Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
1
Favori
94.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

cok belli bir yavaslama gözlemlemedim bende dinlerken mp3 kalitesi cok guzel ya ama ben orjinal kulaklıgıı kullanmıyorum sennhiser kuralklıgım var onu kullanıorum cok guzel dinlemesi keyifli. bende q klavyeden madurum keske olsaydı birde flash sorununa acayip kafayı taktım ya. bluetootla pc ye fotoraf da aktaramıyorum neden bilmiyorum.

bluetoot ile sorunsuz resim alıp gönderiyorum işyerindeki pc'ye evdekindede usb kablosunu kullanıyorum bi sorun yok

bluetoot'la başka teledondan dosya ata biliyormsun pc'Ye? bilgisayara sonradan takılan bluetootlarda(orjinalinde olanalrdada öylemi bilmiyorum) pc'den bluetoot bölümünden dosya al'a tıklıyorsun ondan sonra telefondan gönderiyorsun aksi taktirdi tlefon pc'yi görmez...

malesef bende dosya al a tıkladıktan sonra gönderme yaparken yarısında hata veriyor neden olabilir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

cok belli bir yavaslama gözlemlemedim bende dinlerken mp3 kalitesi cok guzel ya ama ben orjinal kulaklıgıı kullanmıyorum sennhiser kuralklıgım var onu kullanıorum cok guzel dinlemesi keyifli. bende q klavyeden madurum keske olsaydı birde flash sorununa acayip kafayı taktım ya. bluetootla pc ye fotoraf da aktaramıyorum neden bilmiyorum.

bluetoot ile sorunsuz resim alıp gönderiyorum işyerindeki pc'ye evdekindede usb kablosunu kullanıyorum bi sorun yok

bluetoot'la başka teledondan dosya ata biliyormsun pc'Ye? bilgisayara sonradan takılan bluetootlarda(orjinalinde olanalrdada öylemi bilmiyorum) pc'den bluetoot bölümünden dosya al'a tıklıyorsun ondan sonra telefondan gönderiyorsun aksi taktirdi tlefon pc'yi görmez...

malesef bende dosya al a tıkladıktan sonra gönderme yaparken yarısında hata veriyor neden olabilir acaba?

Başka telefon ile dene ondada aynı sorun varsa pc ile alakalı bi durumdur...

• arkadaşlar bişey sorucam.lindy ye video yükleyip izleyen varmı aranızda.mesela how i met yourr mother gibi kısa dizileri convert edip atsak,ekranı yatay yapıp izleyebilir miyiz.zevk verici bir şekilde oynatır mı,yoksa çok takılma yapar insanı sinir mi eder.iyi günler
  • Arkadaşlar ben yeni aldım bu telefonu ve radyoyu açtım kulaklığı çıkardım kapatmak için ama ana menüden görüntü gitmiyor, telefonu açıp kapatsam bile.ne yapmam gerek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolAngel

arkadaşlar bişey sorucam.lindy ye video yükleyip izleyen varmı aranızda.mesela how i met yourr mother gibi kısa dizileri convert edip atsak,ekranı yatay yapıp izleyebilir miyiz.zevk verici bir şekilde oynatır mı,yoksa çok takılma yapar insanı sinir mi eder.iyi günler

en ucuz 30 dk'lık video yükledim bi sorun çıkarmadı(takılma falan yok)
    Tek tusla ekranı yan yatırma + tam ekran yapma özelligi var ve video izlerken ekranın her bölümünü kullandırıyor olması güzel(bazı modelelrde bu yok yan yatsada)
  • bugun media marktda lindyi inceledim ve Q klavyenin ne kadar gerektiğini anladım, olacak gibi değil her yazıda eski usul msj yazar gibi yazmak baya çileli denemek için bile dayanamadım, kızanlar olacaktır ama kişisel görüşüm bu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 13 Mart 2010; 2:18:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar ben yeni aldım bu telefonu ve radyoyu açtım kulaklığı çıkardım kapatmak için ama ana menüden görüntü gitmiyor, telefonu açıp kapatsam bile.ne yapmam gerek acaba?

pili çıkart,olmadı fabrika ayarlarına dön.olmadı yeni almışsın git aldığın yere göster,bimeks teknosa gibi biyerden almışsan direkt değiştirirler diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

bugun media marktda lindyi inceledim ve Q klavyenin ne kadar gerektiğini anladım, olacak gibi değil her yazıda eski usul msj yazar gibi yazmak baya çileli denemek için bile dayanamadım, kızanlar olacaktır ama kişisel görüşüm bu :)

yok hocam niye kızalım.samsung un bize yaptığı bir ayıp bu aslında.bir tane q klavye koymak bu kadar mı zor.ama lindy nin eşdeğerlerine bakarsak eksileri ve artıları olarak lindy nin görünüşü çok şık.burdan kazanıyor benim gözümde.5800 alıp simbiyanlı,navigasyonlu,q klavyeli bir telefon varken,takoz görüntüsü yüzünden lindy yi tercih ediyorum.tek eksiği q klavye benim gözümde.onu da belki bir firmware ile ilerde hallederler diye bir ümit taşıyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: coolAngel

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar ben yeni aldım bu telefonu ve radyoyu açtım kulaklığı çıkardım kapatmak için ama ana menüden görüntü gitmiyor, telefonu açıp kapatsam bile.ne yapmam gerek acaba?

pili çıkart,olmadı fabrika ayarlarına dön.olmadı yeni almışsın git aldığın yere göster,bimeks teknosa gibi biyerden almışsan direkt değiştirirler diye düşünüyorum

Yok yok tut kır telefonu

Bahsettigin durum büyük ihtimal çalışan prorgramın ana ekranda durması(yeni samsung alanlar genelde bilmiyor) solda küçük menü varya radiyoyu tutup o menünün üzerine çekiyorsun ve kapanıyor
    Daha ayrıntılı bilgi istiyorsan kullanma kılavuzuna bak...

