Şimdi Ara

Samsung'dan Full HD filtreli ve S-Plazma İyon teknolojili yeni klimalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • alt kalite olanlarda işte böyle boyama süslemelere gidiyorlar
    .

• Full HD filtre mi :D

• Samsung kim klima yapmak ve bu hizmeti sunmak kim. Klima işi sık sık servisle muhatap gerektirir. Samsung servislerinin Türkiye ayağı 5 para etmez bir hizmet sunuyor. Bu servis anlayışıyla klima işi yürümez.

• en iyisi Apple

• apple klima çıkarana kadar camları açarız sorun değil samsung alınır mı apple varken

• Klimalar ne kadar iyi olurlarsa olsunlar, servislerinde iş olmayınca olmuyor. Sadece samsung'a değil bu lafım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

Samsungun servisi berbat gecen sefer telefon biraktim adam götürmüş evinde kullanmiş gelmiş içinde sevgisiline attigi mesajlari vardi telefonda gittim bune böyle bu ne saçmalık bu telefon nasil buradan dişari cikti dedim yok dişari çikmadi bilmemne dedi orjinal servis birde bu , bende nasil cikmadi ya dedim biz o mesajlari burda attik dedi tabi mesajda canım şu an duşa giricem sonra konuşuruz mesaji atmiş bizim eleman o mesaj foyasini ortaya cikardi çok ugrastim müdürle konusturmadilar bende daha ugrasmak istemedim yoksa genel müdürlügüne kadar şikayet ederdim...adam telefonu almiş evine götürmüş kullanmiş resmen babasinin telefonu gibi,

peşini bırakmasaydın keşke ...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.