Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde de ukrayna cihazı sanırım hala gelmedi...ne sıklıkla kontrol etmeliyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • samsunlu-fb S kullanıcısına yanıt
    Yani istenilen sıklıkla olabilir :)

• Yani kısaca demek istediğim 1 saat sonra da gelebilir 1 hafta sonra da..bunu teyit etmek istedim😉

Zaten otomatik güncelleme varsa size haber verir. Hemen yüklemeliyim derseniz günde birkaç kez kontrol edilebilir.

• AOD ile ilgili olarak da şunu söylemek lazım samsung yanılmıyorsam daha önce bu konuda açıklama yapmıştı AOD için telefonlarda çip bulunduğunu söylemişti...Anladığım kadarıyla bu çip A40 da yok ancak daha önce S8'e yaptığı gibi sadece S8 ve S8+ a özel olarak google play e AOD uygulaması koyarsa ancak öyle kullanabiliriz gibi geliyor bana..şahsen bu hâline de alıştım

• hayalladam H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Kilit ekranındaki saate dokununca saati ortaya alıyor sadece güç tuşuyla değil. Ve daha önce de vardı AOD ile alakalı değil. Bilginize

Benimde ukrayna cihazı bana geldi ara ara kontrol edin bana direk otomatik olarak gelmedi kontrol ettiğin zaman düştü güncelleme.

• KNTLG kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Her günü ayrı ayrı tutuyor oradaki çizelgedeki günlerin üzerine tıklayınca her günü ayrı ayrı görebiliyoruz. Mavi alan şarj süresini gri alan da pil kullanımını gösteriyor ve onunda üzerine tıklayın 4 er saatlik kullanımların detaylarini veriyor.

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

• ocatanur O kullanıcısına yanıt
    Yazılım kodunuzu gönderebilir misiniz? ATA1 /ATA4 ŞEKLİNDE Mİ YOKSA BTB8 ŞEKLİNDE Mİ?

Ukrayna cihazı derken yanılmıyorum değil mi 😊 kutusu felan hep rusça zaten

Kullanım kılavuzunda yazar ilk sayfada :) Cihaz yazılımlarımız aynı. Bu koddaki cihazlara gelmedi güncelleme.

Kusura bakmayın ben ukrayna dili sanıyordum ama samsung members a gelen son bildirimde de görüldüğü gibi bulgaristan olarak görünüyor bende bulgaristan olduğunu şimdi öğrenmiş oldum 🤨🤔🤪 Burada ilk güncelleme bilgisi verildiğinde kontrol ettim güncelleme yoktu ama ertesi gün tekrar kontrol ettiğimde güncelleme düştü. O yüzden ara ara kontrol edin sizde. Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde görünüyor.

Tahmim ettiğim gibi sizinki BTB8/BTB7 kodlu. O parti cihazlara güncelleme geldi şu an sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kaydetme özelliği gelmemiş galiba. Bulamadım.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Beş ay önceki güncellemede bu resimi atmışım buraya daha önceki sürüm no da ASJ1 geçen ay gelen güncellemede de ATA4 yazıyormuş bence sizin dediğiniz güncellemenin sürüm numarası olduğu öyle parti no farklıdır heralde kutunun üzerinde filan yazabilir diye tahmin ediyorum.

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocatanur -- 22 Mart 2020; 22:10:57 >

• aydox7 A kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsünü uzun alma gelmiş ama video olarak kaydetme yok ya da bizler bulamıyoruz dediginiz gibi.

Evet o sürüm koduyla ilgisi yokmuş olayın

Uzun alma? Nasıl oluyor?

• aydox7 A kullanıcısına yanıt
    Ekran alıntısı yapınca hemen bir açılır pencere çıkıyor yandan 3 seçenek çıkıyor uzat, kırp, paylaş diye ilk seçeneğe basarsanız sayfa sonuna kadar alıyor ne varsa.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.