Şimdi Ara

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.313
Cevap
19
Favori
127.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Bugün 4gb ramli modelini aldım, aklımda birkaç soru var yardımcı olabilirseniz sevinirim:

Sürekli hızlı şarjda kullanmak batarya için zararlı mıdır uzun vadede? Yatarken veya zamanım varsa normal şarj ile kullanırım ama diğer durumlarda sık sık hızlı şarj kullanabilir miyim?
    Bir de şarjı hızlı/normal yapmanın ayarlarda gezmeden kısa bir yolu var mı?

Şu tepedeki çentiği bildirim geldiği zaman yanacak şekilde bir ayar var mı? Ayarlarda bulamadım, veya uygulama olarak var mı?

İphone 5'ten geçtim bu cihaza, rehberi ve whatsappı kolayca aktarmanın bir yolu var mı?

Eskiden android kullanırken swiftkey kullanıyordum telefonun kendi klavyesi oldukça kötü olduğu için. Samsung'un klavyesi zamanla kelime tahmininde iyileşiyor mu yoksa direkt hiç zaman kaybetmeden swiftkey indireyim mi?

Son olarak da yüz tanımayı açık tutmanın bataryayı baya düşürdüğünü söylüyor bazıları, bu konuda deneyimi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isvicresiz bilim adami -- 1 Temmuz 2019; 20:26:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isvicresiz bilim adami

Merhaba,
    Bugün 4gb ramli modelini aldım, aklımda birkaç soru var yardımcı olabilirseniz sevinirim:

Sürekli hızlı şarjda kullanmak batarya için zararlı mıdır uzun vadede? Yatarken veya zamanım varsa normal şarj ile kullanırım ama diğer durumlarda sık sık hızlı şarj kullanabilir miyim?
    Bir de şarjı hızlı/normal yapmanın ayarlarda gezmeden kısa bir yolu var mı?

Şu tepedeki çentiği bildirim geldiği zaman yanacak şekilde bir ayar var mı? Ayarlarda bulamadım, veya uygulama olarak var mı?

İphone 5'ten geçtim bu cihaza, rehberi ve whatsappı kolayca aktarmanın bir yolu var mı?

Eskiden android kullanırken swiftkey kullanıyordum telefonun kendi klavyesi oldukça kötü olduğu için. Samsung'un klavyesi zamanla kelime tahmininde iyileşiyor mu yoksa direkt hiç zaman kaybetmeden swiftkey indireyim mi?

Son olarak da yüz tanımayı açık tutmanın bataryayı baya düşürdüğünü söylüyor bazıları, bu konuda deneyimi olan var mı?
    Sürekli hızlı şarj kullanabilirsin Samsung ona göre donanım ve pil yerleştirdi :) rahat olun

Bildirim ışığı olmuyor A50'de oluyor galiba. Kameranın etrafında bildirim ışığı oluyor sanırım. A30'a yapabilirler ama neden yapsınlar telefon ucuz :)

Samsung klavyesi önermem ama dene. Bende SwiftKey kullanıyorum.

Yüz tanıma tamamen kullanmana bağlı. İki gün kullan diğer iki gün kullanma anlarsın. Ama çok olumsuz bir şey olacağını sanmam.

Taşıma olayına şöyle bakın "Kimler aktarma yapabilir?
    • Android™ sahipleri
    - Galaxy cihazlar arasında kablosuz aktarımlar: Android 4.0 veya üstü
    - Uyumlu bir Android cihazdan bir Galaxy cihaza aktarımlar: Android 4.0 veya üstü (Samsung ürünü olmayan ve 6.0 sürümünün altındaki bir Android sürümüne sahip cihazların, sadece Mobil AP'yi destekleyen Galaxy cihazlarına bağlanabileceğini unutmayın.)
    - Kablolu aktarım: Android 4.3 veya üstü, şarj kablosu ve USB OTG kablosu

