Şimdi Ara

Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
68
Favori
58.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: remzi07

S8 kullanıyorum torrent ve internet ağırlıklı kullanıyorum ayrıca harici hard diskten veri transferi yapmam gerekiyor dex ile harici harddisk kullanabilir miyim
    Harici disk sanirim desteklemiyor dex oyle birseyler okumustum sanirim yinede net bilgim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Iyi aksamlr..teşekkür ederim...samsung dex ilk model..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mönitörün hdmi girişi yok ama dönüştürücü ile pcnin hdmi girişinden görüntü alıyordum. Dex in böyle bir desteği var mı arkadaşlar? Ps4 denemiştim geçen olmamıştı görüntü gelmedi ekrana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LunarOgred

Mönitörün hdmi girişi yok ama dönüştürücü ile pcnin hdmi girişinden görüntü alıyordum. Dex in böyle bir desteği var mı arkadaşlar? Ps4 denemiştim geçen olmamıştı görüntü gelmedi ekrana
    Ben oyle kullaniyorum hocam sorun yok monitor vga girisli donusturucu vasitasiyla hdmi goruntuyu vga ya aktariyorum.Goruntu kaliteside gayet guzel hic rahatsiz etmiyor tabi bu monitorun paneline gorede degisir benim aldigim monitor 150 lira 2.eldi 10 yillik falan

Teşekkürler hocam bendeki de baya eski zaten onu kullanıcam :)

• Piyasada değişik hdmi vga dönüştürücüler var kullandiklarinizdan marka model resim atabilirmisiniz tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: or_ca

Piyasada değişik hdmi vga dönüştürücüler var kullandiklarinizdan marka model resim atabilirmisiniz tesekkurler.
    gearbestten aldım markasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

gearbestten aldım markasız.

Alıntıları Göster
    Bazı dönüştürücü modelleri micro usb güç girisli elektrik bağlantısı gerekiyormu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: or_ca

Bazı dönüştürücü modelleri micro usb güç girisli elektrik bağlantısı gerekiyormu acaba

Alıntıları Göster
    onu bilmiyorum ama benim kullandığım böyle birşey ekstra güce gerek duymuyor 2-3 dolara almıştım

https://www.hepsiburada.com/bst-hdmi-to-vga-monitor-cevirici-donusuturucu-adaptor-p-HBV00000BH5EU?magaza=kablomarketim&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjwuuHdBRCvARIsAELQRQGTqa-AFCtP11M0eQL_bMTJwpazHQd7d4p06g40earAcwv_uRhDtBkaAq16EALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Ekim 2018; 19:37:5 >

• Arkadaşlar iyi forumlar

Dex note 8 alacantra kılıf ile sorunsuz yerleşiyormu?

Birde dex ile dex pad farkı tam olarak nedir?

NOT: ikinci el satmak isteyen var ise pm atabilir

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

Arkadaşlar iyi forumlar

Dex note 8 alacantra kılıf ile sorunsuz yerleşiyormu?

Birde dex ile dex pad farkı tam olarak nedir?

NOT: ikinci el satmak isteyen var ise pm atabilir

Teşekkürler
    Sorun olmaz.

Dex ethernet girisi olan ve sabit dik sekilde telefonu tutan model dex pad ethernetsiz telefonu touchpad gibi tutan model.Fark bu kadar geri kalan ayni isi yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Sorun olmaz.

Dex ethernet girisi olan ve sabit dik sekilde telefonu tutan model dex pad ethernetsiz telefonu touchpad gibi tutan model.Fark bu kadar geri kalan ayni isi yapiyor

Alıntıları Göster
    O halde dex pad almaya değmez, görüntü aktarma oranları aynı ise👍

Çok teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba.

Bu Dex i, Samsung harici bir telefonla deneyen oldu mu hiç. Üçüncü parti bi yazılımla yapılabiliyor mu?

• Merhaba arkadaşlar,

Temi kullanılmamış Dex Stationum var. İsteyen olursa pm ile görüşebiliriz.
  • dex moduna gecince wifi sorunu yasiyorum internet kullanilamiyor diyor/ S8 plus telefonum/ dexpad den cikarinca telefon wifi ye sikintisiz baglaniyor/ayni sorunu yasayip cozumu bilen var mi/klavye de turkce secmeme ragmen olmuyor/bu slash isareti de noktaya basinca cikiyor kusura bakmayin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster

dex moduna gecince wifi sorunu yasiyorum internet kullanilamiyor diyor/ S8 plus telefonum/ dexpad den cikarinca telefon wifi ye sikintisiz baglaniyor/ayni sorunu yasayip cozumu bilen var mi/klavye de turkce secmeme ragmen olmuyor/bu slash isareti de noktaya basinca cikiyor kusura bakmayin
    Screen mirroring'e alin turkce yapin dexde tekrar turkce yapin diger sorunu bilmiyorum

• Dec station satmayı düşünen var mı arkadaşlar ?

• N9,S4'e Linux destegi geldi.Betaya kayitliydim fakat S8'e destegi olmadigi icin deneyemiyorum

Biraz daha sevinirim. Bende note 8 var Linux desteği gelir mi? Gelirse Dex in yaptığından daha fazla nesi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Biraz daha sevinirim. Bende note 8 var Linux desteği gelir mi? Gelirse Dex in yaptığından daha fazla nesi olur.
    Gelir mi bilmiyorum hocam suanda kapali betada ben kayitliyim betaya ama elde cihaz yok denemiyorum N9 lazim.Umarim gelir S8,N8'ede tam olarak ne yapariz bende bilmiyorum denememiz lazim en azindan linux'lu bir pc olur tabi linux'un tum yetenekleri calisicak mi bakmak lazim mesela steam kurulur mu vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 12 Kasım 2018; 23:30:27 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.