Şimdi Ara

Samsung Galaxy A04 Hızlandırma için tavisyeniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 adet Sıfır Samsung Galaxy A04 64 GB alındı,

Telefonlar restorantta sipariş almak için kullanılacak. sipariş uygulması web tabanlı çalışıyor. bir süre çalışıp yavaşlıyor.

Telefonların arka planda çalışan gereksiz uygulamalar kapatılıdı

telefonlar güncellendi

bir kaç ekran ayarı yapıldı. ama halen yavaşlar. programdan bağımsız olarak ta yavaş çalışıyorlar. restart ediyorum 5 dk ancak açılıyorlar...!

Telefonlar çok yavaş çalışıyor. alırken 1 tane uygulama açıp kapatacaklar sorun olmaz çalışıtırır diye almıştık ancak telefonlar çok yavaş

kalıcı donanımsal, yazılımsal hızlandırma ne yapabiliriz. ROM stock rom vs hiç yüklemedim tecrübem olmadı ama telefonların akıcı hale gelmesi için tavsiye ne verebilirsiniz?

her türlü teknik çözüm deneyebiliriz.

• Keşke telefonu almadan önce konuyu açıp tavsiye isteseydiniz.

• Kahya Yahya kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. şikayet gelebilecek kadar yavaş olabileceklerini tahmin edememişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 3 Ekim 2023; 11:23:40 >
  • P35 işlemci var 90 dolarlık telefon , hiçbirsey yapamazsiniz bu telefonlar babanne telefonu.
  • kullanmadığınız ve az kullandığınız bütün uygulamaları derin uyku moduna alın. otomatik parlaklık açıksa kapatın

neyseki Samsung piyasaya çıkartacağı A05 ve A05s modelleri gerçekten alınabilecek şekilde işlemci ve ram ile piyasaya sürecekler

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

1 uygulama hariç, hiç bir uygulama kullanılmıyor, kullanılmayacak. Derin uyku ayarlarını kontrol edeyim. otomatik parlaklığıda kapatayım. Teşkr.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.