• iOS™ sahipleri, sizin için en iyi seçeneği kullanarak aktarım yapın:
    - iOS cihazınızdan Galaxy’nize kablolu aktarım: iOS 5.0 veya üstü, iOS cihaz kablosu (lightning veya 30 pinli) ve USB OTG kablosu
    - iCloud™’dan içe aktarma: iOS 4.2.1 veya üstü ve Apple Kimliği
    - iTunes™ kullanarak PC/Mac aktarımı: Smart Switch PC/Mac yazılımı – Başlayınhttp://www.samsung.com/smartswitch"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cevabınız için teşekkürler. Bildirim ışığı değil de mesela telefonu kullanırken bildirim gelince üstteki U şeklindeki yerde ışık çıksa çok güzel olur (kamerayı ilk açınca olan gibi). Çok önemli değil ama güzel görünür öyle bir şey varsa. Bir de Bixby sesli komutu bir türlü ayarlayamadım da onu nasıl ayarlıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

nihayetinde ben de aldim samsumg A30 rusiyadan sagolsunlar üsdune 64gb sd kart da verdiler bana
    merhaba..cihazınız nfc limi? a20 nin bazı modellerinde nfc var .ukrayna ve rusya blgesındekı modellerde nfc var..

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    A30'da bölge farketmeksizin o özelliğin yok olduğunu biliyorum. Öyle okumuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: isvicresiz bilim adami

Merhaba, cevabınız için teşekkürler. Bildirim ışığı değil de mesela telefonu kullanırken bildirim gelince üstteki U şeklindeki yerde ışık çıksa çok güzel olur (kamerayı ilk açınca olan gibi). Çok önemli değil ama güzel görünür öyle bir şey varsa. Bir de Bixby sesli komutu bir türlü ayarlayamadım da onu nasıl ayarlıyoruz?
    Kamerayı açınca öyle bir şey mi oluyor :) bende niye yok bir yeri kapattım mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

A30'da bölge farketmeksizin o özelliğin yok olduğunu biliyorum. Öyle okumuştum
    a20 den bahsedıyordum karıstı sanırım:)

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    A20'yi bilmiyorum :(

• Arkadaşlar telefonun çekiminden memnun musunuz?

Bi'kaç defadır otobüsle üst geçit/köprü altından geçerken 4G'de İnternet gidiyor. 4--5 dk. bağlantının gelmesini bekliyorum. Hatta bazen telefonu uçak moduna alana kadar internetin gelmediği oluyor.

Buna benzer bir sorun yaşayan var mı?

• Merhaba arkadaşlar. A30 ve M30 arasında kaldım. Tavsiyeniz hangi cihaz yönünde olur?

• Ülkede daha 2G çekmiyor 4G çok nadir yerlerde iyi çekiyor. Reklamlara aldanmamak lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Kamerayı açınca öyle bir şey mi oluyor :) bende niye yok bir yeri kapattım mı acaba

Alıntıları Göster
    Yüzü tanımaya çalışırken olan şey, çentik üzerinde yarım halka
  • Huawei den vazgeçip a30 aldım. Nasıl bir tercih yaptım sizce

• CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    ya ben a30 aldım fakat memnun değilim instagramda bir arkadaşımın profiline girerken ekran birden kapandı 2 kere tıkladım sonra yeniden açıldı tabi bunu iki kere yaşadım yani birde telefon kapalıyken 2 kere tıkladığım zaman 1. 2 kere tıklayışta açılmıyor 2. de 2 kere tıklıyorum öyle açılıyor yani ne yapmalıyım telefon acaba hatalımı arzalımı lütfen bana bu konuda yarımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim :)
  • Bende iphonumu satıp idarelik bu cihazdan aldım, memnunum fakat ekranı gözlerimi çok yoruyor , ayarlarda da bununla ilgili birşey bulamadım, parlaklık tam ortada fakat 1-2 dk baksam gözlerim gidiyor, bu neden olabilir?
  • Bugun ilk hatamı aldım
    Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]

• Uygulamalar çok nadir de olsa hata verebiliyor bu olay Apple'da da var çok kasmayın :)

• Güncellemeden sonra bende parmak izi hassasiyeti bozuldu. Parmak izlerini silip yeniden tanımladım ama eskisi gibi değil

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.