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

bugun media marktda lindyi inceledim ve Q klavyenin ne kadar gerektiğini anladım, olacak gibi değil her yazıda eski usul msj yazar gibi yazmak baya çileli denemek için bile dayanamadım, kızanlar olacaktır ama kişisel görüşüm bu :)

Bende Q klavye kullanamıyorum

Herkezin beklentileri farklıdır, o nedenle herkezin beklentilerini tek telefonda toplarlarsa dğier modeller satılmaz.
    Bu durum olmasın diye herkezin beklentilerine göre farklı farklı modeller üretiyorlar...
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonumu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Şarjı 2 günde bitiyor. Çoğunluklar Wi-fi modu açık olarak kullandım. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • banada 1.5 gün gidiyor :)
  • İnternette dolaşmadığım süreçte 2.5 gün falan gidiyor internette dolaştığımda 1 günde bitiyor
  • Ben akşamları 15-20 dk wifi üzerinden internete dolaşıyorum, onun dışında günde ortalma 50-60 tane mesaj gönderiyorum, 60-70 tanede geliyor, arada bide müzik dinliyorum ve video izliyorum ama çok fazla görüşme yapmıyorum günde 5 dk falan şarjı 5 ile 7 gün arasında gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

İnternette dolaşmadığım süreçte 2.5 gün falan gidiyor internette dolaştığımda 1 günde bitiyor

Galiba en negatif özelliği bu...

• arkadaşlar facede video izlemeyi başaran varmı aranızda,internet ayarlarında flash açık,bolt programndan da girmio flashı güncelle uyarısı verio,bilgisi olan var mıdır acep??
  • quote:

Orijinalden alıntı: allybe

quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

İnternette dolaşmadığım süreçte 2.5 gün falan gidiyor internette dolaştığımda 1 günde bitiyor

Galiba en negatif özelliği bu...

Maalesef star'ında en büyük sorunu bu normalde 5 gün gidiyor nette gezersen 1 gün zor dayanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _heawen_

arkadaşlar facede video izlemeyi başaran varmı aranızda,internet ayarlarında flash açık,bolt programndan da girmio flashı güncelle uyarısı verio,bilgisi olan var mıdır acep??

flas prorgramının hala somsung'a uygun olanını bulamadım, sanım bi süre daha flash destekli uygulamarı çalıştırabilmek için bekliycez...
  • Merhaba arkadaşlar. Bende bu telefondan aldım. Evde Wifi var ve bağlanabiliyorum. Ama sorunum msn kullanamıyorum. Vodafone kullanıcısıyım. Kısacası evde ve dışarda(Wifi olmayan yerlerde) msn ve facebook nasıl kullanabilirim ve ucuz olmalı. Vodafonenin cep özgür tarifesinde 150 kontor yükleyince msn ve facebook ücretsiz yanlız bu telefon desteklediği telefonlarda yok. cep özgür tarifesinde ebudyy yuklersem girdiğimde kontor gidermi ? Bana bu konularda yardımcı olur musunuz ? Facbook ve msnye giren arkadaşların yardımını bekliyorum.. Teşekkürler..

Unutmadan ebudyy yükleyen arkadaşlara sormak istiyorum ebuddy yuklerken marka ve model aşamasında bu telefon yok acaba nasıl yuklediniz? Birde internette video nasıl izleyeceğiz? Bolt programıyla oluyor ama nasıl kuracaz nasıl kullanacağız. Ben telefon konusunda acemiyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilsy

Merhaba arkadaşlar. Bende bu telefondan aldım. Evde Wifi var ve bağlanabiliyorum. Ama sorunum msn kullanamıyorum. Vodafone kullanıcısıyım. Kısacası evde ve dışarda(Wifi olmayan yerlerde) msn ve facebook nasıl kullanabilirim ve ucuz olmalı. Vodafonenin cep özgür tarifesinde 150 kontor yükleyince msn ve facebook ücretsiz yanlız bu telefon desteklediği telefonlarda yok. cep özgür tarifesinde ebudyy yuklersem girdiğimde kontor gidermi ? Bana bu konularda yardımcı olur musunuz ? Facbook ve msnye giren arkadaşların yardımını bekliyorum.. Teşekkürler..

Unutmadan ebudyy yükleyen arkadaşlara sormak istiyorum ebuddy yuklerken marka ve model aşamasında bu telefon yok acaba nasıl yuklediniz? Birde internette video nasıl izleyeceğiz? Bolt programıyla oluyor ama nasıl kuracaz nasıl kullanacağız. Ben telefon konusunda acemiyim..

Mesajları geri dogru incelerseniz orda prorgramların linkini paylaştım, nasıl yükleyeceginizide(şuan meşkulum tekrar ona vakit ayıramam)

Bedava msn veya facebook durumuna gelince o biraz karışık bi konu direk Vodafone bayisine gidip yardım alsanız daha iyi olur...

Turkcell'inde bedava facebook kampanyası var ona farklı bi adres ve ayar üzerinden baglanıyorsun mesela, Vodafone'dede öyle bişey olabilir...

Bedava facebook özelligi ile sadece kişilerin güncellemelerini, gelen mesajlarını ve bildirimlerine baka biliyorsun(blot prorgramından girip pc'deki gibi görmek istersen ücretli yine)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.