Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jelatin dışındaysa evet. Takıntı zor ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Jelatin dışındaysa evet. Takıntı zor ya
    takıldım abi yaa valla takıntı zor bide Mİ A3 bakıyorum ya Mİ A3 yada A40 alcamm nasipse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

takıldım abi yaa valla takıntı zor bide Mİ A3 bakıyorum ya Mİ A3 yada A40 alcamm nasipse

Alıntıları Göster
    Aman aman android one ve Xiaomi uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeric

Aman aman android one ve Xiaomi uzak durun.

Alıntıları Göster
    Androıd one olması benım ıcın daha ıyı cok daha guzel bence. Xiaomi üst seviye cihazlarından biri ve inceledim çok iyi. Sadece ekranına laf yapan var ama baktım sorun yok.
  • Ystipi kullanıcısına yanıt
    Saf Android seviyorsanız güzel telefon o da. Tabi kasa olarak daha hantal. Ekran olarak baya düşük keskinliği. Gerisinde çoğu özelliği üstün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Androıd one olması benım ıcın daha ıyı cok daha guzel bence. Xiaomi üst seviye cihazlarından biri ve inceledim çok iyi. Sadece ekranına laf yapan var ama baktım sorun yok.

Alıntıları Göster
    Android one pişmanlıktır. Bildirim gelir zil çalmaz. Kulağına götürürsün sesi kapatır, karşıya ses gitmez. Xiaomi bir yeri yapar bir yeri bozar. Rehberde isimler 4 er 4 er görünür. Daha bir sürü sorun. Mi a2 lite beni uyuz etmişti. Nasıl satacağımı bilemedim.

• omeric kullanıcısına yanıt
    Hocam a40 ta da bildirim geliyo ekran yanmıyor. Aod da yok. Ama saf Android ben de sevmiyorum. En güzel arayüz Samsungta bence. Kopamıyorum.

• Kullanıcılar yazın bişeyler. Hiç mi şikayetiniz yok telefondan

• kılıfsız kullandığımdan arka kapak berbat halde, birde önceden kendi uygulamalarını açarken önce ugulama simgesi gelir açılırdı bu hafta whatsapp ve instagramda açılırken önce aimge aonra uygulama açılmaya başladı haaa şikayetçi değilim bence daha öncede dediğim gibi s10e satıp bunu almış biri olarak memnunum, birde yazın çok olan birşey vardı ekranda parlak bi nokta beliriyordu telefonh kapatana kadar gitmiyor sürekli yanıp sönüyor kameranın altında sola doğru yakınlık sensörü diye kkudum ama bence değildi şimdi pek olmamaya başladı ya sıcaktan yapıyordu yada işyerinde farklı bir şarj aletiyle şarj ediyordum ondandı onu kullanmayı bıraktım ve bi daha olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dmix kullanıcısına yanıt
    WhatsApp taki o durum WhatsApp güncellemesi sonrası oldu. Telefon kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Parmak izi ile giriş özelliği geldiğinden sonra öyle girmeye başladı.

• Arkadaşlar merhaba, 11.11 indirimlerinde n11 üzerinden A40 almayı düşünüyorum önerdiğiniz bir satıcı veya hangi ithalatçıdan garantili olması daha sağlıklı olur bilgilendirebilirseniz sevinirim.
    Ayrıca telefonun görüntüsü ekranı çok hoşuma gitti fakat bildirim ışığı yok sanırım bu sorunu nasıl çözebilirim telefondan memnun musunuz bir eksisi var mıdır?
  • pnsd2 P kullanıcısına yanıt
    Delta garantili olması daha iyi olur. Şu ana kadar forumda kronik sorun bildiren olmadı. Evet bildirim ışığı yok. Android 10 ile always on display gelmesi o konudaki umudumuz. Genel olarak fiyatı ve markasına göre güzel bir cihaz.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bende bu cihaz ile Galaxy A40 ve Xiaomi note 7 arasında kaldim çok fark var mı arasında. Eşime alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali6511 -- 11 Kasım 2019; 14:51:2 >
    Teşekkürler hocam bilgilendirme için akşam sipariş etmeyi düşünüyorum. Ekran koruyucu ve kap öneriside alabilir miyim? Kenarları siyah koruyucular ekranın boyutunu küçültüyor gibi geliyor bana.
  • ali6511 kullanıcısına yanıt
    Ekran ve kasa olarak a40 küçük bir cihaz. Tek elle kullanılabilen cepte taşınabilen.

Xiaomi daha büyük ve kaba.

Özellik olarak yakınlar. Xiaomi batarya ve kamera, Samsung da ekran kalitesi olarak önde.

• pnsd2 P kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu 15 liraya n11 den nano ekran koruyucu aldım memnunum. Dış kabı da yine n11 den kenarları renkli arkası şeffaf silikon aldım.

Hocam peki Samsung Galaxy A40 nasıl onda NFC desteği de var kendime alsam bir sıcak firsatciyi memnun eder mi. Şu an kullandığım tel LG G5SE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    linkleri alabilirmiyiz

• bu cihazın migroslarda satıs fıyatı su an kac tl acaba
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.