneum yavaşti bilemem.

- Pili, plus model 8' den daha uzun gidiyor şu an. Kimse inanmasa da.

- Boyutları akıllıca, gayet uygun ve şık.

- Şarja koyuyorum 30 dakika sonra fulleniyor, plus model iphoneu 3 buçuk saatte alırsınız şarjdan.

- Parmak izi okuyucusu kuru yaş terli tersiz her türlü okuyo.
    iphoneda önce parmağınızı sonra touch id yi silersiniz temizlersiniz ondan sonra okutursunuz.

Kendinden kat kat pahalı telefonlarla dalga geçmesi gerçekten ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HKG3 -- 5 Ekim 2019; 0:46:22 >

• HKG3 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz fazla övmüşsünüz bence. Konuyu ben açtım ve dediğiniz kadar iyi olmadığını biliyorum. 30 dakikada şarjın fullenmesi de komedi. % kaç iken şarja takıyorsunuz?

• diğer bir konuda telefonu değerlendirmiştim bu konuyu takibe aldım artık. çok kullanıcı olunca daha yararlı şeyler paylaşılır sanırım. ben 3 aya yakın kullanımımdan s10e den geçtim buarada, fena değil ama arama yaparken yada mesajlara girerken telefon yavaş işmecisinin eski olmasından tabiki bu ama beni rahatsız etmiyor şuan ki a30 ve a50 de de aynı şekilde. ben telefonlarımda hiçbir zaman cam filmi ve kalakla kullanmayı sevmem kapak alırım ama 2 gün aonra çıkarırım arkası cam telefonlarda tutuştan dolayı sıkıntı yaratıyor kılıfsız kullanmak neyseki bu telefon kılofsız kullanmaya elinden kaymaması yönünden uygun ama bu süre zarfında arka kapak plastik olduğundan aşınmalar ve zedelenmeler oluştu bunu bilin eskiyor yani bildiğin kapak. bu yüzden sert kapak bakıyorum ince bişey hep plastik yumuşak tarzda standart kapaklar buldum pek memnun etmedi beni şık durmuyor yada ben kılıf sevmediğimden alışamıyorum, bundan önce huawei mate 10 ve iphone 6s daha öncesinde kullandım sonra 3 ay s10e kullandım arakarında en düzhünü iphone du ama işte kapalı sistemden sıkıldığımdan sattım uygun olaa yine iphone alırım o başka, bu telefon s10e den daha hızlı şarj oluyor ve şarjı daha ii gidiyor beni memnun etti ondan sonra belki s10e de güncellemelerle düzelmiştir ama çok kötüydü şarjı. kamerası fena değil işte ben gibi günlük arada foto çekenlwre yeter abartılı değil ama samsungun en iyisinide alsanız önkamera kumlu çekim yada yağlı boya gibi çekme işi hepsinde var gece fotosu berbat huaweide bunu özlüyorum. bir de instavrama story çekerken telwfondan müziği kaydettiiimde videoyu izlerken hızlandırımıış şekilde sesi duyuyorum güncellmeyle çözülür umarım daha birçom şey var ekleyebileceğim şuan yazmaktan sıkıldım daha sonra deva ederim artık , kısaca telefon uygun ve bu fiyata baya iyi hep amiral gemeisi almaya buzamana kadar dikkat eden biri olarak bana yetti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam cihaz çift hatlıymış değil mi?

Bu hususta size birkaç soru sormak isterim
    %99 ya da %98 falandır
  • Kkzlckk K kullanıcısına yanıt
    Evet çift hatlı. Sd kart slotu ayrı. 3 slot var cihazda.

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Evet çift hatlı. Sd kart slotu ayrı. 3 slot var cihazda.
    3 slot oluşu güzelmiş.

Samsung cihaz tecrübem çoktur ama çift hatlı hiçbir telefon kullanmadım.
    Merak ettiğim şu;

İki hat taktık ve aktif kullanıyoruz.
    Rehberde SIM1 SIM2 diye ayrılıyor mu?

Birini arayacakken SIM1le ara veya SIM2 diye o an seçebiliyor muyum?
    İşle ilgili müşteriyi 1. hattan arayıp 5. dk sonra kardeşimi 2. hatla arayabilmek nasıl oluyor?
    Arama esnasında sım tercihi olup efektif kullanım mı sağlıyor yoksa sürekli ayarlara girip değiştirmek mi gerekir?
  • Kkzlckk K kullanıcısına yanıt
    Çift sim kart faal kullanan arkadaşlara sormak lazım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.